رعایت انصاف اولویت خبرنگاران باشد
نماینده مجلس:
نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: خبرنگاری یکی از کار‌های سخت در دنیا شمرده می شود و باید انصاف اولویت خبرنگاران باشد.
مقاومت در برابر استکبار رمز پیروزی اسلام است
امام جمعه کرمان:
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی با بیان این که مقاومت رمز پیروزی در مقابل استکبار است، گفت: کشور ایران با وجود رهبری توانمند، از مشکلات عبور خواهد کرد.
دولت با اجرا کردن اقتصاد مقاومتی، بیکاری و تورم را در کشور کاهش دهد
نماینده مجلس شورای اسلامی:
بهمنی با بیان این که وضعیت اقتصادی در کشور رو به بحران است، گفت: دولت با برنامه ریزی می‌تواند وضعیت اقتصادی نامناسب را درست کند تا بیکاری و تورم در کشور رفع شود.
دغدغه رهبر انقلاب تربیت نیروهای انقلابی است
حجت الاسلام الله وردی:
حجت الاسلام الله وردی با بیان این که رهبری دغدغه تربیت نیرو‌های انقلابی را در کشور دارد، گفت: توانمند در کشور افرادی هستند که در بن بست ها، به فکر پیشرفت کشور باشند.
استعدادیابی ورزشی در استان کرمان مورد توجه قرار گیرد
امام جمعه کرمان:
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی با اشاره به اهمیت ورزش برای جوانان، گفت: ورزشکاران زیادی از استان کرمان در سطح ملی وجود دارند و این موفقیت‌ها باید تداوم داشته باشد.
مسؤولان اقتصاد مقاومتی را در کشور عملیاتی کنند
استاد حوزه علمیه:
حجت الاسلام والمسلمین شیخ بهایی با اشاره به اقتصاد مقاومتی در کشور، گفت: اجرا کردن تولید داخلی از سوی مردم و مسؤولان تنها راه نجات از وضعیت نامناسب اقتصادی است.
متنفر بودن از گناه اولین قدم امر به معروف و نهی از منکر است
استاد حوزه علمیه:
حجت الاسلام والمسلمین شیخ بهایی با اشاره به واجب بودن امر به معروف در جامعه، گفت: انسانی می‌تواند امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه انجام دهد که از گناه متنفر باشد.
نگاه مسؤولان به داخل و جوانان انقلابی باشد|تأکید رهبری خدمت به مستضعفان است
رییس دفتر مقام معظم رهبری:
حجت الاسلام المسلمین محمدی گلپایگانی گفت: جمهوری اسلامی ایران زمانی می‌تواند در مقابل دشمنان بایستد که نگاه مسؤولان به داخل و جوانان انقلابی باشد.
دفاع از مستضعفین از ویژگی های امام جمعه سابق کرمان است
امام جمعه کرمان:
امام جمعه کرمان با بیان این که شخصیت حجت الاسلام والمسلمین جعفری در کشور بی نظیر است، گفت: استکبار ستیزی و دفاع از مستضعفین از ویژگی های حجت الاسلام والمسلمین جعفری است.
قبلی۴بعدی