ارزش مادری در زمره بالاترین و والاترین ارزش‌های اسلامی است
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خطاب به طلاب خواهر گفت: اگر هزاران بار درجه اجتهاد پیدا کنید اما باز هم این میزان علم و اجتهاد ارزش مادر خوب بودن را ندارد.
هزینه درزمینهٔ فرهنگی سرمایه‌گذاری برای اعتلای کل جامعه است
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: هر چه در زمینه فرهنگ تلاش کرده و در عمق و ژرفای فرهنگی هزینه کنیم ضرر نمی‌کنیم؛ زیرا نتیجه‌اش را در جای دیگر می‌بینیم.
چند خبر کوتاه از خراسان شمالی
اجرای هزار و ۱۵۰ برنامه در سالروز فتح خرمشهر و واگذاری ۵۴۰ اولویت تشرف حج تمتع در خراسان شمالی عناوین برخی از اخبار فرهنگی این استان است.
برگزاری دوره تربیت مربی معارف مهدویت در خراسان شمالی
مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود خراسان شمالی خبر داد؛
مدیر بنیاد مهدی موعود (عج) خراسان شمالی با اشاره به شمار اندک مربیان متخصص درزمینهٔ مهدویت در استان، گفت: دوره تربیت مربی معارف مهدویت در خراسان شمالی برگزار می‌شود.
مفاهیم مهدویت و انتظار باید از خرافات لایروبی شوند
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: در طول قرن‌ها خرافاتی به بحث مهدویت وارد شده؛ ازاین‌رو باید مفاهیم مهدویت و انتظار از خرافات لایروبی شوند.
مدیران حلقه مدیریتی را برای جوانان باز کنند
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: باید جوانان متدین و کارشناس در عرصه‌های مدیریتی به کار گمارده شده و مدیران فعلی حلقه مدیریتی را برای جوانان باز کنند.
چند خبر کوتاه از خراسان شمالی
جشن روزه اولی‌ها در بجنورد، زمان اعزام نخستین کاروان حج و کمک ۳۰۰ میلیونی خیران برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد عناوین برخی از اخبار خراسان شمالی است.
مسؤولان ستاد نماز جمعه جاذبه حداکثری و دافعه حداقلی داشته باشند
امام جمعه بجنورد:
امام جمعه بجنورد با تأکید بر ابتکار و خلاقیت برای جذب افراد به نماز جمعه، گفت: باید مسؤولان ستاد نماز جمعه جاذبه حداکثری و دافعه حداقلی داشته باشند.
امام حسن مجتبی اسوه کرامت، بردباری و عبادت است
مسؤول فرهنگی حوزه علمیه خراسان شمالی:
مسؤول فرهنگی، اجتماعی و سیاسی حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به فضائل و مناقب امام حسن مجتبی (ع)، گفت: این امام همام اسوه کرامت، بردباری و عبادت است.
قبلی۲بعدی