سرپرست جدید معاونت فرهنگی تبلیغی جامعه الزهرا منصوب شد
در جلسه شورای اداری جامعه‌الزهرا علیهاالسلام حجت‌الاسلام والمسلمین کناری به عنوان سرپرست جدید معاونت فرهنگی تبلیغی این موسسه علمی منصوب شد.
فعالیت‌های مرکز خدمات هدفمند با رسالت حوزه است
رییس مرکز خدمات حوزه:
رییس مرکز خدمات حوزه ابراز امیدواری کرد سال تحصیلی جدید برای حوزویان سال پر برکتی باشدوطلاب بتوانند نسبت به امر تعلیم، تهذیب وظایف خودرا بهتر از سال‌های گذشته انجام دهند.
وظیفه طلاب پژوهش‌های مطالبه‌گرایانه است
معاون پژوهش جامعه‌الزهرا:
حقانی با بیان اینکه یکی از وظایف طلاب، پژوهش‌های مطالبه‌گرایانه است، افزود: اولویت پژوهشی جامعه‌الزهرا(س) نیازهای جامعه، بانوان و مطالبات نظام و رهبری است.
طلاب مراکز تخصصی مروج فرهنگ عفاف و حجاب باشند
مدیر مرکز تخصصی تفسیر و علوم قرآن تصریح کرد:
خانم فتح الله زاده با تأکید بر توجه به موضوع مهم عفاف و حجاب گفت: طلاب خواهر مروج این فرهنگ باشند و خود را در رفع معضلات اجتماعی و امر رشد و ارتقای نظام سهیم بدانند.
حرکت در مسیر انقلاب رسالت طلاب است
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی:
حجت الاسلام والمسلمین قریشی گفت: ورود افراد به حوزه توفیقی ارزشمند است و باید بدانند که حرکت در مسیر تبلیغ شریعت و انقلاب اسلامی رسالتی خطیر است که بر دوش طلاب است.
ثبت نام دوره‌های پاییز آموزشگاه تخصصی زبان‌های خارجی هدی آغاز شد
ویژه طلاب جامعه الزهرا(س)؛
آموزشگاه تخصصی زبان‌های خارجی هدی، دوره‌های آموزش ۶ زبان خارجی را برای دوره پاییز برگزار می‌کند.
ثبت نام یازدهمین دوره آموزشی روش سخنرانی دینی آغاز شد
از سوی مؤسسه تخصصی خطابه امیر بیان؛
معاون آموزش مؤسسه تخصصی خطابه امیربیان از ثبت نام یازدهمین دوره آموزشی روش سخنرانی دینی این مؤسسه به صورت کارگاهی و فشرده همراه با برنامه جدید آموزشی خبر داد.
درس خارج فقه رسانه استاد رفعتی برگزار می شود
با موضوع احکام پیام رسانان و عوامل رسانه؛
درس خارج فقه رسانه استاد حجت الاسلام والمسلمین رفعتی با موضوع« احکام پیام رسانان و عوامل رسانه» از اول مهرماه در قم آغاز می شود.
تصویب طرح مدرسه محوری در شورای عالی حوزه‌
مدیر حوزه‌های علمیه خواهران خبرداد؛
حجت‌الاسلام والمسلمین بهجت‌پور گفت: طرح مدرسه محوری به رشد و فعال‌شدن مدارس کمک زیادی می‌کند و خوشبختانه این طرح توسط شورای عالی حوزه‌های علمیه نیز به تصویب رسید.
قبلی۲بعدی