عدم نظارت مسؤولان سبب بی نظمی در قیمت مسکن شده است
امام جمعه موقت کرمان:
حجت الاسلام عسگری با اشاره به بالا بودن قیمت مسکن در کشور، گفت: عدم نظارت بر قیمت یکی از دلایل بی انضباطی در قیمت مسکن در کشور شمرده می‌شود.
مذاکره موشکی ‌
سردار جوانی:
جوانی ‌با اشاره به اینکه اگر ‌موشک و قدرت نداشتیم دشمن بر سر هیچ مسئله‌ای ‌مذاکره نمی‌کرد گفت: ‌نگاه خائنانه است که بگوییم بر سر موشک مذاکره کنیم تا معیشت مردم حل شود.
مدیریت ملی ‌فضای مجازی ‌امپراتوری رسانه‌ای علیه ایران را می‌شکند
رئیس اداره هنر و ادبیات سپاه:
رئیس اداره هنر و ادبیات سپاه پاسداران گفت: ملی شدن مدیریت فضای مجازی در شرایط امروزی مهمتر از ملی شدن صنعت نفت کشور است.
برگشت اهم معضلات و ناهنجاری‌های جامعه به فرهنگ است
امام جمعه کرمان:
نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت: برگشت اهم مشکلات، معضلات و ناهنجاری‌های جامعه ما به فرهنگ است.
اروپا با گستاخی می‌خواهد برای ایران‌ تعیین تکلیف ‌کند‌
نماینده مجلس:
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: اروپا با گستاخی تمام برای ایران اسلامی تعیین تکلیف می‌کند و مسئولان ما باید هوشیار باشند.
ایجاد فتنه اقتصادی هدف دشمن در ایران است
امام جمعه کرمان:
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی با بیان این که دشمن درپی ایجاد فتنه اقتصادی است، گفت: جنگ اقتصادی و ایجاد فتنه از اهداف آمریکا در کشور ایران شمرده می‌شود.
مقاومت راه مقابله با جنگ اقتصادی دشمن است
رییس دیوان عالی کشور:
حجت الاسلام والمسلمین مرتضوی مقدم با بیان این که با مقاومت می‌توانیم جلوی جنگ اقتصادی دشمن را بگیریم، گفت: تضعیف کردن ایمان مردم از مهمتربن اهداف دشمن محسوب می‌شود.
خدمت به مردم وظیفه دستگاه قضا است
رئیس دیوان عالی کشور:
حجت الاسلام والمسلمین مرتضوی مقدم گفت: همه چیز در خدمت به مردم است و البته در مردمی بودن باید دغدغه حق‌الناس را داشته باشیم و حق مردم را ضایع نکنیم.
مردم تهاجم فرهنگی دشمن را جدی بگیرند
استاد حوزه علمیه:
حجت الاسلام والمسلمین شیخ بهایی با اشاره به این که مردم تهاجم فرهنگی دشمن را جدی بگیرند، گفت: دشمنان به دنبال از بین بردن فرهنگ ناب محمدی در کشور ایران هستند.
قبلی۳بعدی