قوه قضاییه عنصر مهم اجرای عدالت است
استاندار لرستان:
استاندار لرستان به نقش مهم قوه قضاییه در اجرای عدالت در حکومت اسلامی اشاره کرد و گفت: وظایف این دستگاه در توسعه و پیشرفت کشور مؤثر است.
سوگواره «احلی من العسل» به میزبانی حسینیه ثارالله خرم آباد برگزار شد
سوگواره «احلی من العسل»، با حضور نوجوانان لرستانی در حسینیه ثارالله خرم آباد و با هدف میثاق با شهید نوجوان دشت کربلا برگزار شد.
تربیت صحیح برگرفته از آموزه های دینی است
نماینده ولی فقیه در لرستان:
امام جمعه خرم آباد، گفت: پیروی از مکتب پیامبر گرامی اسلام(ص)، محبت اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و پیروی از قرآن سه رکن مهم تربیت صحیح فرزندان است.
حوزه علمیه رسالت خطیری در عملیاتی ساختن بیانیه گام دوم دارد
حجت الاسلام امیدیان:
مؤسس حوزه علمیه نورآباد از حوزه به عنوان خاستگاه انقلاب یاد کرد و گفت: حوزه علمیه در تحقق بیانیه گام دوم در مقام عمل رسالتی خطیر بر دوش داشته و می تواند مطالبه گر باشد.
تعاون، سبب رشد و پیشرفت جامعه می شود
امام جمعه خرم آباد:
نماینده ولی فقیه در لرستان تعاون را یک ضرورت برای جامعه خواند و گفت: تعاون سبب آرامش، رشد و پیشرفت جامعه است.
دشمن به دنبال تضعیف مجالس حسینی در جامعه است
نماینده ولی فقیه در لرستان:
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به خطرهایی که مجالس عزاداری را تهدید می کنند، گفت: با بصیرت بخشی و مراقبت از مراسم عزاداری باید تهدید دشمن را خنثی کرد.
جوهره قیام امام حسین امر به معروف و نهی از منکر است
نماینده ولی فقیه در لرستان:
نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه جوهره قیام امام حسین(ع) امر به معروف و نهی از منکر است، گفت: آمران به معروف و ناهیان از منکر تحقق بخش آرمان حسینی هستند.
هیأت‌های مذهبی و مداحان طلایه داران فرهنگ صلح حسینی هستند
رییس شورای هیأت های مذهبی لرستان:
رییس شورای هیأت های مذهبی لرستان از هیأت‌های مذهبی به عنوان طلایه داران فرهنگ صلح حسینی یاد کرد و گفت: هیأت ها باید حامی انقلاب، اسلام و ولایت فقیه باشند.
بیانیه گام دوم، محتوای عملیات محرم امسال است
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان:
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان محتوای عملیات محرم امسال را تبیین بیانیه گام دوم انقلاب عنوان کرد و گفت: از ظرفیت مبلغان، روحانیان و هیأت ها در این راستا استفاده می شود.
قبلی۳بعدی