تصمیم امروز بر مبنای تجربه دیروز
یادداشت؛
امروز حدود ۱۸ سال از مطرح شدن باب مذاکره با آمریکا گذشته است و ما می‌توانیم با بازخوانی پرونده‌های این موضوع حقیقت ماجرا را دریابیم.
سربرهنگی و «جنبش به اصطلاح دانشجویی»
سرمقاله؛
امروز فعالان دانشجویی برای انقلابی ماندن باید جهاد کنند و با اسارت شهوت بجنگند، نه آن که از سربرهنگی و شهوت‌سالاری در محیط مقدس دانشگاه دفاع کنند.
نسخه‌ای برای درمان اقتصاد
یادداشت؛
فضای کسب‌وکار اگر بهبود نیابد، آفت‌هایی همچون بیکاری، کاهش قدرت خرید و ارزش ریال نیز حل نمی‌شود، چون مقدمه حل همه آن‌ها تولید است.
روی دیوار دموکرات‌ها یادگاری ننویسیم!
یادداشت؛
با توجه به دشمنی چهل ساله آمریکا با جمهوری اسلامی، باید تفکیک و تمایز میان سیاستمداران آمریکایی (دموکرات و جمهوری‌خواه) را به فراموشی سپرد.
چرا می‌ترسانند؟
یادداشت؛
چرا برخی به دنبال ترساندن مردم هستند؟ برای یافتن پاسخ این سؤال باید دید، ضمن ترسیدن یا ترساندن، آدرس کجا را می‌دهند، پاسخ همانجاست.
پهپاد‌های بازدارنده انصارالله
یادداشت؛
پیش از این نیز انصارالله از پهپاد‌ برای هدف قرار دادن مناطق استراتژیک عربستان استفاده کرده بود، اما حملات اخیر به تأسیسات نفتی تا حدودی متفاوت است.
نگاهی به زندگی و سلوک آیت‌الله العظمی بهجت 
به بهانه دهمین سالگرد رحلت عالمی ربانی؛
درباره آقای بهجت هم آنچه نزدیکان و شاگردان بر آن تاکید دارند همین است که ایشان هیچ‌گاه مدعی کرامت نشد، حال آنکه کرامت داشت.
اقتدار، تنها نسخه برای عقب‌نشینی دشمن
یادداشت؛
موضع مقتدرانه ایران در ابعاد مختلف نظامی و سیاسی باعث شده که ترامپ سرانجام عقب‌نشینی کرده و ابراز تمایل کند تا با ایران تماس برقرار کند.
چرا مذاکره اشتباه است
سر مقاله؛
آمریکا زمانی می‌تواند با ایران گفت‌وگو کند که به برجام بازگردد و قدرت منطقه‌ای و موشکی ایران را بپذیرد. در غیر این صورت مذاکره با آنها اشتباه است.
قبلی۴بعدی