مضامین اخلاقی و عرفانی اشعار پروین اعتصامی قابل توجه است
امام جمعه تبریز:
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: پروین اعتصامی در قدرت کلام و چیره‌دستی بر صنایع و آداب سخنوری هم پای گویندگان نامور بود.
پیام تبریک نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی به امام جمعه جدید همدان
حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم با صدور پیامی انتصاب نماینده جدید ولی فقیه در استان همدان را تبریک گفت.
چند خبر کوتاه از حوزه علمیه آذربایجان‌شرقی
تجلیل از فرزندان ممتاز تحصیلی حوزویان، برگزاری کارگاه «تلبس» برای طلاب شهرستانی و عضویت امام جمعه تبریز در طرح «همیار طبیعت» مهم‌ترین اخبار حوزوی استان آذربایجان‌شرقی است.
۶ کتاب ارزشمند با موضوع پروین اعتصامی رونمایی می‌شود
دبیر علمی جشنواره بین المللی پروین اعتصامی گفت: همزمان با جشنواره از شش اثر برجسته با موضوع آن شاعر بلند آوازه ایران زمین رونمایی خواهد شد.
تکریم شهدا تنها با برگزاری یادواره ممکن نیست
امام جمعه تبریز:
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با اشاره به طرح ساماندهی مزار شهدا، گفت: ساماندهی مزار شهدا به همان شکلی انجام شود که مدنظر رهبر انقلاب است.
توسعه پایدار بدون توسعه منابع طبیعی امکان پذیر نیست
امام جمعه تبریز:
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: حفظ و پایداری منابع طبیعی و توسعه و بهره وری اصولی از آنها موجب رشد و تعالی کشور است.
نشان علمی مرکز نخبگان حوزه و دانشگاه به مؤلف تبریزی اهدا شد
نشان علمی مرکز نخبگان حوزه و دانشگاه کشور به حجت الاسلام حمید صبری صاحب اثر دایرةالمعارف روابط عمومی ایران در تبریز اهدا شد.
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی گفت: همزمان با ایام نوروزی طرح آرامش بهاری در ۵۰ بقعه و امامزاده استان اجرا می شود.
نقش جوانان مسجدی در تحقق گام دوم انقلاب مهم است
امام جمعه تبریز:
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: متولیان فرهنگی در مساجد باید با وحدت رویه و با تاسی از منشور راهبردی گام دوم انقلاب، در جذب جداکثری جوانان تلاش کنند.
قبلی۳بعدی