نباید مباحثات طلبگی به سطح جامعه کشانده شود
نامه طلاب فعال در فضای مجازی به آیات یزدی و آملی؛
جمعی از طلاب و فضلای حوزه در نامه ای به آیات یزدی و آملی با هشدار نسبت به سوء استفاده بدخواهان از حواشی اخیر، تأکید کردند که مباحثات طلبگی نباید به جامعه کشیده شود.
اطلاعیه قوه قضاییه درباره بازداشت یکی از مدیران سابق دستگاه قضایی
روابط عمومی قوه قضاییه در پی برخی حواشی مربوط به بازداشت یکی از مدیران سابق دستگاه قضایی، اطلاعیه‌ای صادر کرد.
دشمنان در مقابل ایران اسلامی راه به جایی نمی برند
حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی:
نماینده ولی فقیه در سپاه با تاکید بر اینکه دشمنان در مقابل ایران اسلامی راه به جایی نمی برند، گفت: رو به روز کمر دشمنان در مقابل انقلاب اسلامی ایران خم می شود.
منطق مقاومت پیروزی های بزرگ را رقم می زند
سرلشکر سلامی:
فرمانده سپاه منطق مقاومت و ایستادگی را رقم زننده پیروزی و دستاورد های بزرگ و ارزشمند توصیف و تاکید کرد: نباید به آنان حتی میل خفیف داشت تا بتوانیم از مشکلات عبور کنیم.
نخستین جلسه شورای سیاستگذاری همایش چهل سال قانون اساسی برگزار شد
با حضور آیت الله کعبی؛
نخستین جلسه شورای سیاستگذاری همایش «چهل سال قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛ ظرفیت‌ها، دستاورد‌ها و چشم‌اندازها» برگزار شد.
تلاش برای ارتقای توانمندی ها شبانه روز ادامه دارد
سردارحاجی زاده:
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه فعالیت های بازدارنده ما و تلاش برای ارتقای توانمندی ها شبانه روز ادامه دارد، گفت: امروز در حوزه موشکی در منطقه مقام اول را داریم.
جزئیات تبانی طبری و برخی از چهره‌های امنیتی‌
در نامه زاکانی به آیت الله رئیسی مطرح شد؛
نماینده مجلس نهم در نامه‌ای به آیت‌‌الله رئیسی ابراز امیدواری کرد ده‌ها هزار میلیارد تومان فساد صورت‌گرفته در پرونده‌ها به بیت‌المال برگشته و خرج نیازمندان کشور شود.
قادر به تأمین امنیت با همگرایی کشورهای منطقه هستیم
فرمانده نیروی دریایی سپاه:
دریادار تنگسیری با بیان اینکه حضور بیگانگان در خلیج‌ فارس ناامنی به دنبال دارد، گفت: ایران پرچمدار امنیت در خلیج‌فارس و قادر به تأمین امنیت با همگرایی کشورهای منطقه است.
مسؤولان با تلاش جهادی امانت انقلاب را حفظ کنند
حجت الاسلام یزدی:
معاون فرهنگی دادگستری قم با بیان اینکه نظام اسلامی با خون هزاران شهید به دست ما رسیده است، گفت: مدیران باید به گونه ای تلاش کنند که این امانت الهی به خوبی حفظ شود.
قبلی۲بعدی