حجت الاسلام والمسلمین رفیعی:
استاد حوزه و دانشگاه یکی از شیوه های نصرت اهل بیت(ع) را نصرت هنری دانست و ضمن تمجید از ساخت آثاری همچون حضرت یوسف(ع) و مختارنامه بر ضرورت فیلم سازی با توجه به سوژه های دیگر جذاب و تاریخی اسلام تأکید کرد.
در پانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، تعداد ۶ فیلم از آثار تولیدی مبلغان و اساتید تبلیغ رسانه‌ای به بخش مسابقه جشنواره بین المللی فیلم مقاومت راه یافت.
آیت‌الله سعیدی:
امام‌ جمعه قم با اشاره به اینکه مجالس امام حسین علیه‌السلام دشمن را کلافه و ناامید می‌کند، گفت: سازمان تبلیغات اسلامی باید برای تبلیغ و تربیت مبلغان در سطح کل کشور برنامه‌ریزی منسجم داشته باشد.
تصویربردای فیلم کوتاه" مثل آنها" به نویسندگی و کارگردانی" محمدجواد حکمی" از مبلغان رسانه ای دفتر تبلیغات اسلامی قم به اتمام رسید.
در گفت وگو با رمان نویس حوزوی مطرح شد؛
کرد فیروزجایی معتقد است، وضعیت ادبیات داستانی حوزه‌های علمیه، نوپا بوده اما وضعیت طلاب، در مقایسه با سینما یا دیگر رشته‌های هنری مطلوب است که اگر با حمایت مسئولان وقت حوزه همراه شود، بازخورد آن چند برابر خواهد شد.
پدر شعر آیینی کشور:
مجاهدی گفت: یک مداح باید به مسائل جاری کشور توجه داشته باشد تا در هنگام بزنگاه ها و پیچ های تاریخی بتواند نقش هدایت گری جامعه را به خوبی بر عهده بگیرد.
در آستانه محرم؛
نهمین سوگواره شعر عاشورایی و گردهمایی بزرگ مداحان و شاعران آیینی استان قم با حضور مداحان و شاعران آیینی استان قم برگزار شد.
مستند "سرّاج" به کارگردانی محمدرضا دهستانی، عضو گروه تبلیغ رسانه ای "نگاه برتر" توانست مقام بهترین تدوین فیلم مستند را از هجدهمین جشنواره فیلم و عکس قم را دریافت کند.
دوره های آموزشی هنر ویژه همسر و فرزندان دختر طلاب و روحانیان ساکن در پردیسان برای شهریور ماه سال ۱۳۹۷ در این نمایندگی برگزار می‌شود.
قبلی۵بعدی