اهمیت رهبری تحول‌گرا در ارتقای سازمانی
معاون ارتباطات و امور حوزه خواهران تشریح کرد؛
معاون ارتباطات و امور حوزه‌های علمیه خواهران در اجلاس مدیران استانی حوزه های علمیه خواهران به تشریح معنای رهبری تحول‌گرا پرداخت و اهمیت این نوع از مدیریت را تشریح کرد.
اجلاس مدیران استانی حوزه‌های علمیه خواهران برگزار شد
دومین اجلاس مدیران استانی حوزه‌های علمیه خواهران در قم برگزار شد.
دبیر همایش بین المللی یکصدمین سالگشت احیای حوزه علمیه قم منصوب شد
از سوی مدیر حوزه های علمیه؛
طی حکمی از سوی مدیر حوزه های علمیه، حجت الاسلام والمسلمین فرحانی به عنوان دبیر همایش بین المللی یکصدمین سالگشت احیای حوزه علمیه قم منصوب شد.
طلاب برگزیده مسابقات علمی کوثر جامعه الزهرا تجلیل شدند
در آیین آغاز سال تحصیلی جامعه الزهرا(س)، طلاب برگزیده مسابقات علمی کوثر در بخش های احکام، ادبیات عرب، صرف، نحو، اصول و فقه تجلیل شدند.
امروز حوزه و روحانیت در اوج تعالی و شکوه قرار دارد
مدیر حوزه های علمیه:
آیت الله اعرافی با بیان این که امروز حوزه و روحانیت در اوج تعالی و شکوه قرار دارد، بر لزوم توجه حوزه های علمیه به جنبه های علمی و اخلاقی به صورت توأمان تأکید کرد.
عناصر هویت بخش طلبگی از نگاه آیت الله خاتمی
در گفت وگو با رسا مطرح شد؛
عضو شورای عالی حوزه تحصیل جدی، تهذیب و انقلابی ماندن را سه عنصر هویت بخش طلاب نامید و به طلاب توصیه کرد که تحصیل در حوزه را غنیمت بشمارند.
آمادگی مدرسه فقاهت برای پوشش بیش از 280 درس خارج
جوادی خبر داد؛
مدیر مدرسه فقاهت در تشریح امکانات ویژه سایت این مدرسه از آغاز فعالیت برای پوشش صوتی و متنی بیش از 280 درس خارج در شهرهای قم، نجف، مشهد، کربلا، بیروت و دمشق خبرداد.
دوره کارگاهی تربیت مربی پاسخگویی به شبهات ویژه طلاب برگزار می شود
شجاعی فرد از برگزاری دوره تخصصی کارگاهی تربیت مربی پاسخگویی به شبهات ویژه طلاب با مزایی از جمله اعطای کارت پایان خدمت سربازی خبرداد.
تحصیل 20 هزار طلبه خواهر در جامعه الزهرا | پذیرش 2300 نفر در سال جدید
حجت الاسلام والمسلمین مدنی خبرداد؛
رییس جامعه الزهرا(س) در گزارشی از آخرین وضعیت آموزشی، پژوهشی و تبلیغی این مرکز از تحصیل نزدیک به 20 هزار نفر و پذیرش 2300 نفر در سال تحصیلی جدید خبرداد.
قبلی۳بعدی