گزارشی از یازدهمین نشست هم‌اندیشی ارتقا و تکمیل سند الگوی پیشرفت
یازدهمین نشست هم اندیشی ارتقا و تکمیل سند الگوی پیشرفت با موضوع «بررسی تدابیر سیاسی اجتماعی سند الگو» به همت ستاد حوزوی ارتقا و تکمیل سند الگوی پیشرفت برگزار شد.
تعطیلی برنامه
مجله تصویری علوم انسانی «زاویه» از ۹ تا ۲۲ شهریورماه همزمان با آغاز ماه محرم و پخش ویژه‌برنامه‌های مناسبتی این ایام در شبکه چهار سیما، به مدت دو هفته پخش نخواهد شد.
فقدان الگو سبب شده است تا از ظرفیت‌های کشور استفاده نشود
صدرا:
رییس اندیشکده سیاست مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت تأکید کرد که فقدان الگو سبب شده است تا از ظرفیت های کشور به بهترین نحو استفاده نشود.
گرای نفتی دولت به استکبار؛ ناآگاهی یا بلاهت
مسئولان دولتی بارها در سخنان خود پیرامون برجام و توقعات ایران از کشورهای اروپایی برای اجرایی شدن آن بر کلید واژه فروش نفت و انتقال پول آن به ایران تاکید کرده اند.
برای تکمیل
حجت الاسلام والمسلمین لک زایی:
رییس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تأکید کرد که برای اصلاح، تکمیل، ترمیم و ارتقای "سند الگوی پیشرفت" انتقادات را با طرح های جایگزین مطرح کنیم.
یازدهمین نشست هم اندیشی ارتقا و تکمیل سند الگوی پیشرفت برگزار شد
یازدهمین نشست هم اندیشی ارتقا و تکمیل سند الگوی پیشرفت با موضوع «بررسی تدابیر سیاسی اجتماعی سند الگو» با حضور حجت الاسلام والمسلمین لک زائی برگزار شد.
سنگ اندازی دولتی‌ها برای اکران قانونی مستند
با وجود مجوزهای لازم برای اکران مستند امیدی‌هِ، فرمانداری شهر امیدیه به دلایل نامعلومی جلوی پخش این مستند را در مساجد شهر گرفت.
گزارشی از بررسی ابعاد
"نشاط جنسی" مورد نظر اسلام است. تعبیر «لا رهبانیه فی الاسلام» به معنای ارضای درست و بهره‌مندانه امر جنسی است.
بررسی راهکارهای بهبود زیست جنسی در ایران
از دیگر برنامه‌های اندیشه‌ای رسانه ملی؛
برنامه زاویه در گام هشتم خود به سراغ اندیشه‌ورزان حوزه امر جنسی می‌رود و از آنان می‌پرسد: «نهاد علم برای بهبود زیست جنسی در ایران چه ایده‌ای دارد؟»
قبلی۲بعدی