مردم در برابر فتنه‌های فرهنگی هوشیار باشند
در انتقاد به ساخت "خانه پدری" مطرح شد؛
حجت الاسلام قهرمانی گفت: سینمایی"خانه پدری" ده سال پیش اکران و توقیفش شد، دوباره با علم به اینکه تصحیحات صورت نگرفته است، اکران می‌شود، آیا به دنبال دوقطبی‌سازی هستند؟
شبکه‌سازی تمدنی در بستر اربعین
یادداشت؛
شکل‌گیری ارتباطات انسانی در بستر اربعین تبلور شعار «الحُسَین یَجمَعُنا» است که می‌تواند نیروی لازم را برای تحقق تمدن نوین اسلامی به صف کند.
سلبریتی‌ها؛ سیاسی‌ترین آدم‌ها
یادداشت؛
چگونه می‌شود سلام نظامی ترک‌ها، توهین به سرود ملی کشوری در ورزشگاه، منزوی کردن تیمی به خاطر منافع کشور‌های صاحب قدرت، دختر آبی و قرمز و بنفش سیاسی نباشد.
مولفه های تمدن ساز در مکتب سیاسی امام رضا
دکتر موسی نجفی تبیین کرد؛
با کتاب «مولفه های تمدن ساز در مکتب سیاسی امام رضا» می توان انسان ۲۵۰ ساله را در سه سطح و مقوله به هم مرتبط به نظاره نشست: نهضت حسینی، نظام علوی، تمدن رضوی.
جهت‌ دهی زندگی روی تارهای نامرئی
گفت‌و‌گوی تفصیلی با حجت الاسلام نعیمیان؛
حجت الاسلام نعیمیان گفت: محتوای خنثی در فضای مجازی نداریم، اگر با نگاه دیگری درباره آن قضاوت ابتدای داریم، همین نشان می‌دهد که باید در مورد فضای مجازی تامل کنیم.
استقامت غیر قابل تحمل!
نقدی بر اظهارات حجت الاسلام غرویان؛
 غرب‎گرا‌ها استقامت ستودنی آیت الله علم الهدی در مقابل لیبرال‌ها و افشاگری و روشنگری ایشان درباره نقشه‌های شوم دشمن فرهنگی را نمی توانند، تحمل کنند.
مجتهد شهید را بیشتر بشناسیم
یادداشت؛
آیت الله آقا مصطفی خمینی یکی از بهترین الگوها برای طلاب انقلابی است. فقیهی مبرز، عارفی صاحب نفس و مجتهدی دارای بصیرت سیاسی است.
جایگاه سیاسی و اجتماعی زنان در اسلام به روایت تاریخ
در نشست «به وقت زن؛ با موضوع زن در عاشورا» تببین شد؛
آمار قابل توجهی از زنان با پیامبر بیعت کردند؛ نام ۶۰۰ نفر از زنان بیعت کننده از قریش و دیگر زنان ذکر شده است؛ اصل این است که پیامبر(ص) جداگانه بیعت زنان را پذیرفته است.
برگزاری پنجمین جشنواره هنری ققنوس
 پنجمین جشنواره هنری و دانشجویی ققنوس با هدف الگوسازی و ترویج هنر انقلابی و حماسی در دانشگاه و به همت معاونت فرهنگ‌سازی ناحیه بسیج دانشجویی تهران بزرگ برگزار می‌شود.
قبلی۵بعدی