خسارت 270 میلیون دلاری فلسطینیان بخاطر ایست بازرسی های صهیونیستی
نتایج یک پژوهش میدانی نشان می دهد که فلسطینیان سالانه به خاطر ایست بازرسی های رژیم صهیونیستی در کرانه باختری متحمل 270 میلیون دلار خسارت می شوند.
تمام ملت‌های منطقه مدیون حمایت ایران هستند
نعیم قاسم:
معاون حزب‌الله ضمن اشاره به دستاوردهای بزرگ ایران در پی حمایت از مقاومت در منطقه، تأکید کرد، شایستگی ایران در رهبری محور مقاومت ثابت شده است.
نگرانی ارتش رژیم صهیونیستی از عملیات تلافی‌جویانه مقاومت فلسطین
ارتش رژیم صهیونیستی به شدت نگران پاسخ احتمالی مقاومت فلسطین به شهادت یکی از مبارزان گردان‌های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی حماس در شمال نوار غزه است.
وعده الهی برای پیروزی مقاومت در هر جنگ احتمالی
سید حسن نصرالله خبر داد:
رودست حماس به نظامیان صهیونیستی برای تخلیه اطلاعاتی
رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند، حماس با هدف جمع‌آوری اطلاعات، از طریق حساب‌های جعلی در شبکه‌های اجتماعی با نظامیان رژیم صهیونیستی ارتباط برقرار کرده است.
رژیم صهیونیستی برای احتمال جنگ در چند سال آینده خود را آماده می‌کند
یک وزیر رژیم صهیونیستی می‌گوید که این رژیم به دلیل نگرانی از بروز جنگ در چند سال آتی، خود را برای این احتمال آماده می‌کند.
تل آویو به سرعت در حال الحاق کرانه باختری است
گزارشگر ویژه سازمان ملل:
گزارشگر ویژه سازمان ملل درباره وضعیت فلسطین اظهار نگرانی کرد و گفت که تل آویو به سرعت در حال ضمیمه کردن کرانه باختری به اراضی تحت اشغال خود است.
بازتاب سخنان سید حسن نصرالله در رسانه های رژیم صهیونیستی
گفتگوی دبیرکل حزب الله لبنان با شبکه المنار که شامگاه جمعه به مناسبت سیزدهمین سالگرد آغاز جنگ ۳۳ روزه انجام شد، بازتاب ویژه‌ای در رسانه های رژیم صهیونیستی داشت.
زمانبندی و پیام‌های سخنرانی دیشب سیدحسن نصرالله
سخنرانی دیشب دبیرکل حزب الله لبنان سیگنال‌های قابل توجهی خطاب به طرف‌های منطقه‌ای و بین‌المللی داشت.
قبلی۳بعدی