عذرخواهي
روزنامه همدلي چند روز پيش تيتر توهين آميزي را از آيت الله خاتمي در صفحه نخست خود منتشر كرده بود امروز عذرخواهي خود را از اين شخصيت انقلابي اعلام کرد.
سرنگونی پهپاد جاسوسی «گلوبال‌هاوک» آمریکا توسط سپاه پاسداران
پهپاد جاسوسی «گلوبال‌هاوک» آمریکا، بامداد امروز در سواحل هرمزگان، توسط پدافند نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سرنگون شد.
«امیدی‌»ها و اصلاح‌طلبان؛ موفق در آبستراکسیون، ناموفق در توجیه افکار عمومی
آبستراکسیون اعضای «امیدی‌» و «اصلاح‌طلب» کمیسیون امنیت ملی مجلس، آن‌ها را موقتاً در نیل به هدفشان موفق کرد، اما آیا این حرکت، بدون تبعات خواهد بود؟
منطق مقاومت در سیره و اندیشه امام خمینی
یادداشت؛
امام راحل به این حقیقت بنیادین و دینی باور داشت که اگر ملتی با ایمان به خدا قیام کند، رفاه مادی زودگذر را به قیمت ذلت در برابر مستکبران نخواهد پذیرفت.
مهمترین اخبار اقتصادی چهارشنبه ۲۹ خرداد | قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار
سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان اعلام کرد که فرآورده‌های لبنی در میادین میوه و تره‌بار و فروشگاه‌های زنجیره‌ای ۱۵ درصد زیر قیمت مصرف‌کننده عرضه می‌شود.
مهمترین اخبار اقتصادی سه شنبه ۲۸ خرداد | قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار
برخی بانک‌ها اقدام به افزایش کارمزد ارسال پیامک به مشتریان خود کرده‌اند و سایر کارمزد‌های خدمات الکترونیک نیز در آینده نزدیک افزایش خواهد یافت.
تمدن‌سازی جهاد است| تمهیدات سازمان تبلیغات برای اشرافی گری مسؤولان
حجت الاسلام و المسلمین قمی:
رییس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: تمدن‌سازی جهاد است، تمدن اسلامی اگر بخواهد بر گستره وسیعی از دنیا پرتو افکند این اراده مجاهدانه یک نسل را می‌خواهد.
ضربه سنگین اطلاعاتی ایران به شبکه سایبری خارجی
امیر دریابان شمخانی خبر داد؛
دبیر شورای عالی امنیت ملی از کشف شبکه گسترده عملیات سایبری تهاجمی علیه ایران خبر داد و گفت: بزودی مستندات ازطریق وزارت اطلاعات منتشر می‌شود.
برای مبارزه با فساد تشکیلات انقلابی می‌خواهیم
حجت الاسلام و المسلمین قمی:
ریس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: برای مبارزه با فساد به جای اینکه جوانان و مردم کار خودجوش بکنند باید تشکیلات انقلابی راه بیفتد.
قبلی۵بعدی