نماز ظهر عاشورا در ۷۰۰ نقطه استان لرستان اقامه می‌شود
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان:
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: نماز ظهر عاشور در ۷۰۰ نقطه لرستان و با حضور عزاداران حسینی اقامه می‌شود.
منبرهای کوتاه و پرمغز اثرگذاری بیشتری دارد
مدیر مدرسه علمیه ولی عصر بروجرد:
مدیر مدرسه علمیه ولی عصر بروجرد وقت شناس بودن را از جمله ویژگی های یک منبر خوب عنوان کرد و گفت: باید سخنرانی ها کوتاه و پر مغز باشد تا شاهد اثرگذاری بیشتر بر مخاطب باشیم.
بصیرت افزایی محور فعالیت مبلغان در عزاداری ها باشد
مدیر مدرسه علمیه صادقیه خرم آباد:
مدیر مدرسه صادقیه خرم آباد بر ضرورت بصیرت افزایی بین عزاداران تأکید کرد و گفت: بصیرت افزایی باید در جنبه اخلاقی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و سبک زندگی اسلامی مورد توجه باشد.
اجرای عدالت و مبارزه با ظلم و فساد رسالت مسؤولان است
نماینده ولی فقیه در لرستان:
نماینده ولی فقیه در لرستان به رسالت مسؤولان در اجرای عدالت اشاره کرد و گفت: اجرای عدالت از اهداف قیام امام حسین بود و امروز سرلوحه کار مسؤولان باشد.
عزم جدی قوه قضاییه در برخورد با مفسدان
حجت الاسلام محسنی اژه ای مطرح کرد؛
معاون اول قوه قضاییه تحقق قسط و عدل را هدف نظام جمهوری اسلامی خواند و گفت: قوه قضاییه در برخورد با مفسدان و ریشه کن کردن فسادها و تحقق عدالت عزم خود را جزم کرده است.
قوه قضاییه عنصر مهم اجرای عدالت است
استاندار لرستان:
استاندار لرستان به نقش مهم قوه قضاییه در اجرای عدالت در حکومت اسلامی اشاره کرد و گفت: وظایف این دستگاه در توسعه و پیشرفت کشور مؤثر است.
ولایتمداری مهم ترین ویژگی قشر جوان و نوجوان است
امام جمعه خرم آباد:
نماینده ولی فقیه در لرستان ولایتمداری را مهم ترین ویژگی قشر جوان و نوجوان عنوان کرد و گفت: جوانان و نوجوانان امروز باید از الگوهای کربلا درس بگیرند.
سوگواره «احلی من العسل» به میزبانی حسینیه ثارالله خرم آباد برگزار شد
سوگواره «احلی من العسل»، با حضور نوجوانان لرستانی در حسینیه ثارالله خرم آباد و با هدف میثاق با شهید نوجوان دشت کربلا برگزار شد.
تربیت صحیح برگرفته از آموزه های دینی است
نماینده ولی فقیه در لرستان:
امام جمعه خرم آباد، گفت: پیروی از مکتب پیامبر گرامی اسلام(ص)، محبت اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و پیروی از قرآن سه رکن مهم تربیت صحیح فرزندان است.
قبلی۲بعدی