مسؤولان برای حل مشکلات اقتصادی چاره اندیشی کنند
امام جمعه کرمان:
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی با بیان این که مسؤولان برای حل مشکلات اقتصادی چاره اندیشی کنند، گفت: حل مشکلات مردم باید از اولویت‌های مسؤولان کشور باشد.
قدم گذاشتن در مسیر امام و رهبری وظیفه مردم و مسؤولان است
نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی:
زاهدی با اشاره به این که مسؤولان صحبت های رهبری را عمل کنند، گفت: مردم و مسؤولان با عمل کردن صحبت های رهبری می توانند در مقابل کشور های غربی بایستند.
هجمه فرهنگی دشمنان نباید روحیه انقلابی را از ما بگیرد
نماینده ولی‌فقیه در سپاه:
حجت الاسلام والمسلمین صادقی با اشاره به این که هجمه فرهنگی دشمنان نباید روحیه انقلابی را از ما بگیرد، گفت: مردم روحیه انقلابی خود را با تبعیت از دستورات رهبری حفظ کنند.
حمایت از تولید داخلی تنها راه نجات از مشکلات اقتصادی است
رییس ستاد اقامه نماز استان کرمان:
حجت الاسلام عرب پور گفت: اطاعت کردن از فرامین رهبری وظیفه مردم و مسؤولان بوده و مردم بدانند تنها راه نجات از مشکلات اقتصادی، اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی است.
حضور در راهپیمایی روز قدس نشانه بصیرت مردم است
حجت الاسلام پورمحمدی:
حجت الاسلام پورمحمدی گفت: مردم جهان در روز قدس با دهان روزه به خیابان‌ها جهت دفاع از مردم مظلوم فلسطین آمدند که این نشان از بصیرت مردم دارد.
اسرائیل غاصب یک رژیم جعلی کودک‌کش است
امام جمعه کرمان:
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی با اشاره به این که امروز در رأس نژادپرست‌ها، رژیم جعلی اسرائیل است، گفت: ملت ایران در دفاع از مظلومان با تمام توان در صحنه حضور دارند.
راهپیمایی روز قدس در ۱۵۰ نقطه استان کرمان برگزار می‌شود
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان:
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به برگزاری راهپیمایی روز قدس در کرمان، گفت: سخنران روز قدس امسال حجت‌الاسلام پورمحمدی است.
انسان با خدا از هیچ قدرتی نمی‌ترسد
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان:
حجت الاسلام عارفی با توجه به این که انسان با خدا باشد از هیچ قدرتی نمی‌ترسد، گفت: مسؤولان در کار‌های خود نگاه برون گرا داشته باشند تا بتوانند مشکلات اقتصادی را حل کنند.
باید مقابل زیاده‌خواهانی که به ما چنگ و دندان نشان می‌دهند، بایستیم
نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی:
حجت الاسلام والمسلمین تقوی با بیان اینکه مردم در جامعه‌ اسلامی باید در صحنه حضور داشته باشند، گفت: باید مقابل زیاده‌خواهانی که به ما چنگ و دندان نشان می‌دهند، بایستیم.
قبلی۵بعدی