روحانیت ظرفیتی عظیم در برقراری صلح و سازش بین مردم جامعه است
معاون دادگستری لرستان:
معاون دادگستری لرستان با بیان اینکه روحانیت ظرفیتی عظیم در برقرار صلح و سازش بین مردم جامعه است، گفت: از این ظرفیت در برقراری صلح و سازش پرونده ها استفاده می شود.
شاخصه های اقتصادی در لرستان مناسب نیست
امام جمعه خرم آباد:
نماینده ولی فقیه در لرستان با تأکید بر ضرورت مدیریت و برنامه ریزی برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی، گفت: شاخصه های اقتصادی در استان مناسب نیست، مسؤولان به فکر باشند.
اجرای طرح  گفت ‌و گوی ملی خانواده، همگرایی اعضای خانواده را در پی دارد
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده:
ابتکار به اجرای طرح گفت ‌و گوی ملی خانواده اشاره کرد و گفت: این طرح انسجام و همگرایی خانواده را در پی دارد و سبب تحکیم بنیان خانواده می شود.
آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد فرصتی برای کاهش آسیب های اجتماعی است
حجت الاسلام عباس زاده:
معاون فرهنگی اوقاف لرستان بر ضرورت فرهنگ سازی و مشارکت خیرین برای آزاد سازی زندانیان جرائم غیرعمد تأکید کرد و گفت: آزاد سازی این افراد در کاهش آسیب ها مؤثر است.
اجرای طرح ویژه رفع آسیب های اجتماعی پس از سیل در لرستان
ابتکار خبر داد؛
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: به منظور رفع آسیب هایی که در مناطق سیل زده لرستان رخ داده است، طرحی ویژه امضا و در دستور کار قرار می گیرد.
خانواده مهم ترین رکن انسجام و تعالی اجتماعی است
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده:
ابتکار از خانواده به عنوان مهم ترین رکن تعالی جامعه یاد کرد و گفت: احیای مهارت ها در کانون خانواده عاملی مهم در مصون سازی آن در برابر آسیب ها است.
برگزاری همایش انجمن‎های مردم ‎نهاد غرب کشور در خرم آباد
همایش انجمن‎های مردم ‎نهاد غرب کشور در خرم آباد در راستای توان افزایی تشکل های اجتماعی زنان و خانواده در خرم آباد با حضور معاون رییس جمهوری در امور بانوان افتتاح شد.
اعزام ۴۰ طلبه مبلغ به مدارس آموزش و پرورش دورود
معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران دورود خبر داد؛
معاون فرهنگی مرکز تخصصی فقه و اصول حضرت خدیجه کبری دورود گفت: در راستای نقش آفرینی در تربیت دینی دانش آموزان و نسل نو طلاب خواهر در مدارس آموزش و پرورش فعالیت دارند.
ضرورت هدایت نیت واقفین در حوزه درمان و مسکن محرومان
رییس اداره اوقاف بروجرد مطرح کرد؛
رییس اوقاف و امور خیریه بروجرد بااشاره به احساس نیاز وقف در حوزه درمان، مسکن و تحصیل محرومان گفت: با استفاده از ظرفیت تبلیغی و رسانه ها باید در این زمینه اطلاع رسانی شود.
قبلی۴بعدی