حاکمان جور نمی توانند مصداق «اولی الامر» باشند
حجت الاسلام میرشفیعی:
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به تفسیر آیه اولی الامر به اهل بیت(ع) تأکید کرد که تفسیر این کلمه به حاکمان جور و یزیدیان، تهمت به خدا و کفر به ذات اقدس ربوبی است.
گذشت و ولایت مداری مقدمه رسیدن به مقام شهدا است
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری:
رییس مؤسسه سیره شهدا گذشت از گناه، خطای دیگران، تعلقات دنیوی و گذشت از جان را مقدمه رسیدن به مقام شهدا دانست و تأکید کرد که جان مایه گذشت باید ولایت اهل بیت(ع) باشد.
مستند شهر وصال روی آنتن شبکه افق می رود
به همت خبرگزاری رسا؛
مستند شهر وصال پرداختی هنری نسبت به سبک زندگی و شخصیت شهید حجت الاسلام والمسلمین خرسند است که به همت موسسه خبرگزاری رسا تهیه و تولید شده است.
شهید وظیفه‌شناس
داریوش می‌گفت تک تک ما باید وظیفه‌مان را انجام بدهیم؛ نباید بگوییم «چون سیستم دولتی است، سر ماه حقوقی به من می‌رسد، پس من می‌توانم کار نکنم!»
پیکر۲ شهید مدافع حرم در قم تشییع و به خاک سپرده می‌شود
پیکر دو تن از شهدای مدافع حرم حضرت زینب (س) از تیپ زینبیون در قم تشییع و در قطعه شهدای مدافع حرم در بهشت معصومه (س) به خاک سپرده می‌شوند.
دیدار مدیر جامعه‌الزهرا با یکی از خانواده‌های مدافع حرم
حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مدنی و جمعی از کارکنان اداره کل امور طلاب و خانواده جامعه الزهرا با خانواده یکی از مدافعان حرم دیدار کردند.
استفاده از زبان هنر برای معرفی فعالیت های روحانیت ضروری است
حجت الاسلام رفیعی:
مسؤول فرهنگی تیپ امام صادق استفاده از هنر برای معرفی فعالیت های روحانیت را ضروری دانست و گفت: هیچ زبان دیگری نمی تواند همانند هنر تأثیرگزار باشد.
معرفی فعالیت های روحانیت برای نظام سودمند است
مدیر کل حوزه ریاست مرکز خدمات:
حجت الاسلام محمودی با ضروری دانستن معرفی فعالیت های روحانیت آن را برای نظام سودمند دانست.
شهدای روحانی اهل سنت معرفی شوند + صوت
حجت الاسلام مرادی:
مدیر کل فرهنگی المصطفی در نظر گرفتن جایگاه ویژه ای برای معرفی شهدای روحانی اهل سنت را در بخش روحانیت باغ موزه دفاع مقدس ضروری دانست.
قبلی۳بعدی