هزینه افطاری حرم مطهر رضوی به مردم سیل زده اختصاص یافت
رئیس سازمان حریم حرم آستان قدس رضوی با اشاره به دستور تولیت آستان قدس رضوی، از اختصاص هزینه سفره اکرام رضوی به انجام فعالیت های زیرساختی در استان های سیل زده خبر داد.
مخاطب شناسی یکی از ضروریات امر تبلیغ دین است
تولیت آستان قدس رضوی:
تولیت آستان قدس با تاکید بر ضرورت مخاطب شناسی در بیان مفاهیم دینی به ابوذر و سلمان اشاره کرد که هردو از پیامبر تعلیم یکسان به دلیل تفاوت ظرفیت و فهمشان دریافت نمی کردند.
تاریخ مقاومت معاصر در منابر تبیین شود
نماینده ولی فقیه در سوریه:
حجت الاسلام والمسلمین طباطبائی با اشاره به لزوم مطالعه مبلغان نسبت به نهضت مقاومت، خواستار بیان تاریخ آن و ضمیمه کردن به تاریخ مقاومت و ایستادگی ایران شد.
اقامه بیانیه گام دوم انقلاب، شرط ضروری تحقق تمدن اسلامی است
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی:
حجت الاسلام صاحبقرانی گفت: مبلغان با اقامه بیانیه گام دوم انقلاب در جامعه می توانند همچون زمان انقلاب و دفاع مقدس طلایه دار حرکت مردم به سمت تمدن اسلامی باشند.
جذب جوانان به فعالیت های قرآنی از وظایف مهم کانون های مساجد است
آیت الله مقتدایی:
آیت الله مقتدایی جذب جوانان به فعالیت های قرآنی را از وظایف مهم کانون های مساجد دانست.
ضرورت حاکمیت قرآن در جامعه با ترویج فعالیت های قرآنی
رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور تاکید کرد؛
حجت الاسلام ارزانی حرکت به سمت تحقق حاکمیت قرآن در جامعه را در چهل سال دوم انقلاب به معنای آن دانست که قرآن در دل جامعه، فرد و خانواده حضور داشته باشد.
آموزگاران نسل جدید را انقلابی و قوی تربیت کنند
آیت الله علم الهدی:
امام جمعه مشهد با بیان این که امید دشمن به نسلی است که با روش های غربی تربیت شده باشد، گفت: آموزگاران باید نسلی را که به آنان سپرده شده انقلابی و قوی تربیت کنند.
روایات و احادیث منبع اصیل تاویل آیات قرآن کریم است
آیت الله سیدان:
آیت الله سیدان با اشاره به وجود تاویل و تفسیر پذیری آیات قرآن کریم، اصیل ترین منبع تاویل و تفسیر آیات محکمه قرآن را بیانات پیامبر اکرم(ص) و احادیث ائمه معصومین معرفی کرد.
 ۲۰۰ مبلغ مذهبی به مناطق سیل زده کشور اعزام می‌شوند
همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان؛
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با تاکید بر ترویج روحیه امداد در جامعه از اعزام ۲۰۰ مبلغ مذهبی به مناطق سیل زده در ماه مبارک رمضان خبر داد.
قبلی۴بعدی