۷ دلیلی که ثابت می‌کند برجام مصداق اعتماد مطلق ظریف به آمریکاست + عکس
گزارش؛
مذاکرات هسته‌ای در دولت آقای روحانی درست از زمانی منحرف شد که برخی تصمیم‌گیران و تصمیم‌سازان با بی‌توجهی به خطوط قرمز، اعتماد مطلق به آمریکا داشتند.
مهمترین اخبار اقتصادی پنجشنبه ۱۸ بهمن ۹۷
سفیر روسیه در ایران اعلام کرد، ایرا ن و روسیه دلار را از مبادلات تجاری بین خود حذف کردند و از ارز دو کشور استفاده خواهند کرد.
مهمترین اخبار اقتصادی چهارشنبه ۱۷ بهمن ۹۷ | آخرین قیمت طلا، سکه و ارز
با انتشار گزارشی مبنی بر رشد ذخایر انبارهای نفت آمریکا و همچنین کاهش نگرانی از تحریم‌های این کشور علیه ونزوئلا، قیمت‌ نفت بیش از یک درصد سقوط کرد.
فاطمه زهرا در کلام معصومین
یادداشت؛
مراحل بالای عصمت که مخصوص امامان و پیامبران است، موهبتی الهی است که به دنبال عصمت اکتسابی فراهم می‌آید و حضرت زهرا نیز از این قانون مستثنی نیست.
مهمترین اخبار اقتصادی سه‌شنبه ۱۶ بهمن ۹۷ | آخرین قیمت طلا، سکه و ارز
سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی در آستانه چهل سالگی انقلاب اعلام کرد، تا آخر امسال ایران به رتبه دوازدهم جهان در صنعت آلمینیوم دست می‌یابد.
۳ راهبرد اصلی کشور در دهه پنجم انقلاب
در آیین ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی عنوان شد؛
اساتید بسیجی دانشگاه‌ها در آیین ملی ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی که صبح امروز در دانشگاه تهران برگزار شد، به ۴ سوال اساسی مردم درباره انقلاب پاسخ دادند.
قرآن؛ سرچشمه همه معارف اصیل اسلامی
یادداشت؛
قرآن ­کریم برای ما مسلمانان نصِّ کلام الهی و سرچشمه همه معارف اصیل اسلامی و پایه شریعت و اصول ساختار اجتماعی، اخلاقی و هنر‌های اسلامی است.
بینش تمدنی؛ بایسته‌ها و چالش ها
یادداشت؛
بینش تمدنی برانگیزاننده ما برای شناخت میراث ناشناخته جهان اسلام و دستاورد‌های علمی دانشمندان عرب معاصر و بهره گیری از دانش انباشت شده آنهاست.
مهمترین اخبار اقتصادی دوشنبه ۱۵ بهمن ۹۷ | آخرین قیمت طلا، سکه و ارز
رییس‌کل بانک مرکزی اصرار مجلس بر پرداخت حداقل ۵۰ درصد سود سهام و مالیات را سبب افزایش پول پرقدرت و رشد بیش از پنج درصدی تورم عنوان کرده است.
قبلی۲بعدی