۱۳ آبان تجلی ایستادگی و مقاومت است
نماینده ولی فقیه در لرستان:
نماینده ولی فقیه در لرستان ۱۳ آبان را تجلی ایستادگی و مقاومت خواند و گفت: رمز موفقیت ایران در طول عمر انقلاب همین روحیه مقاومت است.
استکبارستیزی از مؤلفه های ذاتی انقلاب است
امام جمعه موقت خرم آباد:
امام جمعه موقت خرم آباد استکبارستیزی را از مؤلفه‌های ذاتی انقلاب خواند و گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان تجلی روحیه استکبار ستیزی این ملت است.
آرمان های انقلاب با استکبار همخوانی ندارد
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان:
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان به روحیه استکبارستیزی ملت ایران اشاره کرد و گفت: آرمان های انقلاب با استکبار همخوانی ندارد.
پیام ۱۳ آبان مخالفت با سیاست‌های آمریکا علیه ملت‌های مظلوم است
حجت الاسلام حیات الغیب:
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان ۱۳ آبان ماه را تجلی استکبارستیزی و مقاومت خواند و گفت: پیام این حضور مخالفت با سیاست‌های آمریکا است.
مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در لرستان برگزار شد
با حضور پرشور اقشار مختلف مردم؛
همزمان با سراسر کشور، مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در استان لرستان برگزار شد و از همان دقایق اولیه شاهد حضور پرشور اقشار مردم بودیم که آمده اند فریاد استکبارستیزی را سردهند.
۱۳ آبان تجلی شکل گیری انقلابی دوم است
سرپرست حوزه علمیه لرستان:
سرپرست حوزه علمیه لرستان با گرامیداشت روز تاریخی ۱۳ آبان، گفت: به فرموده امام راحل این روز تجلی شکل گیری انقلابی دوم به دست دانش آموزان است.
پیام حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان ایستادگی و مقاومت است
امام جمعه پلدختر:
امام جمعه پلدختر یوم الله ۱۳ آبان را از روز‌های تاریخی و سرنوشت ساز خواند و گفت: پیام حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان ایستادگی و مقاومت است.
احیای موقوفات حوزوی در دستور کار اوقاف قرار گیرد
سرپرست حوزه علمیه لرستان:
سرپرست حوزه علمیه لرستان بر ضرورت احیای وقف های حوزوی برای رفع مشکلات حوزه و طلاب تأکید کرد و گفت: احیای موقوفات حوزوی در دستور کار اوقاف قرار گیرد.
حوزه علمیه ظرفیتی عظیم برای گسترش فرهنگ وقف است
معاون فرهنگی اوقاف لرستان:
معاون فرهنگی اوقاف لرستان به ظرفیت حوزه در ترویج فرهنگ وقف اشاره کرد و گفت: با برنامه ریزی باید از این ظرفیت در احیا و افزایش موقوفات بهره مند شد.
قبلی۳بعدی