حزم انقلابی چیست؟
یادداشت؛
رهبر معظم انقلاب در درس خارج فقه فرمودند: کسی که فکر عاقبت کار را نکند حازم نیست. حازم یعنی آدم باهوش و خردمند، کسی که کار را محکم‌کاری می‌کند.
دو روحانی
سر مقاله؛
آنچه روحانی در سیاست داخلی پیش گرفته نه تعادل و اعتدال که نوعی آشفتگی و نابسامانی را تداعی می‌کند. این نه در میانه دو جناح ایستادن که بیراهه‌رفتن است.
تزریق معامله قرن با آمپول اقتصاد
یادداشت؛
آمریکا سعی دارد در زمینه اقتصادی مقدمات اجرای معامله قرن را آماده کند و در این راستا قرار است که یک نشست در منامه پایتخت بحرین برگزار شود.
مغالطه ناشیانه یا بی مسئولیتی عامدانه
یادداشت؛
علی رغم تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر تهاجم فرهنگی، این سوال در ذهن متبادر می‌شود که مسؤولان امر چه راهبردی را تا کنون در این زمینه اتخاذ کرده‌اند.
سه‌گانه مقابله با جنگ اقتصادی
دیدگاه؛
به طور خلاصه می‌توان گفت که اصلاح رویکرد‌های مدیریتی در وزارتخانه‌های اقتصادی، شاه‌کلید حل معضلات و مشکلات اقتصادی فعلی است.
آغازی بر تغییر معادله در جنگ یمن
یادداشت؛
پهپاد‌های تهاجمی انصارالله می‌توانند ریاض را نیز مورد حمله قرار دهند؛ هر چند حساسیت مناطق نفتی سعودی کمتر از اهمیت پایتخت هم نیست.
دانه‌درشت‌ها در پنجه عدالت
دستگاه قضا مردم را امیدوار‌کرد؛
ادامه برگزاری دادگاه‌های ویژه و برخورد دستگاه قضایی با مفسدان و مجرمان دانه درشت اقتصادی در ماه‌های اخیر، باعث امیدواری و دلگرمی مردم شده است.
شعور و غیرت ایرانی مهم‌ترین مانع مذاکره
یادداشت؛
رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع کارگزاران نظام فرمودند: هیچ ایرانی غیرتمند و با‌شعوری نمی‌رود راجع به نقاط قوّت خودش با دشمن معامله کند.
اروپای سرگیجه
سر مقاله؛
آنچه در سخنان وزیر خارجه آلمان نهفته است، این واقعیت است که زبان زور درمورد ایران جواب نمی‌دهد.
قبلی۲بعدی