عرفه موعد ویژه خضوع و خشوع در برابر عظمت الهی و توفیق توبه است
استاد حوزه علمیه خراسان شمالی:
استاد حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: همایش عظیم عرفه برای هر عبرت گیرنده‌ای، صحنه‌ای درس‌آموز برای خضوع و خشوع در برابر عظمت الهی و توبه و بصیرت است.
خانواده‌ها نسبت به حجاب و عفاف فرزندان خود دغدغه بیشتری داشته باشند
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی:
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: اگر خانواده‌ها بدانند چه خطرهایی در کمین جوانان و نوجوانان ما است بدون شک دغدغه مندتر به مقوله عفاف و حجاب ورود می‌کنند.
علم‌آموزی و معنویت گستری دو رسالت اصلی آموزش و پرورش است
امام جمعه بجنورد:
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: بر اساس تأکید رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب علم‌آموزی و معنویت گستری باید به‌صورت ویژه از سوی آموزش و پرورش پیگیری شود.
چند خبر کوتاه از خراسان شمالی
انتصاب مشاور استاندار خراسان شمالی در امور روحانیت و ۱۷ درصد از جمعیت استان تحت پوشش کمیته امداد عناوین برخی از اخبار کوتاه خراسان شمالی است.
اجر و ثواب وقف حوزوی مضاعف است
مدیر مدرسه علمیه آیت الله حکیم شیروان:
مدیر مدرسه علمیه آیت الله حکیم(ره) شیروان با تأکید بر هدایت موقوفات جدید به سمت تأمین کاستی های حوزه علمیه، گفت: وقف حوزوی ثواب مضاعفی نسبت به بقیه زمینه‌ها دارد.
باور غدیر باید در جامعه دینی عمق یابد
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
امام جمعه بجنورد با تأکید بر گرامیداشت شایسته عید غدیر، گفت: باید به‌اندازه‌ای تبلیغ و فضاسازی و زمینه‌سازی شود که زمینه‌های باور غدیر در جامعه دینی عمق یابد.
خطبه غدیر منشور اعتقادی شیعه از غدیر تا ظهور است
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی:
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: خطبه غدیر منشور اعتقادی برای شیعه از غدیر تا ظهور است؛ ازاین‌رو باید بیش از پیش در جامعه تبیین شود.
انجمن یاوران وقف غدیر ظرفیت مناسبی برای خودگردانی مناسبت‌های غدیری است
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی:
مدیرکل اوقاف خراسان شمالی گفت: راه‌اندازی و فعالیت انجمن یاوران وقف غدیر در استان، ظرفیت مناسبی برای تأمین هزینه‌ها و خودگردانی ویژه‌برنامه‌های مرتبط با غدیر است.
راهپیمایی کاروان شادی غدیر در بجنورد|توزیع ۴ هزار نسخه کتابچه «خطبه غدیر»
هم‌زمان با هجدهم ذی‌الحجه صورت می‌گیرد؛
رییس تبلیغات اسلامی بجنورد با اشاره به ویژه‌برنامه‌های دهه امامت و ولایت، گفت: هم‌زمان با هجدهم ذی‌الحجه کاروان شادی غدیر در خیابان‌های بجنورد راهپیمایی می‌کند.
قبلی۳بعدی