انفاق کردن بخل را از انسان دور می‌کند
کارشناس مسائل دینی:
حجت الاسلام عسگری با اشاره به این که انفاق کردن ثروت انسان را زیاد می کند، گفت: انفاق کردن مال یکی از دستورات خداوند به مردم است.
کرمانی‌ها در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی راهپیمایی می‌کنند
راهپیمایی مردم ولایت‌مدار کرمان در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی فردا همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.
یاد خدا سبب دوری از گناه است
امام جمعه سابق جیرفت:
حجت الاسلام عسگری با اشاره به این که غفلت از خدا زمینه ساز گناه در زندگی بوده، گفت: انسان‌ها می‌توانند با شرکت کردن در محافل قرآنی زمینه‌های گناه را از خود دور کنند.
تبیین گام دوم انقلاب در جامعه مهم ترین وظیفه روحانیان است
امام جمعه رفسنجان:
حجت الاسلام رمضان پور با اشاره به این که مبلغان مباحث انقلابی را در ماه رمضان تبیین کنند، گفت: تبیین گام دوم انقلاب از مهم‌ترین وظایف مبلغان در مساجد است.
مبلغان قرآن را محور منبرها قرار دهند
امام جمعه ماهان:
حجت الاسلام محمدزاده با اشاره به این که ماه رمضان ماه نزول قرآن است، گفت: مبلغان سعی کنند در مساجد یا تبلیغات دانش آموزی از نکته‌های قرآنی استفاده کنند.
راه حل خروج از مشکلات اقتصادی، رونق تولید در کشور است
امام جمعه کرمان:
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی گفت: دولت و تمام مسؤولان وظیفه دارند، برای رونق تولید در کشور کاری را انجام دهند، زیرا بیکاری و تورم با رونق تولید، از بین می‌رود.
کنترل فضای مجازی نیازمند عزم جدی مسؤولان است
مدیر حوزه علمیه شهداد:
حجت الاسلام بذرکار با اشاره به این که کنترل فضای مجازی نیازمند عزم جدی از سوی مسؤولان است، گفت: دشمن در فضای مجازی به دنبال دور کردن مردم از دین و نظام اسلامی است.
مدیریت فضای مجازی از مهم‌ترین وظایف دولت است
امام جمعه امین شهر:
حجت الاسلام فلاحی گفت: مدیریت فضای مجازی از مهم‌ترین وظایف دولت شمرده می‌شود، زیرا عامل اساسی ناهنجاری‌های اجتماعی در کشور از طریق فضای مجازی است.
مسؤولان به صورت جدی با مفسدان اقتصادی برخورد کنند
امام جمعه موقت کرمان:
حجت الاسلام صباحی با اشاره به این که دولت به صورت جدی با مفسدان اقتصادی برخورد کند، گفت: مبارزه با فساد اقتصادی در جامعه از مهم‌ترین وظایف دولت و قوه قضاییه شمرده می‌شود.
قبلی۲بعدی