مردم تحمل تبعیض و بی عدالتی را در جامعه ندارند
معاون حقوقی دستگاه قضا:
معاون حقوقی قوه قضاییه با تأکید بر اجرای عدالت گفت: مردم تحمل گرسنگی را دارند اما تحمل تبعیض و بی عدالتی را در جامعه ندارند.
آمریکایی‌ها راهی جز پذیرش شکست ندارند
رییس سازمان بسیج مستضعفین:
سردار سلیمانی با اشاره به اینکه فرهنگ مردم پاوه و فرهنگ مقاومت در سراسر منطقه منتشر شده است، گفت: الگوی جبهه مقاومت از درون پاوه جوشید.
رفع توقیف نفت‌کش گریس۱ نشان داد که ایران تحریم شدنی نیست
کدخدایی:
سخنگوی شورای نگهبان در توئیتی نوشت: رفع توقیف غیر قانونی نفت کش گریس۱ از رهگذر دیپلماسی مقاومت و اقتدار نشان داد که ایران تحریم شدنی نیست.
در آستانه ورود به ساخت موتورهای هواپیما و بالگردهای روز دنیا قرار داریم
سرلشکر باقری:
رییس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به ساقط کردن پهپاد متجاوز امریکایی تصریح کرد: این اقدام حیرت و جهانیان حتی کشورهایی که در حوزه پدافندی پیشرو هستند را به همراه داشت.
۶ هزار گروه جهادی در جریان سیل خدمت‌رسانی کردند
معاون هماهنگ کننده سپاه:
سردار نقدی با بیان اینکه حرکت جدیدی برای تقویت بسیج سازندگی انجام شده و مردم تا چند ماه آینده آن را لمس خواهند کرد، گفت: در جریان سیل، ۶ هزار گروه جهادی خدمت رسانی کردند.
تقدیر از رسانه های فعال در پوشش اخبار نماز جمعه قم
در مراسمی با حضور آیت الله اعرافی امام جمعه قم از رسانه های فعال در پوشش اخبار نماز جمعه قم و مصلای قدس تجلیل شد.
ملت ایران هیچگاه زیر بار ذلت نمی رود
هاشمی:
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم تأکید کرد که ملت ایران هیچگاه زیر بار ذلت نمی روند و در سخت ترین شرایط هم حامی آرمان های امام و رهبری و انقلاب خواهند بود.
تقویت مبانی علمی برنامه ها و فعالیت ها کشور را از بیگانه بی نیاز می کند
رییس جهاد دانشگاهی قم:
رییس جهاد دانشگاهی قم تأکید کرد: اگر مسائل و مبانی علمی برنامه ها و فعالیت ها تقویت شود نیازی به بیگانگان نخواهیم داشت و استقلال ما زیر سؤال نخواهد رفت.
ملت ایران با هدایت امام و رهبری و مقاومت توطئه های دشمن را خنثی کرده اند
حجت الاسلام صالح آبادی:
آزاده 8 سال دفاع مقدس بابیان اینکه اسیران جنگ در مسیر انقلاب ذره ای تردید به خود راه ندادند، گفت: ملت ایران با هدایت امام و رهبری ومقاومت توطئه های دشمن را خنثی کرده اند.
قبلی۳بعدی