سال تحصیلی جدید جامعه الزهرا آغاز شد
مراسم آغاز سال تحصیلی 99 – 98 جامعه الزهرا(س) از دقایقی پیش در قم آغاز شده و قرار است که مدیر حوزه های علمیه در این مراسم سخنرانی کند.
حضور سفیر قزاقستان در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
«اسخت اورزبای» سفیر قزاقستان در دیدار از پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با رئیس پژوهشگاه و برخی روسای پژوهشکده ها به بحث و گفتگو پرداخت.
بازشناسی هویت طلبگی نیاز به هدایت تحصیلی و اخلاقی دارد
حجت الاسلام والمسلمین گرجیان:
عضو هیأت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) حوزه را به دریایی عمیق از علوم تشبیه کرد و خواستار هدایت تحصیلی و اخلاقی طلاب در طول دوران طلبگی شد.
بیانیه گام دوم انقلاب طرح هادیِ عملیاتی تمدن سازی است|گام دوم جهاد اکبر است
گزارشی کامل کرسی ترویجی «الزامات راهبردی گام دوم انقلاب اسلامی»
در کرسی ترویجی «الزامات راهبردی گام دوم انقلاب اسلامی» گام دوم انقلاب اسلامی به عنوان جهاد اکبر، و بیانیه گام دوم انقلاب نیز طرح هادیِ عملیاتی تمدن سازی عنوان شد.
درختواره دانشی ریل علمی، آموزشی و تربیتی حوزه‌های علمیه است
معاون آموزش حوزه‌های علمیه:
حجت‌الاسلام والمسلمین رستم‌نژاد درختواره دانشی حوزه‌های علمیه را ریل علمی، آموزشی و تربیتی حوزه‌ها برای پاسخگویی به نیازهای روز توصیف کرد.
برکات معنوی شهر قم در هیچ کجای دنیا وجود ندارد
حجت الاسلام والمسلمین عابدی :
استاد عابدی با اشاره با اینکه باید نسبت به حضور در شهر علوم اهل بیت(ع) شاکر بود، ابراز داشت: برکات معنوی موجود در شهر قم در هیچ جای دیگر دنیا وجود ندارد.
درس خارج آیت الله سعیدی آغاز می‌شود
از 26 شهریورماه؛
درس خارج فقه‌الزیاره آیت الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) از ۲۶ شهریورماه در حرم مطهر آغاز می‌شود.
قدردانی آیت الله اعرافی از علما، اساتید طلاب و اصحاب رسانه
به پاس حضور ارزشمند در آیین آغاز سال تحصیلی حوزه صورت گرفت؛
مدیر حوزه های علمیه ضمن قدردانی از حضور علما، اساتید و همچنین اصحاب رسانه در آیین آغاز سال تحصیلی حوزه ابراز امیدواری کرد که حوزه شاهد سالی سرشار از برکات و پیشرفت باشد.
برگزاری دوره زبان های خارجی ویژه طلاب از سوی مرکز آموزش زبان امام کاظم
حجت الاسلام برجیسیان از پذیرش مرکز آموزش زبان حوزه علمیه امام کاظم(ع) در رشته های عربی، انگلیسی و اسپانیایی تا 31 شهریور ماه ویژه طلاب پایه هفت به بالا خبر داد.
قبلی۴بعدی