فراخوان نامه‌ای به حضرت معصومه در شبکه کوثرنت اعلام شد
همزمان با نزدیک شدن به سالروز میلاد حضرت معصومه و روز دختر، تا 15 تیرماه فرصت دارید تا نامه های خود را در شبکه کوثرنت با هشتگ #نامه_ای_به_حضرت_معصومه به اشتراک بگذارید.
آغاز فعالیت مجتمع فرهنگی رفاهی الهادی در قم
مجتمع خدمات فرهنگی و رفاهی الهادی دارای سالن‌های پذیرایی جهت برگزاری مراسم‌های جشن ازدواج و میهمانی آغاز به کار کرد.
ضرورت توجه ویژه و کاربردی کردن هنر در حوزه علمیه
حجت الاسلام والمسلمین نبوی تأکید کرد؛
معاون تبلیغ امورفرهنگی حوزه های علمیه گفت: امروز نیاز به هنر و کاربردی ساختن آن در حوزه احساس می شود اما متأسفانه تاکنون بر روی ساختار آن کار نشده است.
فقه هنر و عرصه های مرتبط با آن باید در سطوح عالی و خارج حوزه دنبال شود
آیت الله اعرافی:
مدیر حوزه گفت: طرح هایی برای بحث هنر در خصوص تدوین پایان نامه های پایه 3 و 4 ارائه شده است و می بایست در خصوص دروس عالی و خارج نیز در عرصه هنر اقداماتی انجام شود.
برگزاری نخستین هم‌اندیشی مدیران رسانه‌های قم با مدیرکل تبلیغات اسلامی
در سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی صورت گرفت؛
نخستین هم‌اندیشی مدیران رسانه‌های استان قم با مدیرکل تبلیغات اسلامی استان به مناسبت سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.
تقلیل تاریخ مقدس به تاریخ قوم خاص در سینمای غرب
فرج نژاد مطرح کرد؛
منتقد عرصه سینما گفت: در سینمای غرب، دین به عنوان برنامه جامع زندگی به سکولاریسم و سبک زندگی مادی، و نبوت به تجربه عرفانی و دینی شخصی تبدیل می شود.
استفاده از دین در سینمای غرب برای رسیدن به هدف غیردینی
در نشست علمی بازنمایی مفاهیم قرآنی در سینمای غرب مطرح شد؛
محقق و پژوهشگر دینی گفت: در سینمای غرب از مقوله دین در سینما استفاده می کنند، برای اینکه به هدف خود که غیر از دین باشد، برسند و البته گاهی هم نقد دین را انجام می دهند.
قهرمانی مجتمع آموزش علوم انسانی در مسابقات فوتسال جام رمضان المصطفی
سومین دوره مسابقات فوتسال طلاب، زیر نظر اداره تربیت بدنی جامعه‌المصطفی با قهرمانی تیم مجتمع آموزش علوم انسانی به پایان رسید.
شعر حوزه فاخر است
حدادیان:
شاعر و مداح اهل بیت(ع) گفت: محتواها دستمایه های خوبی برای ورود به شعر هستند و دنیا و زمانه امروز ما نیازمند به اشعار مطول است و از قصیده گفتن دست بر ندارید.
قبلی۳بعدی