یادداشت |
ایران از همان اول مورد توجه استعمارگران بود تا بتوانند پروژه تک محصولی کردن کشور ما را هم رقم بزنند. همانطور که کشت پنبه در مصر و هند وسیع شد، به دنبال تک محصولی کردن ایران نیز بودند.
گفت‌و‌گو | استادان قلابی و کشف‌های خیالی شاگردان
حجت الاسلام مظاهری سیف تبیین کرد؛
بسیاری از مدعیان دروغین می توانند با تسخیر جن و امور دیگر در خواب و بیداری ما تصرف کنند. ما در بیداری هم تحت تأثیر شیطان هستیم چه رسد به خواب.
یادداشت | عوامل بروز آسیب‌های جنسی در خانواده
حجت الاسلام آتش افروز در یادداشتی بررسی کرد؛
روابط بین اعضای خانواده و از همه مهم‌تر رابطه سالم و صحیح بین پدر و ماد می‌تواند در اولین مرحله کمک شایانی به تربیت کودکان کند.
آیت‌الله رشاد:
کسانی که مغرضانه یا غیرمغرضانه، آگاهانه یا غیرآگاهانه بر تمسک به اخبار فاقد سند دامن می‌زنند کار خطایی را مرتکب می‌شود.
یادداشت | دوران بلوغ؛ چند راهکار و پیشنهاد
پرونده بلوغ؛
نوجوان به دلیل دوران بحرانی بلوغ، از حساسیت خاصی برخوردار است. در برابر هر برخورد، واکنش تندی نشان می‌دهد.
مسؤولان بیدار شوند | سرطان دو برابر خواهد شد
قوام نصیری:
رییس انجمن رادیوتراپی انکولوژی ایران با بیان این که سرطان دومین عامل مرگ و میر در کشور است، بر ضرورت توجه مسؤولان عرصه سلامت به این بیماری تأکید کرد.
صریح با والدین درباره
پای سخنان مدیر مرکز مشاوره مأوا؛
حجت الاسلام اخوی بر این باور است که عده‌ای زمانی متوجه ناپسند بودن، گناه آلود بودن و آسیب‌های این رفتار جنسی می‌شوند که ترک آن برایشان دشوار است.
راکفلر سرمایه‌دار یهودی گفت: برای بیش از یک قرن افراط‌گرایان ایدئولوژیک از طیف‌های مختلف سیاسی رویداد‌ها را به‌صورت علنی در دست گرفته بودند.
پرونده بلوغ (۱۳)
تربيت جنسي از مسائل چالش برانگيز در موضوعات تربيتي است كه از دير باز مورد اختلاف شديد بين نظريه پردازان حوزه تربيت بود است.
قبلی۴بعدی