طرح جدید بانکداری مجلس با نظارت فقها تصویب شود
آیت الله علوی‌گرگانی:
حضرت آیت الله علوی‌گرگانی با بیان این که با حذف کلمه ربا مشکل حرمت حل نمی شود، گفت: طرح جدید بانکداری مجلس باید به نظر رهبر انقلاب و کارشناسان خبره اقتصاد و فقه برسد.
حوزه‌ و طلاب جوان برای تحقق تمدن اسلامی برنامه‌ریزی کنند
آیت الله یزدی:
رییس جامعه مدرسین با اشاره به بیانیه گام دوم و وظایف روحانیت گفت: رهبری از حوزه‌های علمیه، طلاب و نسل جوان درخواست دارند برای تمدن آتی اسلامی برنامه‌ریزی کنند.
با خدمت متواضعانه به مردم تلاش دشمن برای تخریب روحانیت را بی اثر کنیم
آیت الله فقیهی:
آیت الله فقیهی با بیان اینکه دشمنان داخلی و خارجی درصدد تخریب چهره روحانیت هستند، گفت:طلاب با خدمت رسانی به مردم می‌توانند اسلام را زنده و روحانیت را آبرومندتر کنند.
آینده نظام با وجود رهبری تضمین شده است | مسؤولان پاسخگوی ناکارآمدی‌ها باشند
آیت الله کعبی:
آیت الله کعبی با بیان اینکه مواضع حکیمانه رهبری و حماسه مردم دشمن را شکست، گفت: جنگ امنیتی و اقتصادی و سایبری دشمنان برای تضعیف روحیه ملت ایران تشدید شده است.
تحقق
آیت الله جوادی آملی:
حضرت آیت الله جوادی با تأکید بر رونق تولید و خودکفایی کشور گفت: اگر ایران بزرگ و ایرانی بزرگوار رونق تولید را تحقق ببخشد دیگر از تحریم هراسی نداریم و کشور بیمه خواهد شد.
عیادت اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم  از آیت الله ناصری
جمعی از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در حاشیه نهمین اجلاس منطقه ای جامعه مدرسین و علمای بلاد، با حضور در بیت آیت الله ناصری از این استاد حوزه عیادت کردند.
آغاز به کار کمیسیون‌های نهمین اجلاس منطقه‌ای جامعه مدرسین در اصفهان
کمیسیون‌های اجلاس منطقه‌ای جامعه مدرسین و علمای بلاد با حضور علمای اصفهان، مرکزی و چهارمحال و بختیاری و جمعی از اعضای جامعه مدرسین در اصفهان آغاز به کار کردند.
طرح جدید بانکداری به ربا رسمیت می بخشد | حوزه با طرح مجلس مخالف است
اعتراض آیت الله نوری همدانی به طرح مجلس؛
حضرت آیت الله نوری همدانی با انتقاد از طرح جدید مجلس در زمینه بانکداری، حوزه را مخالف این طرح دانست و تأکید کرد که این طرح به رباخواری بانکها رسمیت می بخشد.
به جای مال و مقام باید دنبال خدمت به مردم باشیم
آیت الله سبحانی:
حضرت آیت الله سبحانی با تأکید بر خدمت رسانی به مردم گفت: هرچه به جای مقام خواهان خدمت باشیم سبک بارتر خواهیم بود اما اگر دنبال مقام رفتیم بار انسان سنگین می شود.
قبلی۵بعدی