فرهنگ عاشورایی تحقق آرمان‌های گام دوم انقلاب را میسر می‌کند
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: دستیابی به آرمان‌های گام دوم انقلاب اسلامی تنها با بهره‌گیری از فرهنگ و مکتب عاشورایی میسر می‌شود.
دست‌یابی به فلاح معنوی و رفاه مادی درگرو همراهی علم و دین است
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: علم و دین باید در کنار هم باشند تا به فلاح برسیم؛ زیرا ممکن است با علم به رفاه برسیم اما به فلاح نمی‌رسیم.
حوزویان مقوله‌های فرهنگی را به گفتمان غالب جامعه تبدیل کنند
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی:
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: باید روحانیان و حوزویان مسائل و مقولات فرهنگی را به گفتمان غالب جامعه تبدیل کنند تا اهداف فرهنگی محقق شود.
فعالیت تبلیغی روحانیان باید موج‌شکن باشد
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
امام جمعه بجنورد گفت: فعالیت تبلیغی و تبیینی ما روحانیان باید از یک‌جهت موج‌آفرین مثبت باشد و از سوی دیگر موج‌شکن بوده و موج‌های منفی را بشکند.
۶۰ درصد زکات جمع‌آوری‌شده در کشور صرف فقرا می‌شود
رییس شورای عالی زکات کشور:
رییس شورای عالی زکات کشور گفت: حداقل ۶۰ درصد زکات جمع‌آوری‌ شده در کشور به‌ صورت مستقیم صرف فقرا و محرومان شده و برای رفع نیاز‌های این اقشار هزینه می‌شود.
زکات عامل سازندگی و بالندگی جان و جامعه است
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: همه زکات به معنای سازندگی و خدمت‌رسانی است؛ ازاین‌رو ترویج این فریضه الهی خدمت بسیار بزرگی در جامعه دینی است.
۴۱۰ میلیارد تومان زکات در کشور جمع‌آوری شد
مدیرکل امور اجرایی زکات کشور:
مدیرکل امور اجرایی زکات کشور گفت: از ابتدای امسال تاکنون درمجموع بیش از ۴۱۰ میلیارد تومان زکات در کشور جمع‌آوری‌شده که است.
زیارت خانوادگی اربعین باید ترویج و گسترش یابد
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی:
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: ما باید زیارت خانوادگی و قرار دادن اطرافیانمان در جاذبه مغناطیس حسینی را کریمانه ترویج کنیم اگرچه ممکن است سختی‌هایی هم داشته باشد.
عملکرد نیروهای انتظامی باید اقتدار، عزت و رحمت را متجلی کند
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: با توجه به تأکید رهبر معظم انقلاب باید نیروهای انتظامی ما در رفتار و گفتار اقتدار، عزت و رحمت را متجلی کنند.
قبلی۲بعدی