سپاه پاسداران خادم واقعی ملت و انقلاب است
امام جمعه کرمان:
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی با اشاره به این که سپاه پاسداران خادم واقعی ملت و انقلاب است، گفت: اقتدار سپاه ایران برای همه جهانیان ثابت شده است.
تروریست معرفی کردن سپاه نشان دهنده ضعف آمریکا است
امام جمعه رفسنجان:
حچت الاسلام رمضانی با اشاره به این که دولت آمریکا از سپاه ایران می ترسد، گفت: تصمیم ترامپ مبنی بر تروریست خواندن سپاه، نشان دهنده عجز و ترسو بودن دولت آمریکا است.
بیش از ۳۰۰ طلبه کرمانی متقاضی اعزام به مناطق سیل زده هستند
معاون امور طلاب استان کرمان:
حجت الاسلام زمزم زاده با اشاره به سیل اخیر در کشور، گفت: اطلاع رسانی برای جمع آوری کمک‌ها برای سیل زدگان اولین قدم حوزه علمیه کرمان برای مردم سیل زده است.
وظیفه دستگاه‌های فرهنگی و هنری بسترسازی برای ظهور استعدادهای هنری است
امام جمعه کرمان:
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی با اشاره به این که مردم کرمان استدادهای زیادی دارند، گفت: جای هنرمندان کرمانی در رسانه ملی و شبکه‌های سراسری صدا و سیما بسیار خالی است.
سیره پیامبر سبک زندگی اسلامی است
استاد حوزه علمیه کرمان:
حجت الاسلام والمسلمین شیخ بهایی با اشاره به این که پیامبر اکرم الگوی اخلاق هستند، گفت: رفتار و کردار پیامبر اکرم بهترین سبک زندگی برای انسان‌ها است.
مسؤولان با جدیت بیشتر به سیل زدگان کمک کنند
امام جمعه موقت کرمان:
حجت الاسلام عسگری بر ضرورت کمک رسانی بیشتر به سیل زدگان تأکید کرد و گفت: مسؤولان با جدیدت کامل به سیل زدگان کمک کنند تا مشکلات برطرف شود.
توجه به تولید داخلی سبب رشد کشور می شود
استاد مجمع قاریان استان کرمان:
حجت الاسلام ایرانمنش با اشاره به رونق تولید از سوی مسؤولان و مردم، گفت: کشور زمانی رشد می‌کند که مسؤولان به تولیدات داخلی اهمیت دهند و از نگاه به خارج دوری کنند.
دولت به فضا‌های تولیدی کوچک در شهر‌ها و روستا‌ها اهمیت دهد
استاد حوزه علمیه:
حجت الاسلام والمسلمین شیخ بهایی با بیان این که دولت به تولیدات داخلی اهمیت دهد، گفت: رونق تولید از سوی مسؤولان نباید به حرف زدن خلاصه شود.
مدیر تبلیغی موسسه شهیدین قم تشریح کرد؛
حجت الاسلام نصراللهی با اشاره به رویکردهای تبلیغی موسسه شهیدین در کشور، گفت: طرح تبلیغی اعتکاف در مساجد شهر کرمان از سوی موسسه شهیدین برای دومین بار اجرایی شد.
قبلی۴بعدی