حل مشکلات اقتصادی اولویت مسؤولان باشد
امام جمعه کرمان:
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی با اشاره به وضعیت اقتصادی در کشور، گفت: مسؤولان با برنامه ریزی و نگاه به داخل سعی کنند، مشکلات اقتصادی را در کشور حل کنند.
اقتصاد مقاومتی تنها راه نجات از مشکلات اقتصادی است
معاون امور طلاب کرمان:
حجت الاسلام زمزم زاده با اشاره به این که اقتصاد مقاومتی تنها راه نجات از مشکلات اقتصادی است، گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی در سال ۹۷ از سوی دولت فقط در حد شعار و گفت و گو بود.
دولت برای اجرا کردن گام دوم انقلاب عزم جدی داشته باشد
امام جمعه امین شهر:
حجت الاسلام فلاحی با اشاره به اجرا کردن اقتصاد مقاومتی در کشور، گفت: دولت با اعتماد کردن به جوانان می تواند در اجرا کردن گام دوم انقلاب نقش بسزایی داشته باشد.
امام هادی از موضع قدرت با دشمنان مذاکره می‌کرد
امام جمعه شهداد:
حجت الاسلام الله وردی گفت: اقتدار در مقابل دشمن با برگزاری مناظرات و یاد دادن دین پیامبر به مردم از نمونه‌های بارز زندگی امام هادی (ع) است.
مهم‌ترین وظیفه مسؤولان، حل مشکلات مردم است
امام جمعه موقت کرمان:
حجت الاسلام عرب پور گفت: مسؤولان برای خدمت گزاری به مردم هرچه در توان دارند انجام دهند، زیرا مهم‌ترین وظیفه مسؤولان در کشور حل مشکلات مردم است.
اخلاق و ارزش‌های انسانی در فضای مجازی لگدمال شده است
دادستان کل کشور در کرمان:
دادستان کل کشور با بیان اینکه دشمنان به دنبال دور کردن جوانان از اسلام طریق فضاهای مجازی هستند، گفت: اخلاق و ارزش‌های انسانی در فضای مجازی لگدمال شده است.
اختتامیه دومین دوره مسابقات قرآن کریم حوزه علمیه کرمان برگزار شد
با معرفی نقرات برتر؛
اختتامیه دومین دوره مسابقات قرآن کریم با حضور طلاب کرمانی در حوزه علمیه ابراهیمیه کرمان با معرفی نفرات برتر برگزار شد.
سراغ همه سوء استفاده‌ کنندگان از ارز دولتی خواهیم رفت
دادستان کل کشور:
دادستان کل کشور گفت: لیست تمام افرادی که ارز دولتی از بانک مرکزی گرفتند به دادسرای تهران دادم، این افراد مطمئن باشند به سراغشان خواهیم آمد.
ملتی که توانایی داشته باشد سلطه‌پذیر نمی‌شود
نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان:
نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: باید قوت علمی پیدا کنیم چرا که با دانایی، توانایی پیدا خواهیم کرد و تلاش کنیم که به سمت تمدن نوین اسلامی برویم.
قبلی۵بعدی