نیروهای مسلح اجازه ناامن کردن کشور را به دشمنان نمی دهند
فرمانده پدافند هوایی حضرت معصومه:
سرهنگ اسدی با بیان این که نیروهای مسلح حافظ امنیت کشور هستند، گفت: امروز ارتش جمهوری اسلامی ما با شعار اکمال دین در هوا و فضا و زمین و دریا همیشه افتخار آفرین است.
مشکلات امروز جهان اسلام ناشی از ضعف معرفت نسبت به امام است
حجت الاسلام والمسلمین مؤمنی مطرح کرد؛
استاد حوزه علمیه مشکلات امروز جهان اسلام را ناشی از ضعف معرفت نسبت به امام دانست و گفت: زیارت جامعه کبیره باید به عنوان منبع امام شناسی مطالعه شود.
مسؤولان روحیه جهادی را از شهدا بیاموزند
حجت الاسلام ذوالنور:
حجت الاسلام ذوالنور حل مشکلات اقتصادی کشور را در گرو داشتن روحیه جهادی عنوان و تأکید کرد که مردم و مسؤولان باید این روحیه را از شهدا بیاموزند.
۳۳۲ شهید استان قم از جامعه ورزشکاری هستند
مدیرکل ورزش و جوانان استان قم:
منعم با اشاره به عجین شدن ورزش قم با فرهنگ و نام شهدا از تقدیم ۳۲۰ شهید دفاع مقدس و ۱۲ شهید مدافع حرم قم از جامعه ورزشکاری خبر داد.
حاکمان جور نمی توانند مصداق «اولی الامر» باشند
حجت الاسلام میرشفیعی:
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به تفسیر آیه اولی الامر به اهل بیت(ع) تأکید کرد که تفسیر این کلمه به حاکمان جور و یزیدیان، تهمت به خدا و کفر به ذات اقدس ربوبی است.
نقشه‌های عبری و پول‌های عربی خللی در اراده ملت ایران ایجاد نمی کند
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم:
هاشمی بر مقاومت زنان و مردان ایرانی به عنوان عامل پیروزی در هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد و گفت: نقشه های عبری و پول های عربی نتوانسته خللی در اراده ملت ایران ایجاد کند.
گذشت و ولایت مداری مقدمه رسیدن به مقام شهدا است
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری:
رییس مؤسسه سیره شهدا گذشت از گناه، خطای دیگران، تعلقات دنیوی و گذشت از جان را مقدمه رسیدن به مقام شهدا دانست و تأکید کرد که جان مایه گذشت باید ولایت اهل بیت(ع) باشد.
مستند شهر وصال روی آنتن شبکه افق می رود
به همت خبرگزاری رسا؛
مستند شهر وصال پرداختی هنری نسبت به سبک زندگی و شخصیت شهید حجت الاسلام والمسلمین خرسند است که به همت موسسه خبرگزاری رسا تهیه و تولید شده است.
شهید وظیفه‌شناس
داریوش می‌گفت تک تک ما باید وظیفه‌مان را انجام بدهیم؛ نباید بگوییم «چون سیستم دولتی است، سر ماه حقوقی به من می‌رسد، پس من می‌توانم کار نکنم!»
قبلی۲بعدی