ضرورت حضور پرنگ و مستمر گروه های تبلیغی در سواحل و مناطق گردشگری
حجت الاسلام صادقی تأکید کرد؛
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران، حمایت از گروه‌های تبلیغی به منظور حضور پررنگ و مستمر در سواحل و مناطق توریستی و گردشگری استان را بسیار مهم ارزیابی کرد.
ضرورت تقویت آرمان های انقلابی برای مقابله با جریان نفوذ در کشور
حجت الاسلام والمسلمین شفیعی تأکید کرد؛
مسؤول مدرسه علمیه مصطفی خان ساری گفت: امروز یکی از مهم‌ترین راه‌های مقابله با توطئه و هجمه دشمن تقویت آرمان‌ها و ارزش‌های انقلابی در سطوح مختلف جامعه است.
ترویج گفتمان انقلابی رسالت امروز حوزه های علمیه است
حجت الاسلام صالحی:
مسؤول مدرسه علمیه آیت الله صالحی، یکی از مهم‌ترین وظایف امروز حوزه و روحانیت را ترویج و گسترش نگاه و گفتمان انقلابی در جامعه اسلامی دانست.
رونق علمی، عامل پویایی حوزه در جامعه اسلامی است
عضو شورای حوزه علمیه مازندران:
عضو شورای حوزه علمیه مازندران با اشاره به تلاش برخی جریان‌ها برای منزوی کردن حوزه، گفت: یکی از مهم‌ترین راه‌های پویایی و نشاط در حوزه، رونق و تولید علم است.
مباحث حاشیه‌ای طلاب را از مسیر علم آموزی در حوزه منحرف می کند
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران:
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران گفت: طلاب باید از مباحث حاشیه‌ای که آن‌ها را از مسیر علم آموزی و کسب تقوا منحرف می‌کند به شدت پرهیز کنند.
سواحل شمالی نباید به مناطقی امن برای گسترش فساد تبدیل شود
امام جمعه بابلسر:
حجت الاسلام قلی پور با بیان این که نباید سواحل شمالی به مناطقی امن برای گسترش فساد و بی بندوباری تبدیل شود، گفت: باید این مناطق برای افراد سود جو و منحرف ناامن شود.
امروز ما باید خودمان را با ملاک رهبری تطبیق دهیم
آیت الله سلیمانی:
آیت الله سلیمانی با بیان این که متأسفانه امروز هر کسی خود را صاحب نظر دانسته و نظرات خود را نیز حق می‌داند، گفت: امروز ما باید خودمان را با ملاک رهبری تطبیق دهیم.
جایگاه امروز شیعه مرهون جنبش علمی امام صادق است
عضو شورای حوزه علمیه مازندران:
عضو شورای حوزه علمیه مازندران گفت: امام صادق (ع) با تلاش‌ها و مجاهدت های علمی خود از حقانیت دین و اسلام ناب دفاع و حراست کردند.
نشست منامه طرح خائنان برای ضربه زدن به مقاومت فلسطین است
خطیب جمعه ساری:
حجت الاسلام یوسف پور، نشست منامه را بزرگترین گام خائنان برای ضربه زدن به مقاومت مردم فلسطین دانست و گفت: امت اسلامی باید در برابر این طرح خیانت کارانه قیام کنند.
قبلی۵بعدی