روش ممانعت از بروز حسادت
پژوهشگر عرفان تبیین کرد؛
در نگاه ارباب سلوک و معرفت سخن بر این است که چگونه می‌توان حسادت را درمان کرد و یک بار سخن بر این است که باید چه کار کرد که دیگران به او حسادت نورزدند و اذیت نشوند.
اعزام گروهی از مبلغان جامعه‌الزهرا به مناطق سیل زده استان لرستان
گروهی از مبلغان جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در ایام ماه مبارک رمضان به استان لرستان اعزام و در مدارس و حلقه‌های معرفتی به فعالیت مشغول شدند.
ارزش وصایای امیرمؤمنان از صدها اعلامیه حقوق بشر بالاتر است
حجت الاسلام والمسلمین نظری منفرد:
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به این که اعلامیه حقوق بشر تنها دستاویزی برای تعرض به کشورهای مختلف شده است، گفت: ارزش وصایای امیرمؤمنان از صدها اعلامیه حقوق بشر بالاتر است.
تنظیم مقدرات در شب قدر به دست خود انسان است
حجت الاسلام والمسلمین آقانظری شاهرودی:
عضو جامعه مدرسین با بیان این که در لیالی قدر مقدرات انسان به امضای امام زمان(عج) می رسد، گفت: انسان می تواند از خدا بخواهد بهترین سرنوشت را برای او تا سال آینده رقم بزند.
حقیقت عبادت معرفت الله است
حجت‌الاسلام فلاحی:
سخنران حرم بانوی کریمه اهل‌بیت دعا را سلاح مؤمن توصیف کرد و گفت: حقیقت عبادت معرفت الله است که با دعا زمینه‌های آن فراهم می‌شود.
روز قدس فرصت نمایش ایمانی حمایت از مظلوم است
آیت‌الله سعیدی:
آیت الله سعیدی روز قدس را فرصت مناسبی برای یادآوری ظلم ظالمان و حمایت از مظلومان عالم دانست و گفت: در ایام ماه رمضان باید به سیل‌زدگان کشور نیز توجهی ویژه شود.
قطع رحم، عامل افزایش سکرات موت
حجت‌الاسلام والمسلمین رفیعی مطرح کرد؛
استاد حوزه علمیه قم دلایل سکرات موت را برشمرد و گفت: صله‌رحم، بر و احسان به والدین، انس با قرآن، نماز اول وقت و انفاق عوامل تخفیف سکرات موت است.
اطاعت از مستکبران مصداق بت‌پرستی مدرن است
حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی ابوالقاسم:
نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه بت‌پرستی تنها به معنای پرستش سنگ و چوب نیست، گفت: اطاعت از مستکبران مصداق بت‌پرستی مدرن است.
معنای حقیقی استخاره در اسلام
حجت الاسلام والمسلمین نظری منفرد مطرح کرد؛
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به معنای حقیقی استخاره در اسلام گفت: استخاره تنها به معنای رجوع به قرآن یا استفاده از تسبیح نیست بلکه به معنای طلب خیر و رضایت به مقدرات است.
قبلی۲بعدی