آیت الله علم الهدی:
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: خداوند در وجود انسان دو قلب قرار نداده است. نمی توان همزمان هم از حب اهل بیت(ع) و هم از کفار و منافقین پیروی کرد.
خداوند براساس اعمال، با انسان برخورد می کند
حجت الاسلام والمسلمین‌ قرائتی:
رییس ستاد اقامه نماز کشور گفت: اگر کارها برای خدا باشد، دشمن برای فرد دوست می شود و اگر کارها برای خدا نباشد، دوست او دشمن می شود.
میراث روزه حکمت است
عضو اتاق تبلیغ خراسان:
حجت الاسلام دهشت گفت: حکمت برای انسان معرفت آورده و معرفت یقین می آورد و بنده که به یقین برسد، رضای خدا برایش مهم بوده و سختی روزه برایش آسان می شود.
نخستین جلسه کارگاه مهارت های تبلیغ در قرآن برگزار شد
با حضور حجت الاسلام والمسلمین قرائتی؛
حجت الاسلام والمسلمین قرائتی خواستار توجه بیشتر طلاب به قرآن و دریافت درس ها و نکاتِ آیات شد و ضمن نقد منبر به بیان نکات کلیدی در سخنرانی پرداخت.
ایمان به ربوبیت خدا سبب عزت و پیروزی در برابر دشمن است
آیت الله علم الهدی:
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: معنای توکل ایمان به ربوبیت خداوند است؛ توکل موجب عدم بروز آشفتگی و پذیرش ذلت در برابر حوادث و دشمنان است.
تبعیت و اثرپذیری از رسانه های دشمن نشانه بی تقوایی است
آیت الله علم الهدی:
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: تقوا حرف کفار و منافقین را در انسان بی اثر می کند و فرد متقی از تمجید دشمن خوشحال و از تخریب او ناراحت نمی شود.
گفتمان معرفت ۲ در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود
از سوی مرکز تحقیقات اسلامی آیت الله اشرفی شاهرودی؛
از سوی مرکز تحقیقات اسلامی، سری دوم سلسله جلسات گفتمان معرفت در ماه مبارک رمضان برگزار می شود.
«رمضان فرصت بندگی، خدمت و جهاد»؛ شعار تبلیغی اتاق اندیشه ورز تبلیغ خراسان
برای رمضان ۹۸ مشخص شد؛
حجت الاسلام مشیری از تعیین شعار رمضان فرصت بندگی و خدمت و جهاد به عنوان محور برنامه های این نهاد در ماه مبارک رمضان امسال و ارائه ویژه نامه تبلیغی آن خبر داد.
تمام اعمال و رفتار انسان تحت مراقبت و نظارت خداوند است
آیت الله صدیقی:
امام جمعه موقت تهران با اشاره به سوره «قاف» از چندین مرحله مراقبتی و نظارتی بر اعمال انسان خبر داد و از لزوم مراقبت مؤمن نسبت به رفتار و اعمال خود گفت.
قبلی۳بعدی