سلسله جشن‌های هفته وحدت برگزار می شود
به همت دفتر رهبر معظم انقلاب در سوریه؛
دفتر مقام معظم رهبری در سوریه با همکاری تشکل‌های فرهنگی و اجتماعی، سلسله جشن‌های هفته وحدت اسلامی را در زینبیه دمشق برگزار می‌کند.
دشمن درباره موضوع مهدویت سرمایه‌گذاری کرده است
رییس اداره فرهنگی تربیتی جامعةالمصطفی مشهد:
پیشاهنگ گفت: مهدویت، موضوعی واضح و در عین حال، حساس برای شیعیان است و حساسیت آن پیش از این برای دشمنان هم مشخص شده و دشمن درباره آن سرمایه‌گذاری کرده است.
ویژه برنامه های بزرگداشت علامه طباطبایی با حضور مراجع و علما + فیلم
در نشستی خبری تشریح شد؛
مدیر اجرایی مجمع عالی حکمت اسلامی گفت: گردهمایی اساتید و نخبگان علوم عقلی با سخنرانی حضرت آیت الله جوادی آملی برگزار می شود.
آغاز دوره بدو تبلیغ آبان ماه از امروز
دوره آموزشی کوتاه مدت بدو تبلیغ دوره آبان و آذر از سوی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه در پردیسان و مدرسه علمیه دارالشفاء برگزار می شود.
آمادگی حوزه های علمیه برای خدمت رسانی همه جانبه به مردم زلزله زده
آیت الله اعرافی در پیامی اعلام کرد؛
مدیر حوزه های علمیه در پیام های جداگانه ای ضمن تسلیت جانباختگان زلزله اخیر، آمادگی حوزه های علمیه، طلاب، و روحانیون جهت خدمت رسانی به آسیب دیدگان از زلزله را اعلام کرد.
دومین جشنواره ملی مهدویت در استان قم برگزار می شود
با رویکرد مقدمه سازی ظهور و تحقق تمدن نوین اسلامی؛
رییس جهاد دانشگاهی قم از برگزاری دومین جشنواره ملی مهدویت در استان قم با رویکرد مقدمه سازی ظهور و تحقق تمدن نوین اسلامی خبر داد.
توان حفظ اساس دین و شریعت تنها به دست امام است
حجت الاسلام والمسلمین محمدی خراسانی:
استاد درس خارج حوزه علمیه قم با اشاره به جایگاه اهل بیت(ع) در نظام تشریع و ولایت تشریعی ائمه اطهار(ع)، گفت: به حصر عقلی توان حفظ اساس دین و شریعت تنها به دست امام است.
طلاب و فضلای حوزه با امام زمان تجدید بیعت کردند
همزمان با شب نهم ربیع الاول؛
بیش از دو هزار نفر از طلاب و فضلای حوزه های علمیه همزمان با نهم ربیع الاول با حضور در مسجد مقدس جمکران با مولای غائب از نظر تجدید عهد سربازی کردند.
قدر مسیر طلبگی را بدانید | دروس نهج البلاغه و تفسیر در حوزه تقویت شود+ فیلم
استاد قرائتی در جمع طلاب؛
استاد قرائتی با اشاره به ارزش و جایگاه مسیر طلبگی و انتقاد از تعطیلی های زیاد حوزه گفت: از روزهای تعطیل برای مرور تفاسیر و خواندن نهج البلاغه استفاده کنید.
قبلی۳بعدی