اگر هر کشور دیگری جای ما بود!
یادداشت؛
نظام جمهوری اسلامی از ابتدای همواره در معرض انواع توطئه‌ها بوده و این در حالی است که همین مقدار خباثت دشمنان کافی بود تا هر نظام نوپایی از پای درآید.
ریشه عداوت با عدلیه
سرمقاله؛
جای کمترین تردیدی وجود ندارد که اگر قوانین اسلامی از نظام قانون گذاری ایران حذف شود؛ هجمه‌ها و حملات و فضاسازی‌ها علیه دستگاه قضایی متوقف خواهد شد.
نزدیک شدن آمریکا به واقعیت‌های افغانستان؟!
یادداشت؛
آمریکا در روند مذاکرات صلح افغانستان کمتر توجهی به حضور قدرت‌های منطقه داشت، اما بروز مسائلی این کشور را وادار به تغییر رویکرد نموده است.
نماز جمعه زمینه‌ساز استقرار گفتمان‌های عالی
سرمقاله؛
رهبر معظم انقلاب در دیدار ائمه جمعه سراسر کشور سخنان مهمی را بیان فرمودند که باید مبنای عمل این شبکه گسترده و تأثیرگذار کشور در گام دوم انقلاب باشد.
هنر جنگیدن!
سرمقاله؛
امروز استراتژیست‌های نظامی جهان اعتراف دارند که ایران به پایه‌ای از توانایی رزمی رسیده است که می‌تواند به خوبی از خود دفاع کند.
آمریکا و فرانسه برای وقت‌کشی تقسیم کار کرده‌اند
گزارش خبرگزاری فرانسه از تاکتیک غرب علیه ایران؛
خبرگزاری فرانسه به نقل از یک دیپلمات اروپایی نوشت: ما به دنبال خرید زمان هستیم؛ از این رو آمریکا و فرانسه برای وقت‌کشی علیه ایران تقسیم کار کرده‌اند.
راهزنی دریایی قطعه گمشده تحریم‌ها
یادداشت؛
آمریکا برای جلوگیری از دور زدن تحریم‌ها نفتی توسط ایران باید مسیر رفت و آمد نفتکش‌های ایرانی را شناسایی کند و این وظیفه را انگلیس بر عهده گرفته است.
فرار امارات
یادداشت؛
با گذشت بیش از چهار سال از تهاجم وحشیانه ائتلاف سعودی به یمن، اتفاقات مهمی که پیش‌ از این زمینه آن‌ها فراهم‌ شده بود، اکنون به مرحله عمل رسیده است.
فرهنگِ ما
یادداشت؛
دشمن برای استثمار کشور‌ هیچ سدی را محکم‌تر از فرهنگ ایرانی و در فرهنگ ما هیچ نمادی را چون حجاب نیافته‌ است که آن‌ها را در این کار ناکام گذاشته باشد.
قبلی۳بعدی