پنج فایده اقتصادی و اجتماعی توسعه گردشگری در کشور
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی مطرح کرد؛
امام جمعه بجنورد با اشاره به حدیثی از امام علی (ع)، گفت: توسعه گردشگری سبب فراموشی غم‌ها، بهره اقتصادی، کسب دانش و ادب و همراهی با انسان‌های بزرگ می‌شود.
دستاوردهای شگرف نظام اسلامی نتیجه تداوم الگوی دفاع مقدس است
استاد ایثارگر و جانباز حوزه علمیه خراسان شمالی:
استاد جانباز و ایثارگر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: دستاوردها و موفقیت‌های شگرف نظام اسلامی در چهار دهه گذشته نتیجه تداوم الگوی دفاع مقدس در شئون مختلف است.
مذاکره با آمریکا در شرایط فشار حداکثری معقول نیست
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: در شرایطی که آمریکا راهبرد فشار حداکثری را علیه ایران اعمال می‌کند، هرگونه مذاکره و گفت‌وگو با سران این کشور معقول و منطقی نیست.
عزت و عظمت فعلی ایران مرهون راهبرد مقاومت است
مسؤول شورای تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:
مسؤول شورای تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: عزت و عظمت فعلی ایران اسلامی در سطح دنیا نه از طریق مذاکره و سازش بلکه به واسطه پیگیری راهبرد مقاومت حاصل شده است.
اوقاف خراسان شمالی در مرز مهران نانوایی سیار برپا کرد
همزمان با ایام اربعین؛
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: این اداره کل همزمان با ایام اربعین به‌منظور رفاه حال زائران اربعین حسینی اقدام به برپایی نانوایی سیار در مرز مهران کرده است.
مقابله با فساد تنها بر عهده قوه قضائیه نیست| ضرورت همگامی قوا در فسادستیزی
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی مطرح کرد؛
امام جمعه بجنورد با قدردانی از دستگاه قضایی در مبارزه با فساد، بر همگامی سایر قوا در این زمینه تأکید کرد و گفت: پیشگیری و مقابله با فساد تنها بر عهده قوه قضائیه نیست.
دفاع مقدس بهترین الگو در مسیر مقاومت اقتصادی است
عضو شورای حوزه علمیه خراسان شمالی:
عضو شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: در برهه‌ای که کشور دچار تهاجمات فرهنگی و اقتصادی دشمنان نظام است، دفاع مقدس بهترین الگو برای مقاومت است.
سرعت و سبقت در کار خیر سبب سیادت رزمندگان ما شد
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: رزمندگان ما در دفاع مقدس در کار خیر سرعت و سبقت داشتند به همین دلیل به مقام سیادت و آقایی رسیدند.
۳ هزار و ۶۰۰ ویژه‌برنامه در خراسان شمالی اجرا می‌شود
هم‌زمان با هفته دفاع مقدس؛
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان شمالی گفت: هم‌زمان با هفته دفاع مقدس بیش از سه هزار و ۶۰۰ ویژه‌برنامه در مرکز و شهرستان‌های استان برگزار می‌شود.
قبلی۴بعدی