رؤیای شکسته خورده آمریکایی
یادداشت؛
با اشتباهات ترامپ برای اولین بار روز استقلال آمریکا که یک جشن ملی است، به عرصه‌ای برای برخورد احزاب و نمایشی از شکاف در میان مردم این کشور تبدیل شد.
مهلت ۶۰ روزه تمام شد؛ به نقطه قبل از برجام برگردیم
گزارش خبری تحلیلی؛
با توجه به بی‌عملی اروپا در مهلت ضرب‌الاجل ۶۰ روزه، گام دوم کاهش تعهدات برجامی ایران آغاز می‌شود. این گام باید بازگشت به نقطه پیش از برجام باشد.
کابوس یمن برای اتاق شیشه‌ای امارات
یادداشت؛
اماراتی‌ها حالا متوجه شده‌اند که هزینه‌ های جنگ بیشتر از منافعی است که از تجاوز به یمن در نظر داشتند.
سیاست شیطانی در کمین آیین ابراهیمی
یادداشت؛
«برائت از مشرکین» از سنت‌های پیامبر (ص)، مرزبندی‌های آشکار سیاسی امت اسلامی با دشمنان و مشرکان را در حج داخل می‌کند و این بزرگ‌ترین جنبه سیاسی حج است.
قاعده بازی با اروپای چند چهره
یادداشت؛
آیا حرکت سینوسی اروپا در پیام‌های متناقضی که به تهران ارسال می‌کنند از سردرگمی راهبردی در قبال کشورمان است یا در ماورای آن، شاهد یک بازی هدفمند هستیم؟
توقیف نفتکش‌های انگلیس تنها راه مقابله با دزدان دریایی ملکه
گزارشی از تازه‌ترین خباثت انگلیس؛
نیروی دریایی انگلیس، بامداد روز پنج‌شنبه ۱۳ تیرماه یک نفتکش حامل ۲ میلیون بشکه نفت ایران را در سواحل تنگه جبل‌الطارق توقیف کرد.
تمدن غربی از واقعیت تا افسانه
یادداشت؛
سال‌هاست که از دنیای غرب به عنوان مهدِ تمدن، دموکراسی، رفاه و پیشرفت نام برده می‌شود؛ اما به‌راستی غرب سرزمین رؤیا‌ها و مدینه فاضله بشریت است!؟
به دشمن پاس گل ندهیم!
یادداشت؛
پالسی که برخی در میانه جنگ اقتصادی به طرف خارجی می‌دهند، چیزی جز وجود شکاف در بدنه حاکمیت ایران پیرامون مذاکره یا مقاومت در شرایط کنونی نیست.
کارنامه اروپا سیاه‌تر از آمریکا‌
یادداشت؛
بر اساس منطق قرآنی منافقین از کفار بدترند، چون کفار با لباس کفر و آشکارا به میدان می‌آیند، اما منافق در لباس دوست به میدان آمده و از پشت خنجر می‌زند.
قبلی۵بعدی