قدر این دوران را بدانیم!
نسل جدید به دنبال تحول، حرکت و پیشرفت و نهایتاً دیده شدن است. این نسل به مقام دوراندیشی رسیده و از حال‌اندیشی فاصله گرفته‌ است.
سال جدید تحصیلی جامعه المصطفی العالمیه آغاز شد
با حضور آیت الله نوری همدانی؛
سال جدید تحصیلی جامعه المصطفی العالمیه صبح امروز با حضور آیت الله نوری همدانی، اساتید و جمع زیادی از طلاب جامعه المصطفی العالمیه در مجتمع آموزشی امام خمینی(ره) آغاز شد.
دبیرخانه دوازدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل‌احمد با دعوت از همه نویسندگان، پژوهشگران، پدیدآورندگان و ناشران برای ارسال آثار خود در گروه‌های چهارگانه فراخوان داد.
عزاداری روز تاسوعای حسینی با سخنرانی آیت الله سیدان
مشهد؛
عزاداری روز تاسوعای حسینی با سخنرانی آیت الله سیدان در مشهد برگزار شد.
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
امام جمعه همدان گفت: مذاکرات دیروز به اقتصاد کشور آسیب وارد کرد و مذاکرات فردا امنیت را خدشه دار می کند این در حالی است که آسیب به امنیت بر خلاف اقتصاد جبران پذیر نیست.
حسنعلی ذکریایی،کار نخست وزیر هند در نقض خودمختاری کشمیر را عمل به فرهنگ صهیونیستی نامید و بهترین راه برای جلوگیری از جنگ در این منطقه را مراجعه به آرای عمومی دانست.
دلخوش به جمع‌های جبری
پس از مذاکرات ایران با گروه ۱+۵ و اجرای برجام هر روز شاهد افزایش نرخ تورم در کشورمان بودیم. از سویی آمریکا از برجام خارج شده و تحریم‌ها بر ایران را افزایش داد.
دانشنامه اخلاق کاربردی برای نخستین بار در پنج جلد به همت مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) چاپ شد.
آیا به یانکی‌ها می‌توان اعتماد کرد؟
یادداشت؛
در تاریخ معاصر ایران، هیچ دولتی به‌اندازه آمریکا با مردم ایران دورو و فریب‌کار نبوده است و بیش از سایر قدرت‌ها به مردم کشورمان خیانت کرده است.
قبلی۲بعدی