عملکرد رهبر معظم انقلاب مبتنی بر سیره اهل بیت است
حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی:
نماینده، ولی فقیه در سوریه عملکرد رهبر معظم انقلاب را مبتنی بر سیره اهل بیت (ع) دانست و گفت: رهبر انقلاب از راه‌های مختلفی برای ارتباط با اقشار امت اسلامی استفاده می‌کنند
شورای نگهبان مانع ورود نفوذی‌ها به مجلس شود|حامیان فتنه جایی در مجلس ندارند
آیت الله سعیدی:
امام جمعه قم با بیان این که شورای نگهبان با هیچکس تعارف ندارد، از این شورا خواست که مانع ورود نمایندگان حامی استکبار و فتنه،نفوذی ها و افراد فاسد به مجلس شود.
موضع رهبری نبود دولت توان مدیریت اقتصادی خود را از دست می داد
حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد:
امام جمعه موقت تهران با تأکید بر ضرورت رسیدگی به خسارت دیدگان حوادث اخیر گفت: اقتصاد مبتنی بر نوآوری و طراحی نو راه برون رفت از تنگناها است.
مراسم بزرگداشت چهلمین روز درگذشت علامه سید جعفر مرتضی عاملی
در قم برگزار شد؛
مراسم بزرگداشت چهلمین روز درگذشت علامه سید جعفر مرتضی عاملی با حضور علما، روحانیون، طلاب و عموم مردم در مسجد امیرالمؤمنین(ع) قم برگزار شد.
مسؤولان با تلاش جهادی برای حل مشکلات به صورت عملی از مردم قدردانی کنند
بیانیه پایانی اجلاس جامعه مدرسین:
نهمین اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با علما و روحانیت استان های اصفهان، مرکزی و چهارمحال و بختیاری با قرائت بیانیه پایانی به کار خود پایان داد.
گزارش کمیسیون گام دوم انقلاب و رسالت روحانیت در نهادینه کردن فرهنگ انقلاب
حجت الاسلام والمسلمین سعید روستا آزاد گزارش فعالیت ها، اقدامات و مصوبات کمیسیون بیانیه گام دوم انقلاب و رسالت روحانیت را تشریح کرد.
هوشمندی و تدبیر رهبر معظم انقلاب کشور را از فتنه بزرگی نجات داد
آیت الله محمدی عراقی:
نماینده مجلس خبرگان رهبری با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب و نگرانی ایشان نسبت به وضعیت ظاهری شهر مقدس قم، بر لزوم توجه به این هشدار رهبری تاکید کرد.
گزارش کمیسیون بیانیه گام دوم انقلاب و رسالت روحانیت در مبارزه با فساد
حجت الاسلام والمسلمین دیرباز دبیر کمیسیون بیانیه گام دوم انقلاب و رسالت روحانیت در عدالت‌خواهی و مبارزه با فساد، گزارش مصوبات این کمیسیون را تشریح کرد.
لزوم ترویج و برگزاری درس خارج فقه حکومتی و فقه سیاسی نظام انقلابی
استاد حوزه تأکید کرد؛
حجت الاسلام جلالی از حضور۵۰ نفر از اساتید و فضلای حوزه در کمیسیون «بیانیه گام دوم انقلاب و رسالت روحانیت در ترویج مفاد دینی و اعتقادی، عزت ملی و مرزبندی با دشمن» خبر داد.
قبلی۴بعدی