مراقب دستاوردهای معنوی عزاداری ها باشیم | از وقایع تاریخی عبرت گرفته شود
حجت الاسلام والمسلمین آشتبانی:
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این که باید از فرصت های زندگی نهایت بهره و استفاده را ببریم، تأکید کرد که باید از دستاوردهای معنوی عزاداری ها مراقبت شود.
مراسم عزاداری شهادت حضرت اباعبدالله الحسین با حضور مراجع تقلید برگزار شد
همزمان با عاشورای حسینی؛
مراسم سوگواری و عزاداری شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) با حضور علما، طلاب، روحانیان و اقشار مختلف مردم در بیوت مراجع تقلید برگزار شد.
غرب به دنبال جایگزینی فرهنگ خود در جامعه اسلامی است|تعالیم غربی پاسخگو نیست
آیت الله اراکی:
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بیان این که آموزه های غربی پاسخگوی نیاز جامعه نیست، نسبت به تلاش غرب برای جایگزینی فرهنگ خود در جامعه هشدار داد.
وظیفه روحانیت مراقبت و حراست از دین است | قدر علما و بزرگان را بدانیم+ فیلم
حجت الاسلام تبریزی:
استاد حوزه با بیان این که علمای بزرگ زحمت ها کشیدند تا دین منحرف نشود، گفت: باید قدر بزرگان و علمای خود را بدانیم که در طول تاریخ با وجود توطئه های متعدد جهاد کردند.
مقابله با یزیدیان زمان پیام قیام سیدالشهدا است | از مسائل روز غافل نشویم
آیت الله توکل:
نماینده خبرگان با تأکید بر این که باید اهداف قیام امام حسین(ع) را بشناسیم، گفت: انسان باید زمانه خویش را خوب بشناسد و با شمر و یزیدیان دوران خویش به مبازره بپردازد.
رأی ۲۴ میلیونی نشانه محبوبیت نیست | واکنش به هجمه برخی از نمایندگان مجلس
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان با انتقاد از جوسازی ها درباره سخنان چندی پیش خود گفت: جریانات شارلاتانیزم سیاسی حق حضور در عرصه سیاست را ندارند.
عده ای برای پوشاندن ضعف خود القا می کنند رهبری مانع حل مشکلات جامعه است
آیت الله اراکی:
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب با انتقاد از القای این که رهبری مانع حل مشکلات است، گفت: برخی برای رسیدن به اهداف خود مانند صدر اسلام رهبر جامعه را تحت فشار قرار می دهند.
گریه برای سیدالشهدا انسان را نجات می دهد | تحت تأثیرفضاسازی ها قرار نگیریم
حجت الاسلام تبریزی:
استاد حوزه علمیه قم با ابراز تأسف از برخی فضاسازی ها علیه عزاداری و گریه برای اهل بیت(ع) به ویژه امام حسین(ع)، تأکید کرد که گریه برای سیدالشهدا(ع) انسان را نجات می دهد.
امتحانات الهی هدیه خدا برای شناخت نقاط ضعف و قوت انسان است
آیت الله توکل:
نماینده خبرگان امتحانات الهی در زندگی را هدیه خدا دانست و گفت: انسان به سبب امتحانات از نقاط ضعف و قوت خویش آگاهی می‌یابد و می توان خودسازی کند.
قبلی۵بعدی