پاسخ به ۱۰ سؤال کلیدی در گزارشی مستند از پرونده پتروشیمی
پنجه عدالت بر گلوی تروریست‌های اقتصادی؛
در شرایط جنگ اقتصادی که نظام سلطه به ناجوانمردانه‌ترین شکل بر کشور و ملت ایران تحمیل کرده، ترجیح منافع شخصی بر منافع ملی و زدن جیب ملت، خیانت است.
روی سیاه ازدواج سفید
یادداشت؛
ازدواج سفید یا باهم باشی "Cohabitation" یک پدیده نوظهور ضد فرهنگی است که اشاره به نوعی از زندگی فارغ از قواعد اخلاقی و شرعی دارد.
عواقب جدایی آخوندی از دولت!
دیدگاه؛
شاید زمان آن فرارسیده تا دوباره همان نمایندگانی که نامه نوشتند و از خدمات آخوندی تقدیر کردند، نامه بزنند و او را به دولت بازگردانند!
محرمانه‌های سفر بشار اسد به تهران
گزارش؛
صبح دوشنبه ششم اسفند، تهران یک مهمان خاص داشت که با اسکورتی کوچک، اما قوی و آزموده، فرودگاه مهرآباد را به مقصد ساختمانی در مرکز شهر ترک کرد.
بازی پیچیده سیاسی در لندن
یادداشت؛
ترزا می‌، نخست وزیر انگلیس طی روز‌های اخیر مواضع قابل تاملی را در خصوص برگزیت بیان کرده و احتمال عدم خروج کشورش از اتحادیه اروپا را رد نکرده است!
شفافیت مردمی
سر مقاله؛
آگاهی‌بخشی تنها راه پیشرفت کشور است. چیزی بیش از شفافیت که بتواند افکار عمومی را ارتقا داده و آن‌ها را در کشاکش‌های انتخاباتی، رهنمون شود.
سناریوی شکست‌خورده داعش در افغانستان
یادداشت؛
انتقال داعش به افغانستان، می‌تواند طیف وسیعی از نیاز‌های آمریکا و غرب از جمله تحت فشار قرار دادن چین و روسیه را به‌طور توأمان پوشش دهد.
جای نگرانی داشت نه افتخار!
یادداشت؛
جناب روحانی در حالی بلوف رییس‌جمهور فرانسه را مبنی بر حمله نظامی به ایران باور کرده است که، قبلا اظهار داشته بود «من متخصص مذاکره هستم»!
ماهیت رفتار منطقه‌ای ایران و چرایی نگرانی غرب
یادداشت؛
موضوع رفتار‌های منطقه‌ای ایران، این روز‌ها به محور اصلی فشار‌ها و جنگ روانی قدرت‌های غربی علیه ایران تبدیل گردیده است.
قبلی۴بعدی