ضرورت استفاده از ظرفیت حوزه علمیه در ترویج ارزش های دینی
حجت الاسللام بیرانوندی تأکید کرد؛
مسؤول حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس روحانیت لرستان با تأکید بر ضرورت تبیین فلسفه قیام عاشورا، گفت: از ظرفیت حوزه در این راستا باید استفاده شود.
حوزه علمیه در تبیین بیانیه گام دوم الگویی برای دیگر نهادها است
امام جمعه الشتر:
امام جمعه الشتر به ظرفیت حوزه علمیه در تبیین بیانیه گام دوم اشاره کرد و گفت: این نهاد انقلابی با توجه به ظرفیت هایی که دارد می تواند الگویی برای دیگر دستگاه ها باشد.
برگزاری بیش از سه هزار برنامه فراغتی در کانون های مساجد لرستان
ابدالی پور خبر داد؛
مدیر ستاد کانون‌های مساجد لرستان به اجرای برنامه‌های اوقات فراغت در ۲۵۰ کانون اشاره کرد و گفت: در این ایام بیش از سه هزار برنامه ویژه نسل جوان و نوجوان برگزار شد.
دانشگاه محل تولید علم است
امام جمعه خرم آباد:
نماینده ولی فقیه در لرستان دانشگاه را محل تولید علم خواند و با تأکید بر ضرورت حرکت به سمت کیفیت محوری، گفت: باید جوانان انقلابی و توانمند تحویل جامعه داده شود.
برگزاری همایش عاشوراییان در استان لرستان
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان خبر داد؛
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان از برگزاری همایش عاشوراییان در استان خبر داد و گفت: این همایش با حضور سرپرست هیأت های مذهبی، مداحان و روحانیان برگزار می شود.
عزاداری محرم، مجالس آگاهی بخشی و بصیرت افزایی باشد
نماینده ولی فقیه در لرستان:
نماینده ولی فقیه در لرستان به رسالت مبلغان و روحانیت در برگزاری مراسم عزاداری محرم اشاره کرد و گفت: آگاهی بخشی و بصیرت افزایی در این مجالس فراموش نشود.
بیانیه گام دوم انقلاب رویکرد اجرایی دارد
حجت الاسلام الهی نژاد مطرح کرد؛
رییس حوزه خواهران دورود با بیان اینکه بیانیه گام دوم رویکرد اجرایی دارد، گفت: حوزه علمیه در نظریه پردازی و در زمینه اجرایی و عمل رسالت خطیری در تحقق بیانیه گام دوم دارد.
اعزام ۲۷۵ مبلغ به مناسبت ماه محرم در لرستان
از سوی دفتر تبلیغات اسلامی قم صورت گرفت؛
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان گفت: ۲۷۵ مبلغ از دفتر تبلیغات قم به استان اعزام شده است و این تعداد در کنار دیگر مبلغان بومی استان فعالیت خواهند داشت.
مراکز افق در امام زادگان لرستان راه اندازی می شود
معاون فرهنگی اوقاف:
معاون فرهنگی اوقاف لرستان از راه اندازی مراکز افق خبر داد و گفت: این مراکز با محوریت برگزاری برنامه های فرهنگی، اجتماعی و قرآنی برپا می شوند.
قبلی۴بعدی