شرارت در آبراه‌های بین‌المللی بدون پاسخ نمی‌ماند
شمخانی:
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: راهزنی دریایی و شرارت در آبراه‌های بین‌المللی که با هدف ناامن سازی رفت و آمد شناورهای تجاری انجام می‌شود بدون پاسخ نخواهد ماند.
بررسی عملکرد شورای عالی حوزه های علمیه در جلسه جامعه مدرسین
دبیر و اعضای شورای عالی حوزه‌های علمیه با حضور در جلسه جامعه مدرسین، با ارائه گزارشی از برنامه‌ها و اقدامات این شورا، به سؤالات رییس و اعضای جامعه مدرسین پاسخ دادند.
شرط افزایش شرکت‌های دانش‌بنیان چیست؟
عضو هیات علمی دانشکده اقتصاد و مدیریت دانشگاه صنعتی شریف در تحلیلی کوتاه به الزامات تحقق راهبرد افزایش شرکت‌های دانش‌بنیان پرداخته است.
دشمن در مقابل قدرت ملت ایران ناتوان است
سرلشکر سلامی:
فرمانده سپاه با تاکید بر اینکه دشمن در مقابل قدرت ملت ایران ناتوان است، تأکید کرد: استقامت و وحدت غیور مردان ایران اسلامی امروز دشمنان را سردرگم ساخته است.
اقتدار انقلاب نتیجه تبعیت از اهل بیت است | اربعین مشتی بر دهان استکبار است
حجت الاسلام والمسلمین نظری منفرد:
استاد حوزه با بیان این که عزت و اقتدار انقلاب نتیجه تبعیت از اهل بیت(ع) است، تأکید کرد که امروز رهبر معظم انقلاب با الگو از سید الشهدا(ع) در برابر دشمنان ایستاده اند.
ارتش با تمام قدرت و امکانات خود در برابر دشمنان انقلاب ایستاده است
حجت الاسلام والمسلمین جلیل صفت:
جانشین سازمان عقیدتی و سیاسی ارتش با اشاره به قدرت معنوی و نظامی ارتش گفت: امروز ارتش با تمام امکانات و قدرت در برابر دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی ایستاده است.
مطالبات واقعی زنان در حصار نمایش اصلاح طلبان
هدف اصلاح طلبان از شیفت دادن فعالیت‌های حزبی و رسانه‌ای به مسائل مربوط به حوزه زنان و برجسته‌سازی مواردی مانند صدور مجوز به زنان برای ورود به ورزشگاه آزادی چیست؟
برگزاری هشتمین هم اندیشی جامعه روحانیت مبارز با تشکل‌های انقلابی
هشتمین‌ نشست هم اندیشی جامعه روحانیت مبارز با احزاب و تشکل های انقلابی و ارزشی در دفتر مرکزی جامعه روحانیت برگزارشد.
نیروی قدس سپاه، انتظامی عراق و حشدالشعبی حافظ امنیت زائران در عراق هستند
سخنگوی سپاه:
سردار شریف گفت:نیروی قدس سپاه، نیروهای انتظامی عراق و حشدالشعبی؛ حافظ امنیت زائران در عراق هستند و امنیت زائران در داخل کشور هم با نیروهای نظامی و امنیتی تامین می‌شود.
قبلی۳بعدی