آمریکا درصدد کنترل بیشتر بر آمریکای لاتین است
روسیه:
آمریکا تلاش می‌کند هدایت اوضاع در منطقه آمریکای لاتین را تحت کنترل خود درآورد، ولی سیاست واشنگتن برای تحریم‌ و حمله رعدآسا به دولت ونزوئلا شکست خورد.
گزارش| آمریکا؛ از توطئه‌های مکرر تا افول نقش منطقه‌ای
آمریکایی‌ها که از سال‌های اول هزاره سوم روند نزولی در پیش گرفته‌اند، با توطئه‌های مکرر نتوانستند شرایط منطقه‌ای خود را بهبود بخشند.
میزبانی مسجدی در بریتانیا از غیرمسلمانان
یک مسجد در شهر «شفیلد» بریتانیا، درهای خود را برای حضور غیرمسلمانان باز کرد.
تمجید کاربران رسانه‌های اجتماعی از مدافع قرآن در نروژ
کاربران رسانه‌های اجتماعی از فردی که هفته گذشته در نروژ مانع از قرآن‌سوزی یک افراط‌گرای اسلام‌ستیز شده بود، تجلیل کردند.
میلیون ها کودک در آلمان از فقر و خشونت رنج می برند
آمارهای رسمی نشان می دهد با وجود تلاش ها برای حمایت از کودکان، همچنان میلیون ها کودک در آلمان قربانی فقر و خشونت در خانواده هستند.
ترامپ استقرار ۳۰۰۰ نظامی آمریکایی در عربستان را به کنگره اطلاع داد
رییس جمهور آمریکا در نامه‌ای خطاب به رییس مجلس نمایندگان این کشور، با تهدید خواندن ایران، تأیید کرد که ۳۰۰۰ نظامی آمریکایی در عربستان مستقر خواهند بود.
کتاب «مسلمان بریتانیایی بودن» در لندن بررسی می‌شود
نشست بررسی کتاب «مسلمان بریتانیایی بودن» با موضوع مسائل پیش روی جامعه مسلمانان بریتانیا در لندن برگزار می‌شود.
مسلمانان نروژ از عاملان توهین به قرآن شکایت می‌کنند
مسلمانان نروژ در اعتراض به اقدام توهین‌آمیز روزهای اخیر یک سازمان غیر اسلامی این کشور به کتاب آسمانی مسلمانان، اعلام کردند از عاملان این اقدام ضداسلامی شکایت خواهند کرد.
انتشار بیانیه «دین در دانشگاه‌ها» در آلمان
مسؤولان جوامع اسلامی، مسیحی و یهودی در آلمان با صدور بیانیه‌‌ای با عنوان «دین در دانشگاه‌ها» خواستار فعالیت بیشتر جوامع مذهبی در مؤسسات عالی این کشور شدند.
قبلی۲بعدی