خطرناکترین اثرات قرار دادن لپ تاپ روی پا چیست؟
عادت دارید هنگام کار با لپ‌تاپ، آن را روی پاهایتان قرار دهید، بهتر است این مطلب را بخوانید تا متوجه شوید چقدر می‌توانند برای سلامتی شما مضر باشند.
عاشورا یک جریان است
یادداشت؛
دوستی با راه و هدف ابا عبدالله امروز در انتخاب مسیر مقاومت و ایستادگی در برابر استکبار معنی پیدا می کند و برائت، در بغض نسبت به استکبار این زمان.
جمله روحانی سرنخ حل کدام معما بود؟
دولت فعلی از روز اول، صریحا حل مشکلات اقتصادی را در مذاکره با غرب دانست. مذاکره برای حل مشکلات اقتصادی هم، زمانی موضوعیت دارد که وضع اقتصادی خراب باشد.
سعد حریری تمام‌قد در کنار نتانیاهو ایستاد!
با حمله به حزب‌الله لبنان؛
نخست‌وزیر وابسته لبنان تحت فشار آمریکا و رژیم صهیونیستی، موضع خود را در مورد حزب‌الله تغییر داد و این جنبش را برای لبنان، بلکه کل منطقه خطرناک دانست!
صدور کارت سوخت متقاضیان تا پایان مهر انجام خواهد شد
معاون شرکت پخش ‌فرآورده‌های نفتی خبر داد؛
معاون برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی هشدار داد مردم به بهانه کارت‌ سوخت، اطلاعات خود را در اختیار سایت‌های اینترنتی قرار ندهند.
جانسون تخت‌گاز در جاده بن‌بست
برگزیت مساله‌ای نیست که از زمان همه‌پرسی انجام‌شده در دولت دیوید کامرون مطرح شده باشد. ماندن یا گسستن از اتحادیه اروپا بحثی کاملا قدیمی است.
زیرساخت هست، اراده نیست
۲۷ سال پس از ورود اینترنت به ایران ۸۰ درصد زیرساخت راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات فراهم است، اما برخی دستگاه‌ها تعلل می‌کنند.
شعبده‌بازی بهارستان با قانون تجارت
قانون تجارت سرنوشت جالبی دارد، متن قبلی از سال ۱۳۱۱ تقریبا دست‌نخورده باقی مانده است، درهفته گذشته مجلس در هر ساعت تغییرات چند صد ماده را تصویب کرد.
عدم حساسیت به دروغ و بدحجابی نشانه مردگی جامعه است
حجت‌الاسلام والمسلمین رفیعی:
وقتی حساسیت نسبت به بدحجابی، دروغ و سایر گناهان در جامعه وجود نداشته باشد، شاهد جامعه‌ای مرده و راکد خواهیم بود که یکی از نتایج آن بی‌برکتی است.
قبلی۴بعدی