منابع غربی اعلام کردند چین در ماه جولای و طی دومین ماه متوالی به تحریم‌های آمریکا علیه ایران بی اعتنایی کرده و حداکثر ۳۶۰ هزار بشکه در روز نفت از ایران وارد کرده است.
انتخابات؛ فرصت یا تهدید؟
جوان‌گرایی اگر به‌معنای شایسته‌سالاری، تعهد، تخصص، کارآمدی، دوری از رانت باشد، بی‌تردید با اقبال همگان روبه‌رو خواهد شد.
ائتلاف کارآمد محور مقاومت
غربی‌ها که از هم‌افزایی برخی گروه‌های ضداشغالگری در لبنان و فلسطین با ایران، دلواپس شده بودند اکنون با واقعیتی مواجه هستند که تشکیل دهندگانش دولت‌های برآمده از رای و خواست مردمند.
صادرات بنزین هدیه قرارگاه خاتم به دولت
به همت پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس که توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) به بهره‌برداری رسید، جمهوری اسلامی ایران برای نخستین‌بار صادرکننده بنزین شد.
راست از زبان دروغگو
ادعا‌های سریال «چرنوبیل» را بررسی کردیم؛
«هزینه دروغ چقدر است؟» اما آن چیزی که واقعاً باید نگرانش باشیم این است که «هزینه راست‌هایی که از زبان دروغگویان گفته می‌شود، چقدر است؟»
آزمون مقاطع تکمیلی مقطع عمومی بانوان طلبه برگزار می‌شود
از سوی حوزه‌های علمیه خواهران؛
اداره پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران، آزمون ورودی مقاطع تکمیلی و بازپذیری مقطع عمومی بانوان طلبه را ۲۵ خردادماه برگزار می‌کند.
در کتاب «تاریخ درخشان آل سعود!»، چندنما از تاریخ طولانی آل سعود به روایت جعفر البکلی؛ روزنامه‌نگار لبنانی به تصویر کشیده شده است.
«عارف ۱۲ساله»؛ پرفروش‌ترین کتاب سال ۱۳۹۸
کتاب «عارف ۱۲ساله» روایتی از مادرانه‌های مادر شهیدیست که برای شهادت فرزندش دعا کرد تا او به آرزویش برسد.
بسیج امکانات سازمان تبلیغات اسلامی برای کمک رسانی به مردم
طی حکمی ابلاغ شد؛
احــکام مطالباتــی رییس سازمان تبلیغات اسلامی به مدیران کل و رؤسای موسسات وابسته این سازمان برای کمک به آسیب دیدگان، مسافران و درراه ماندگان ابلاغ شد.
قبلی۲بعدی