گردهمایی بزرگ طلاب کرمان برگزار می شود
در مدرسه دارالشفا؛
گردهمایی بزرگ طلاب کرمان با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان در سالن همایش های مدرسه دارالشفای قم برگزار می شود.
دلبسته بودن به دنیا انسان را از خدا دور می کند
استاد حوزه علمیه:
حجت الاسلام والمسلمین شیخ بهایی با اشاره به این که کار‌های دنیا انسان‌ها را از خدا دور می‌کند، گفت: انجام واجبات و ترک محرمات از مهم‌ترین دستورات خداوند به مردم است.
ضربه زدن به اقتصاد کشور، ضربه زدن به حاکمیت اسلام است
نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری:
حجت الاسلام والمسلمین علیمرادی با اشاره به رونق تولید، گفت: حفظ انقلاب اسلامی وظیفه همه مردم بوده و هر فردی با هر راهی به انقلاب ضربه بزند، به حاکمیت دینی ضربه زده است.
مردم و مسؤولان محور اصلی رونق تولید در کشور هستند
امام جمعه امین شهر:
حجت الاسلام فلاحی گفت: مردم و مسؤولان با خرید کالا‌های ایرانی می‌توانند در رونق تولید نقش اساسی داشته باشند، زیرا مردم و مسؤولان محور اصلی رونق تولید در کشور هستند.
حفظ انقلاب مهم‌ترین وظیفه مردم در زمان غیبت امام زمان است
استاد مجمع قاریان کرمان:
حجت الاسلام ایرانمنش با اشاره به وظایف مردم در زمان غیبت امام زمان، گفت: شبهه افکنی در زمان غیبت امام زمان(عج) از مهم‌ترین کار‌های دشمن است.
حمایت از تولید داخلی وظیفه دولت و مردم است
امام جمعه موقت کرمان:
حجت الاسلام والمسلمین شیخ بهایی گفت: مردم با خرید کالا‌های ایرانی و دولت با حمایت از تولیدات داخلی می‌توانند نقش اساسی در رونق تولید در کشور داشته باشند.
دولت از تولیدات داخلی در شهرها و روستاها حمایت کند
امام جمعه ماهان:
حجت الاسلام محمدزاده گفت: دولت و مجلس با حمایت از تولیدات داخلی کوچک در شهر‌ها می‌توانند نقش مهمی در رونق تولید در کشور داشته باشند.
فرهنگ پشت میز نشینی جلوی رونق تولید را می‌گیرد
استاد حوزه علمیه کرمان:
حجت الاسلام هدایتی با بیان این که فرهنگ پشت میز نشستن جلوی رونق تولید در کشور را می‌گیرد، گفت: فرهنگ پشت میز نشستن از تفکرات اشتباه مردم است.
آمریکا از سپاه ایران می‌ترسد
امام جمعه کرمان:
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی با اشاره به این که آمریکا از سپاه ایران می ترسد، گفت: تروریستی اعلام کردن سپاه نشانه ضعف آمریکا و اقتدار ایران است.
قبلی۳بعدی