عزم ملی در تحول قضایی
یادداشت؛
کار قضایی و تلاش فشرده برای «احقاق حق» و بالاخره «اجرای عدالت» از دشوارترین و ظریف‌ترین کارهاست که با حساسیت‌ها و دقایق خاصی گره خورده است.
فرصتی برای بازخوانی مشترک نقشه‌های آمریکا
سرمقاله؛
سفر رییس جمهور کشورمان به بغداد و دیدار وی با مقامات عراقی، مورد توجه بسیاری از رسانه‌ها و مراکز تحلیلی در جهان قرار گرفته است.
ایران و عراق در نقطه اوج
یادداشت؛
ایران اسلامی و عراق، اکنون بیش از هر مقطع دیگری در نقطه اوج روابط و مراودات همه‌جانبه قرار دارند.
در اعتراضات خیابانی علیه بوتفلیقه چه کسی برنده است؟
یادداشت؛
از زمانی که عبدالعزیز بوتفلیقه اعلام کرد برای پنجمین بار نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری می‌شود، الجزایر و به خصوص پایتخت آن دستخوش التهاب زیادی شده است.
پاسخ به ۱۰ سؤال کلیدی در گزارشی مستند از پرونده پتروشیمی
پنجه عدالت بر گلوی تروریست‌های اقتصادی؛
در شرایط جنگ اقتصادی که نظام سلطه به ناجوانمردانه‌ترین شکل بر کشور و ملت ایران تحمیل کرده، ترجیح منافع شخصی بر منافع ملی و زدن جیب ملت، خیانت است.
تحول دستگاه عدالت در گام دوم انقلاب
یادداشت؛
تحقق گام دوم انقلاب اسلامی مستلزم تحول بنیادین در ساختار و عملکرد در سطوح و الگو‌های مدیریتی و رفتاری دستگاه‌ها و نهاد‌های مسؤول در هر سه قوه است.
روی سیاه ازدواج سفید
یادداشت؛
ازدواج سفید یا باهم باشی "Cohabitation" یک پدیده نوظهور ضد فرهنگی است که اشاره به نوعی از زندگی فارغ از قواعد اخلاقی و شرعی دارد.
عواقب جدایی آخوندی از دولت!
دیدگاه؛
شاید زمان آن فرارسیده تا دوباره همان نمایندگانی که نامه نوشتند و از خدمات آخوندی تقدیر کردند، نامه بزنند و او را به دولت بازگردانند!
محرمانه‌های سفر بشار اسد به تهران
گزارش؛
صبح دوشنبه ششم اسفند، تهران یک مهمان خاص داشت که با اسکورتی کوچک، اما قوی و آزموده، فرودگاه مهرآباد را به مقصد ساختمانی در مرکز شهر ترک کرد.
قبلی۳بعدی