خواب‌زدگی یک نماینده
یادداشتک؛
جناب نماینده به جای دل سوزاندن به حال عده‌­ای مجرم، دلتان به حال مردمی که شما را بر کرسی بهارستان جلوس دادند بسوزد که در منجلاب معیشت گرفتارند.
آنچه زوجین امروزی به آن نیاز دارند | غفلت از مصادیق مهرورزی
کارشناس و مشاور خانواده در گفت‌و‌گو با رسا مطرح کرد؛
حجت‌الاسلام علی بابایی درباره دلایل طلاق و چگونگی مواظبت از مجبور شدن در استفاده از این راه حل سخن گفت و ویژگی‌های اقتدار دهی به مرد و محبت به زن را به تفصیل توضیح داد.
بیشتر جوانان در ملاک‌های ازدواج دچار اشتباه شده اند
گفت‌و‌گوی تفصیلی | حجت‌الاسلام مدنی:
مشاور خانواده از مهارت‌های زندگی و مؤلفه‌های لازم برای زندگی مشترک را تبیین کرد و گفت: جوانان در ازدواج ملاک‌هایی که دارند که بیشتر آن‌ها اشتباه است.
یادداشت‌خوانی با طعم جریان‎شناسی
گعده‎ی نویسندگان حوزوی رسا(6)
آزاد ارمکی در یادداشت خود کوشش می‌کند ذهن مخاطب را روی شفافیت مسائل مادی متمرکز کند و در هیچ جای متن حرفی از شفافیت ارتباطی و یا اعتقادی جریان‌ها به میان نمی‌آورد.
طلبکاری با چاشنی مظلوم نمایی
نقدی بر سخنان اخیر فاطمه هاشمی؛
به نظر می‎رسد خانواده هاشمی سعی دارد به جای پاسخگویی در قبال عملکرد خود، همچنان خود را طلب‎کار انقلاب جا زده و با بیانات عاطفی، مظلوم نمایی را نیز چاشنی طلبکاری خود کنند.
بیانیه گام دوم؛ همت‌ها برکت‌ها غفلت‌ها (بخش سوم)
نوشتاری از نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی؛
رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب خدمت به دیگران و مشارکت در کارهای نیک و نیکوکاری و مسابقه در خدمت‌رسانی را از برکت‌های انقلاب می‌شمارند.
خرده فرهنگ‌های مزاحم و مراحم
یادداشت؛
اگر خواهان مبارزه با فساد هستیم باید سیستمی جایگزین بانک شود تا بتواند هم سنت قرض را به صورت صحیح آن وارد زندگی مردم کند و هم از خطرات ربوی شدن مال جلوگیری کند.
پهبادنامه | دمی با رئیس جمهور دمدمی!
طنز؛
ترامپ: ببین پمپئو اون گوساله شیرده سعودی داره زنگ می‌زنه خودت جواب بده بگو اعصابم داغونه، 100 میلیون دلار کارت به کارت کنه یه خورده حالم بهتر شه.
چهار پلان از جريان شناسي ديپلماسي عزت و اقتدار
بررسی تاریخی نوع رفتار رهبری با آبه؛
رفتار رهبری با آبه، فعلیت یافته اندیشه اسلاف فکری ایشان و برگرفته از پاسخ سید الشهدا به فرستاده ابن زیاد بود و این درسی بزرگ در دیپلماسی اقتدار به ما و سیاستمداران بود.
قبلی۲بعدی