«عملیات استفانی»؛ روایت یک جاسوس در لباس بازرس
یکی از بازرسان قبلی سازمان ملل به شرح عملیاتی پرداخته که در آن یک برنامه سازمان ملل متحد برای بازرسی در عراق به انحراف کشیده شده است.
واکنش آیت الله سیستانی به مدعیان دروغین نیابت از امام زمان
آیت الله سیستانی در پاسخ به استفتائی به مدعیان دروغین نیابت از امام زمان (عج) که در این دوران تعدادشان افزایش یافته است، واکنش نشان داد.
از تکفیر آیت الله سیستانی تا دشمنی با ایران + عکس و فیلم
گزارشی از اقدامات و اعتقادات منحرف صرخی (2)؛
محمود الصرخی با عقاید منحرف خود درپی گمراهی مردم عراق است و در این راستا حتی از تکفیر آیت الله سیستانی و دشمنی با ایران نیز دریغ نورزیده است.
مرجع بی سواد و ادعای نیابت از امام زمان
نگاهی به زندگی «محمود الصرخی» (1)؛
محمود الصرخی در حالی خود را مرجع و سید می داند که هیچ سندی برای ادعاهای خود ارائه نکرده است و فقط به شواهد دروغین تمسک می جوید.
افزایش شمار جان باختگان تظاهرات در عراق
کمیساریای عالی حقوق بشر عراق اعلام کرد که شمار کسانی که در اعتراضات خیابانی مدت اخیر جان خود را از دست داده‌اند، از دویست و هشتاد نفر عبور کرد.
عذرخواهی مقام سابق لبنانی از توهین به حزب‌الله
وزیر سابق کار لبنان از اینکه در یک تجمع خیابانی تعبیرات زشتی علیه حزب الله به کار برده بود عذرخواهی کرد و گفت که مقاومت به گردن لبنان حق دارد.
طیف‌های سیاسی، فرصت پاسخگویی به مطالبات شهروندان را از دست ندهند
شیخ عبدالمهدی کربلایی:
نماینده آیت الله «سید علی سیستانی» اعتراضات اخیر عراق را فرصت خوبی برای سیاسیون حاکم بر این کشور دانست تا بتوانند مطالبات شهروندان را پاسخ دهند.
از ملت و دولت ایران معذرت می‌ خواهیم | روابط دو ملت هر روز عمیق تر می شود
سفیر عراق در ایران؛
جواد قندیل ضمن عذرخواهی بابت حوادث اخیر پیش آمده در عراق تأکید کرد که این مسائل هرگز بر روابط عمیق دو ملت تأثیری نخواهد گذاشت.
بازگشایی بندر «ام قصر» در استان بصره
منابع عراقی از بازگشایی بندر ام قصر در استان بصره و ازسرگیری تردد کامیون‌ها و حمل و نقل کالاها خبر دادند.
قبلی۲بعدی