مرزبندی فرهنگی
یادداشت؛
مسأله مرزبندی فرهنگی با دشمن، همچون مرزبندی سیاسی یکی از سنگ محک‌های دقیق برای شناخت حق از باطل در چارچوب گفتمان انقلاب اسلامی است.
خون‌هایی که غیرقابل سانسور هستند!
سرمقاله؛
شهادت ده‌ها نمازگزار مسلمان در کشور نیوزیلند، پرده دیگری از مظلومیت پیروان آخرین و کامل‌ترین دین آسمانی را در برابر دیده حیران افکار عمومی دنیا گشود.
ایران و عراق بعد از فراق
یادداشت؛
وقتی ۳۰ سال پیش جنگ تحمیلی عراق علیه ایران پایان یافت، کمتر کسی می‌توانست این روز‌ها را پیش‌بینی کند که روابط دو کشور رنگ و بویی دیگر بگیرد.
راهبرد اصلاح‌طلبان برای انتخابات آینده
سرمقاله؛
کمتر از دو سال به انتخابات مجلس باقی است. در همین رابطه، احزاب مختلف خود را برای این هماورد سیاسی آماده می‌کنند.
معامله قرن و پازل صهیونیست‌ها در منطقه
یادداشت؛
ساده‌انگاری است که تصور کنیم صهیونیست‌ها از «پروتکل‌های علمای صهیون» دست کشیده‌اند یا آرمان «از نیل تا فرات» را به بوته فراموشی سپرده‌اند.
رسالت جوانان در «گام دوم»
سرمقاله؛
بیانیه فوق استراتژیک گام دوم معطوف به این نکته است که برای خنثی‌سازی جنگ شناختی و نرم غرب و امیدبخشی به مردم باید جوانان را به میدان آورد.
هم_سایه_گی
سر مقاله؛
همسایه‌های متعدد و عمق راهبردی در منطقه و استفاده صحیح از این موضوع اصلی‌ترین راه‌حل ایران برای عبور از معضلات اقتصادی کنونی است.
درباره سند ملی – راهبردی ایران و عراق
یادداشت؛
سفر رییس‌جمهور کشورمان به عراق در ابعاد مختلف، منحصربه‌فرد است و سنگ بنای تحولات سرنوشت‌ساز و تغییردهنده معادلات منطقه‌ای و حتی جهانی به شمار می‌آید.
تحرک دیپلماسی هدفمند!
یادداشت؛
چندین دوره مذاکرات ژنو، استانبول، مسکو، برجام و... هیچ‌گونه دستاوردی برای مردم نداشته است؛ پس چرا برخی هنوز به اروپایی‌ها امیدوارند که کاری بکنند؟!.
قبلی۲بعدی