گام‌های کوچک پاسخ محدودیت‌های بزرگ برجام نیست
براساس رفتار دولت به این نتیجه رسیده که دولت روحانی هیچ چاره‌ای جز «حفظ برجام به هر قیمت ندارد». این وضعیت جز خسارت عاید دیگری برای ایران نخواهد داشت.
تولیدکنندگان؛ رزمندگان جنگ اقتصادی
نگاه‌مان به توليدکننده، نگاه مناسب و درستي نيست. من عرض مي‌کنم نگاه مجموعه دولت و مسئولين کشور به آن فرد توليدکننده، بايد نگاه به يک رزمنده باشد.
سهم تقریبا هیچ تعاونی‌ها در اقتصاد
بسیاری از کارشناسان یکی از راه‌های برون‌رفت از بحران اقتصادی را اقتصاد مردم محور عنوان می‌کنند که می‌تواند در قالب تعاونی‌ها خود را نشان دهد.
آینده انقلاب نباید فدای مسائل کوتاه‌مدت و مقطعی شود
قالیباف:
آینده انقلاب نباید فدای مسائل کوتاه‌مدت شود همه ما در این کشور با هر سلیقه، با هر فکر نگاهی هم از بعد مادی و هم از بعد معنوی مدیون خانواده شهدا هستیم.
بازرسی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از دانشگاه‌ها دیگر انجام نمی‌شود
کمالوندی:
در قضیه بازرسی نمایندگان آژانس از دانشگاه‌ها بعضی مسائل وجود داشت که این مسائل حل شد و دیگر موضوعی با این عنوان در دانشگاه‌های کشورمان وجود ندارد.
مذاکرات در تله فریب و بلوف
یادداشت؛
دولت برای تنبیه غرب باید همان تهدید روحانی که گفت: اگر قرار باشد ما نفت نتوانیم بفروشیم هیچ‌کس دیگری حق ندارد نفت بفروشد را عملیاتی کند.
آن روز شیطان گیج شده بود!
یادداشت؛
شیطان گیج شده بود، حسین ما می‌دانست که عاشورای دیگری در پیش است که این بار در کربلای ایران به تکرار خواهد نشست.
خطرناکترین اثرات قرار دادن لپ تاپ روی پا چیست؟
عادت دارید هنگام کار با لپ‌تاپ، آن را روی پاهایتان قرار دهید، بهتر است این مطلب را بخوانید تا متوجه شوید چقدر می‌توانند برای سلامتی شما مضر باشند.
یمن در آستانه تجزیه
یادداشت؛
جنگ طولانی، طاقت فرسا و پرهزینه در یمن موجب شده است تا اختلافات میان دو بازیگر مهم منطقه ای افزایش یابد و وضعیت جنوب یمن را به اغما ببرد.
قبلی۵بعدی