انقلابی بمانیم و انقلابی عمل کنیم
مسؤول نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه لرستان:
حجت الاسلام دانشی بر ضرورت عمل انقلابی تأکید کرد و گفت: ویژگی شخص انقلابی ایمان به خدا، پرداخت زکات، خداترس بودن و امر به معروف و نهی از منکر است.
مسؤولان زمینه اشتغال جوانان را فراهم کنند
امام جمعه بروجرد:
امام جمعه بروجرد از دولتمردان خواست با فراهم سازی زمینه اشتغال جوانان، در برطرف سازی بسیاری از مشکلات جامعه ایفای نقش کنند.
اقتدار ایران اسلامی به وجود مردم است
سردار کشکولی:
فرمانده سپاه ابوالفضل لرستان پشتیبانی مردم از نظام را مهم ترین عامل قدرت دانست و گفت: در انتخابات باید زمینه مشارکت حداکثری مردم که از مؤلفه های قدرت است، فراهم شود.
انقلاب اسلامی، فساد را کنار می زند
امام جمعه خرم آباد:
نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه فداکاری‌ها، ایثارگری‌ها و گذشت‌ها سبب حفظ انقلاب شده است، گفت: امروز انقلاب مفسدان را کنار می زند و به راه خود ادامه می دهد.
فعالیت ۴۰۰ کانون فرهنگی هنری در مساجد لرستان
ابدالی پور خبر داد؛
مدیرستاد هماهنگی کانون مساجد لرستان از فعالیت ۴۰۰ کانون فرهنگی هنری در استان خبر داد و گفت: کشف و شکوفایی استعداد جوانان از مهم‌ترین اهداف کانون‌ها است.
دولت در گام دوم انقلاب برای اجرای عدالت و مبارزه با فساد تلاش کند
نماینده ولی فقیه در لرستان:
نماینده ولی فقیه در لرستان به بیان نقش دولت در گام دوم انقلاب پرداخت و گفت: دولت و دولتمردان در گام دوم باید در زمینه اجرای عدالت و مبارزه با فساد نقش آفرینی کنند.
فعالیت ۳۰۰ مبلغ بومی در راستای مقابله با آسیب‌های اجتماعی
حجت الاسلام غلامی خبر داد؛
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان گفت: ۳۰۰ مبلغ بومی با اعزام در مناطق مختلف در حال انجام فعالیت تبلیغی و مقابله و مبارزه با آسیب‌های اجتماعی هستند.
دولت باید به شعارهای انقلاب عمل کند
امام جمعه موقت پلدختر:
امام جمعه موقت پلدختر به بیان ویژگی های دولت در تراز انقلاب پرداخت و گفت: دولت باید التزام عملی به شعارهای انقلاب داشته باشد تا گام های استواری در راه پیشرفت برداشته شود.
برگزاری اجلاسیه مدیران مدارس علمیه لرستان به میزبانی مدرسه علمیه بروجرد
سرپرست حوزه علمیه لرستان خبر داد؛
سرپرست حوزه علمیه لرستان از برگزاری اجلاسیه مدیران حوزه خبر داد و گفت: در این نشست تلاش می شود در سایه همدلی و همفکری گام های استواری برای رفع مشکلات حوزه برداشته شود.
قبلی۵بعدی