مدير مسئول جهان‌نيوز مطرح کرد؛
جهان تيغي در تبیین حضور اجتماعی حوزه علمیه گفت: ويژگي مهم حركت جهادی طلاب در جريان سیل امسال، ايجاد وحدت اجتماعي و آرامش بخشيدن به مردم بود.
سیاست کاهش جمعیت توهم توطئه نیست
مدیرکل جمعیت مرکز آمار ایران مطرح کرد؛
محزون با بیان این که سیاست کاهش جمعیت توهم توطئه نیست، گفت: در اسناد سازمان های امنیتی برخی کشورها مشاهده می شود، برنامه هایی برای کشورهای دیگر دارند.
نشست تخصصی رسانه و بحران جمعیت برگزار شد
به همت اداره کل پژوهش های اسلامی رسانه؛
نشست تخصصی رسانه و بحران جمعیت به همت اداره کل پژوهش های اسلامی رسانه در قم برگزار شد.
نقش رسانه در افزایش جمعیت
از سوی آینده پژوه مطرح شد؛
اردبیلی در نشست رسانه و بحران جمعیت به تشریح نقش رسانه در افزایش جمعیت پرداخت.
عمامه و چفيه نشان دهنده عقبه فكري افراد است
سردبير روزنامه فرهيختگان:
ایمانجانی گفت: مردم بايد بدانند فردي كه به آن‌ها كمك مي‌كند داراي چه عقبه فكري و ذهني است؛ عمامه و چفيه نيز از نمادهايي است كه فرد را به مردم مي‌شناساند.
نقشه فرهنگی دشمن
یادداشت؛
برخی سیاست‌پیشگان که بلافاصله برای فلان اتفاق ناگوار در پاریس و لندن، عزادار شدند، حتی از ابراز تأسف نسبت به شهادت یک روحانی ساده‌زیست استنکاف کردند.
خط بطلان
رئيس انجمن سواد رسانه دفتر تبلیغات مطرح کرد؛
رئيس انجمن سواد رسانه طلاب اتحاد به وجود آمده در اتفاقات سيل اخير را بسيار بزرگتر از چيزي كه در رسانه‌ها مشاهده مي‌شود توصيف كرد و گفت: طلابي كه در مناطق سيل‌زده حضور پيدا كردند بر سال‌ها تبليغات دشمن عليه روحانيت خط بطلان كشيدند.
الگوي ارتباط طلاب با بدنه اجتماع بازتعريف شود
مدیرکل پژوهش‌های اسلامی سازمان صدا و سیما:
مدير كل پژوهش‌هاي اسلامي رسانه ملی با تقدير از خدمت‌رساني روحانیت به سيل‌زدگان گفت: حوزه‌هاي علميه مي‌توانند با استفاده از اين تجربه، يك الگوي ارتباط ميان طلاب و روحانيت را با بدنه اجتماع باز تعريف كنند.
پا‌به‌پای مردم | رقصی چنين ميانه ميدانم آرزوست
گزارش تحليلي از حضور روحانيت در مناطق سيل‌زده؛
سال‌های گذشته زمزمه‌هايی از كاهش مقبوليت اجتماعی روحانيت در كشور مي‌شنيدم؛ شايد من هم متأثر از اين حرف و حديث‌ها آرزو می كردم كه عالمان از حجره‌نشينی دست بردارند.
قبلی۴بعدی