تزکیه عملی معلم و استاد بهترین راه تربیت شاگردان است
استاد حوزه علمیه خراسان شمالی:
استاد حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: بهترین راه تزکیه شاگردان تزکیه عملی است؛ اگر استاد در مقام عمل تزکیه شده باشند بیشترین تأثیر را بر روی دانش‌آموز و طلبه خواهد داشت.
بازخوانی و فهم اندیشه‌های شهید مطهری زمینه‌ساز تربیت متعالی است
مدیر مدرسه علمیه امام خامنه‌ای بجنورد:
مدیر مدرسه علمیه تخصصی امام خامنه‌ای بجنورد گفت: وقتی می‌توانیم تربیت را در ساحت متعالی شکل دهیم که بتوانیم اندیشه‌های شهید مطهری را بازخوانی، فهم، اشاعه و تبیین کنیم.
اثرگذاری شایسته معلمان درگرو مولد بودن درزمینهٔ علم است
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:‌
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: بر اساس اندیشه‌های شهید مطهری دانشمندانی به درد جامعه می‌خورند که مولد بوده و مانند چشمه به منبع وصل هستند.
تقوا و پرهیزکاری روح روزه‌داری است
امام جمعه موقت بجنورد:
امام جمعه موقت بجنورد با بیان اینکه تقوا و پرهیزکاری روح روزه‌داری است، گفت: تا تقوا نباشد، روزه به‌عنوان عبادت الهی تأثیر اخلاقی و انسان‌سازی خود را نخواهد داشت.
چند خبر کوتاه از خراسان شمالی
راه اندازی کتابخانه مرکزی کانون‌های مساجد در بجنورد و خراسان شمالی میزبان جشنواره ملی هنرهای نمایشی آیات عناوین برخی از اخبار فرهنگی استان است.
روزه کنترل هوای نفس و قدرت اراده را به انسان آموزش می دهد
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: روزه در بعد معنوی کنترل هوای نفس و قدرت اراده را به انسان آموزش می‌دهد و از لحاظ جسمانی سلامت انسان را تضمین می‌کند.
برنامه های فرهنگی و تبلیغی بقاع متبرکه در ماه مبارک رمضان
مدیرکل اوقاف خراسان شمالی تشریح کرد؛
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی با تشریح برنامه های فرهنگی و تبلیغی بقاع متبرکه در ماه مبارک رمضان، از اقامه نماز جماعت در 25 بقعه متبرکه استان خبر داد.
صبر در مقابل بدعهدی آمریکا و اروپا جایز نیست
نماینده مجلس:
نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی گفت: صبر در مقابل بدعهدی آمریکا بیش از این جایز نیست و اقدام ایران در این مورد مدبرانه و هوشمندانه است.
دشمنان نمی‌توانند بین مردم و روحانیت جدایی بیندازند
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی گفت: پیوند بین مردم و روحانیت عمیق و ناگسستنی است و دشمنان نمی‌توانند بین آن‌ها جدایی بیندازند.
قبلی۳بعدی