شورای نگهبان در قبال ورود افراد فاسد به مجلس وظیفه قانونی را انجام می دهد
کدخدایی:
سخنگوی شورای نگهبان نوشت: ورود افراد دارای سوابق فساد اخلاقی و اقتصادی به مجلس خلاف حق الناس بوده و شورای نگهبان به عنوان ناظر انتخابات در قبال آن مسؤول است.
مطالب امروز رییس‌جمهور یعنی نادیده انگاشتن قانون اساسی
کدخدایی در توئیتی مطرح کرد؛
سخنگوی شورای نگهبان نوشت: مطالب امروز آقای رییس‌جمهور که خود سوگند یاد کرده پاسدار قانون اساسی باشد یعنی نادیده انگاشتن قانون اساسی و قوانین انتخابات.
جزییات آزمون تشریحی تصدی منصب قضاء قوه قضائیه سال ۱۳۹۸
پذیرفته شدگان دانشگاهی مرحله تستی آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضا سال ۱۳۹۸ در دهم آبان ماه سال جاری، در آزمون تشریحی شرکت خواهند کرد.
دستاوردهای سازمان صنایع دفاع در تراز کشورهای برتر جهان در حوزه دفاعی است
معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح:
معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح گفت: تسلیحات و ادوات دفاعی این نمایشگاه در تراز کشورهای برتر دنیا در حوزه تجهیزات دفاعی است.
مدیریت بدون نظارت معنا ندارد | هیچ مشکل غیرقابل حلی در کشور نداریم
آیت الله رئیسی:
رییس قوه قضاییه خطاب به دستگاه های نظارتی گفت: با حمایت قاطع، اجازه ندهید یک مدیر شجاع قوی که در جهت دور زدن تحریم ها و خدمت به مردم تلاش می کند، دچار سستی و تردید شود.
دشمنان ملت ایران حتی در حداکثر قدرت خود نیز برابر ما کم‌توان هستند
سرلشکر سلامی:
فرمانده کل سپاه دریا را میدانی تعیین کننده در نبرد با مستکبران توصیف و تأکید کرد: دشمنان ملت ایران حتی در حداکثر قدرت خود نیز برابر ما کم‌توان هستند.
انتقاد آیت‌الله جنتی از مسکوت ماندن طرح اصلاح قانون انتخابات
دبیر شورای نگهبان با انتقاد از مسکوت ماندن طرح اصلاح قانون انتخابات در مجلس ابراز امیدواری کرد که مجلس با جدیت این طرح را به سرانجام برساند.
عدم اعتماد به بیگانگان عامل استقلال کشور است| دشمنان عامل پیشرفت نیستند
سرلشکر سلامی:
فرمانده سپاه پاسداران عدم اعتماد به بیگانگان را عامل استقلال کشور دانست و گفت: تولید شناورهای بدون سرنشین باید در دستورکار نیروی دریایی سپاه قرار گیرد.
آمادگی ایران امنیت و ثبات را در منطقه خلیج‌ فارس ایجاد کرده است
دریادار تنگسیری:
فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به توان دفاعی ایران گفت: با بهره‌گیری از توان و دانش فنی داخلی در آینده نزدیک به‌سمت تولید شناورهای تندرو با سرعت ۱۰۰نات می‌رویم.
قبلی۴بعدی