مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر مرحوم حجت الاسلام والمسلمین کورانی
در قم برگزار شد؛
مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر مرحوم حجت الاسلام والمسلمین شیخ حسین کورانی با حضور علما، اساتید، طلاب و عموم مردم در قم برگزار شد.
تأکید آیت الله اراکی بر وحدت رویه علمای اسلام پیرامون مسأله فلسطین
در دیدار رییس سازمان دیانت ترکیه مطرح شد؛
دبیرکل مجمع جهانی تقریب در دیدار با رییس سازمان دیانت ترکیه تأکید کرد: پیگیری مسأله فلسطین مربوط به یک ملت یا کشور خاص نیست بلکه مسأله همه امت اسلامی است.
انقلاب اسلامی فراخوان افراد به یاری امام زمان است
حجت الاسلام والمسلمین طائب:
رییس قرارگاه عمار ندای" هل من ناصر ینصرنی" را ندای ماندگار تاریخی سیدالشهدا(ع) برای یاری امام دانست و گفت: انقلاب اسلامی فراخوان افراد به یاری امام زمان(عج) است.
دشمن برای نابودی نهاد خانواده سرمایه گذاری کرده است | فرزندان را رها نکنیم
حجت الاسلام والمسلمین لونی:
استاد حوزه علمیه قم با بیان این که مهمترین بستر تربیتی خانواده است، گفت: امروز دشمن بر نابودی نهاد خانواده دست گذاشته است و باید در راستای تقویت نهاد خانواده تلاش کنیم.
دولتمردان با چشم باز حرکت کنند | فریب مذاکره را نمی خوریم و تسلیم نمی شویم
آیت الله اعرافی:
امام جمعه قم با بیان اینکه دولتمردان باید در حوزه سیاست خارجی با چشم باز حرکت کند، گفت: ایران فریب چراغ سبز مذاکره را نمی خورد و تسلیم دشمنی ها و فشارها هم نمی شود.
جامعه دوقطبی نمی تواند اقتدار خلق کند | آمریکا و نظام سلطه یزید زمانه است
حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد:
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه وجود بصیرت نافذ در جامعه چالش های مدیریتی، اقتصادی و فرهنگی را از بین می برد، گفت: جامعه دو قطبی نمی تواند اقتدار خلق کند.
اگر انسان امکانات دنیایی خود را کنار امام آورد به مغفرت خواهد رسید
آیت الله میرباقری:
نماینده خبرگان با بیان این که انسان باید در جبهه امام سرمایه گذاری کند، گفت:اکر انسان امکانات دنیایی خود را کنار امام آورد به مغفرت خواهد رسید و الا دچار عذاب شدید می شود
ابعاد مصیبت اسرای کربلا به روایت آیت الله مکارم شیرازی
دشمن هر چه را مى ‏يافت، مى گرفت، حتى گوشواره حضرت ام كلثوم دختر اميرالمؤمنين عليه السلام را از گوشش كشيدند و گوش ‏هاى آن بانوى بزرگ را پاره كردند.
برخی می خواهند مدیریت ناموفق خود را در سایه طرح مذاکره پنهان کنند
آیت الله حیدری در گفت وگو با رسا:
نماینده خبرگان با با بیان این که برجام فایده ای برای کشور نداشت، گفت: برخی مسؤولان می خواهند ناکامی و مدیریت ناموفق خود را در سایه طرح مذاکره پنهان کنند.
قبلی۴بعدی