ارسال 100 مقاله به دبیرخانه همایش نظریه علم اسلامی + فیلم
علیپور خبرداد؛
دبیر همایش نظریه علم اسلامی از ارسال حدود 100 مقاله به دبیرخانه این همایش خبرداد و گفت: از این میزان 50 مقاله به مرحله نهایی راه پیدا کرده اند.
دوره آموزشی مدیریت مسجد برگزار می شود
به همت مؤسسه مسجد؛
دوره آموزشی مدیریت مسجد ویژه طلاب برادر به همت مؤسسه مسجد برگزار می شود.
انسان به مثابه مثل اعلای خدا
پایان نامه؛
در میان فیلسوفان مسلمان صدرالمتألهین شیرازی اولین کسی است که نظریه مثل اعلای خدا را بسیار پررنگ در فلسفه خود مطرح کرده است.
جلسه مشترک اساتید مدعو آلمان و اتریش با رییس دانشگاه باقرالعلوم
به همت گروه زبان آلمانی دانشگاه باقرالعلوم(ع) و همکاری موسسه صلح و ادیان، جلسه مشترک اساتید مدعو از آلمان و اتریش با رییس و اساتید دانشگاه باقرالعلوم(ع) برگزار شد.
آزمون ورودی حوزه های علمیه جمعه برگزار می شود
به صورت همزمان در سراسر کشور؛
معاون آموزش حوزه های علمیه از برگزاری آزمون ورودی حوزه های علمیه در سراسر کشور به جز سه استان سیل زده در روز جمعه 30 فروردین ماه خبرداد.
نقدها را می پذیریم
مدیر حوزه:
مدیر حوزه های علمیه پذیرش نقد را از رویکردهای مرکز مدیریت حوزه علمیه دانست و گفت: بر اساس برطرف کردن نقدها حرکت می کنیم.
توسعه علمی از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است
رییس جامعه المصطفی:
حجت الاسلام والمسلمین عباسی انقلاب اسلامی را برازنده ایجاد تمدن جدید دانست و گفت: انقلاب اسلامی اندیشه است و اندیشه در مرز محفوظ نمی شود.
در بررسی ادله حجاب باید از روش فقهی بهره برد
استاد حوزه و دانشگاه:
حجت الاسلام محمدی گفت: حجاب، حکمی شرعی است و در بررسی ادله آن باید از روش فقهی بهره برد و بر این اساس وقایع تاریخی قابلیت تخصیص یا تقیید عموم یا اطلاق ادله حجاب را ندارند
کرسی آزاداندیشی زن ایرانی؛ قبل و بعد از انقلاب در مقایسه با زن غربی
به همت بسیج جامعه‌الزهرا برگزار می‌شود؛
کرسی آزاداندیشی با موضوع «زن ایرانی؛ قبل و بعد از انقلاب در مقایسه با زن غربی» از سوی بسیج جامعه‌الزهرا(س) برگزار می‌شود.
قبلی۴بعدی