نماز، مهمترین عامل تربیت و انسان ساز است
نماینده ولی فقیه در لرستان:
نماینده ولی فقیه در لرستان به نقش نماز در تربیت نسل نو اشاره کرد و گفت: با تبیین فرهنگ اقامه نماز بین دانش آموزان باید در تربیت نسل امروز و آینده نقش آفرینی کرد.
جای خالی وقف در حوزه های علمیه لرستان
حجت الاسلام طباطبایی مطرح کرد؛
مدیرکل اوقاف لرستان از کمبود وقف در زمینه حوزه های علمیه استان خبر داد و گفت: دو مورد نیت واقف در خرم آباد و بروجرد وجود دارد.
رسانه ظرفیتی عظیم برای فرهنگ سازی در حوزه وقف است
معاون فرهنگی اوقاف لرستان:
معاون فرهنگی اوقاف لرستان به نقش رسانه در ترویج و تقویت فرهنگ وقف اشاره کرد و گفت: باید از این ظرفیت در ترویج و احیای فرهنگ وقف بهره مند شد.
ضرورت آزادسازی موقوفاتی که در تصرف قرار دارند
مدیرکل اوقاف لرستان:
مدیرکل اوقاف لرستان بر ضرورت احیای موقوفات تاکید کرد و گفت: با استفاده از ظرفیت رسانه، فرهنگ سازی و آگاه بخشی بین مردم باید این امر محقق شود.
ضرورت الگو گرفتن از شخصیت پیامبر اسلام
نماینده ولی فقیه در لرستان:
نماینده ولی فقیه در لرستان از پیامبر اکرم به عنوان الگو یاد کرد و گفت: برجسته ترین شخصیت پیامبر در اخلاقش جلوه یافته است و باید از ایشان الگو گرفت.
مراسم عزاداری ۲۸ صفر به میزبانی مدرسه علمیه کمالیه خرم آباد برگزار شد
مراسم عزاداری ۲۸ صفر و رحلت پیامبر اسلام، ظهر امروز با حضور مسؤولان و روحانیان در حوزه علمیه کمالیه خرم آباد برگزار شد.
هفته کتاب، فرصتی برای ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه مفید است
ابدالی پور:
مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد لرستان هفته کتاب را فرصتی برای ترویج فرهنگ کتابخوانی خواند و گفت: در این راستا از ظرفیت کتابخانه های کانون مساجد استفاده می شود.
ضرورت احیای فرهنگ وقف در جامعه
مدیرکل اوقاف لرستان مطرح کرد؛
مدیرکل اوقاف لرستان از وقف به عنوان سنتی حسنه یاد کرد که در رفع مشکلات جامعه نقش آفرین است و گفت: با همکاری نهادهای فرهنگی و تبلیغی باید فرهنگ وقف احیا شود.
وقف ظرفیتی عظیم در رفع مشکلات و مسائل دینی است
نماینده ولی فقیه در لرستان:
نماینده ولی فقیه در لرستان به ظرفیت های وقف اشاره کرد و گفت: وقف مهم ترین پشتوانه اسلام است و از این ظرفیت باید در رفع مشکلات دینی بهره مند شد.
قبلی۵بعدی