تجمع اعتراضی طلاب جامعه المصطفی تبریز
طلاب غیر ایرانی مرکز جامعه المصطفی العالمیه تبریز در اعتراض به وقایع مربوط به باشگاه آرارات تهران، در مهدیه این واحد آموزشی تجمع اعتراضی برپا کردند.
دوره آموزشی کوتاه مدت «آشنایی با اصول تحکیم خانواده» برگزار می‌شود
مرکز خدمات حوزه علمیه آذربایجان‌شرقی با همکاری دبیرخانه کانون‌های مساجد استان دوره آموزشی کوتاه مدت «آشنایی با اصول تحکیم خانواده» را برگزار می کند.
با تکیه بر ظرفیت های درونی باید بر جنگ اقتصادی دشمن غلبه کرد
امام جمعه تبریز:
حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم گفت: یکی از برکات انقلاب احیای روحیه خودباوری بود، در شرایط کنونی نیز می توان با تکیه بر ظرفیت های درونی بر جنگ اقتصادی دشمن غلبه کرد.
طلاب و اساتید حوزه علمیه آذربایجان؛
طلاب آذربایجان‌شرقی اعلام کردند بیانیه تاریخی گام دوم انقلاب حضرت امام خامنه ای به عنوان نیاز اساسی ملت و کشور بوده و باید با پرهیز از شعار گرایی و همایش های خسته کننده اجرایی شود.
تأسیس کمیته امداد یک اقدام راهبردی بوده است
امام جمعه تبریز:
حجت الاسلام والمسلمین آل‌هاشم گفت: امام خمینی(ره) با تشکیل کمیته امداد، خدمت بزرگی بر جای گذاشتند و یک اقدام راهبردی به حساب می‌آید.
روحانیان رزمنده استان آذربایجان‌شرقی تجلیل شدند
با گرامیداشت یاد شهیدان قاضی و مدنی؛
همایش تجلیل از روحاینان رزمنده و طلبه استان آذربایجان‌شرقی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان آیت الله قاضی طباطبایی و مدنی در تبریز برگزار شد.
سفر بشار اسد به ایران نشان از شکست توطئه‌های آمریکا دارد
امام جمعه تبریز:
حجت‌الاسلام و‌المسلمین آل‌هاشم با اشاره به سفر بشار اسد به ایران، گفت: توطئه های نظام استکبار برای تغییر نظام سیاسی و قانونی سوریه شکست خورده است.
اعتکاف در ۱۵۰ مسجد محوری آذربایجان‌شرقی برگزار می‌شود
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی از برگزاری مراسم اعتکاف در ۱۵۰مسجد محوری آذربایجان شرقی خبر داد.
توسعه با ارزش‌ها و باورهای هر جامعه شکل می گیرد
امام جمعه تبریز:
حجت‌الاسلام و‌المسلمین آل‌هاشم با تأکید بر نگاه واقع‌بینانه به مقوله توسعه، گفت: توسعه باید با ارزش‌ها، باورها و نیازهای مادی و معنوی هر جامعه شکل گیرد.
قبلی۵بعدی