صداقت جوهره و دُر گران‌مایه دفاع مقدس بود
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: صداقت جوهره و دُر گران‌مایه دفاع مقدس بود که سبب شد بتوانیم در این عرصه پیروز شده و همه دشمنان را پس بزنیم.
آموزش‌ و پرورش باید به دنبال خلق اشخاص کارآمد باشد
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی گفت: انتظار می‌رود آموزش‌وپرورش کشور با بهره‌گیری از سند تحول بنیادین نظام آموزشی کشور به دنبال خلق و پرورش اشخاص کارآمد برای کشور باشد.
۵ نخبه قرآنی خراسان شمالی به مسابقات کشوری راه یافتند
رییس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه خراسان ‌شمالی:
رییس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌شمالی گفت: پنج نفر از نخبگان قرآنی استان به مرحله کشوری چهل و دومین مسابقات سراسری قرآن کریم راه یافتند.
بازنگری در دروس معارف اولویت نهاد رهبری در دانشگاه‌ها است
رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها:
حجت الاسلام والمسلمین رستمی گفت: بازنگری در دروس معارف دانشگاهی ازجمله سیاست‌های اصلی نهاد رهبری در دانشگاه‌های کشور در سال تحصیلی جدید است.
جد و جهد طلاب از مصادیق «ان تنصروالله ینصرکم» است
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی:
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با بیان اینکه جد و جهد طلاب از مصادیق «ان تنصروالله ینصرکم» است، گفت: یاری‌کردن خداوند در کمک کردن به دین خدا نمود پیدا می‌کند.
پیروزی های جبهه اسلام نشان‌دهنده قرار گرفتن استکبار در سراشیبی سقوط است
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
امام جمعه بجنورد گفت: فتوحات و پیروزی‌های جبهه اسلام در مقابل جبهه کفر نشان‌دهنده قرار گرفتن دنیای استکبار در سراشیبی سقوط و اضمحلال است.
واهمه امروز دشمن از اقدام نظامی علیه ایران ثمره دفاع مقدس است
فرمانده سپاه خراسان شمالی:
فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی گفت: ترس و واهمه امروز دشمن از اقدام نظامی علیه ایران اسلامی ثمره هشت سال دفاع مقدس و فداکاری رزمندگان است.
فعالیت روحانیان در مدارس آموزش و پرورش افزایش یابد
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: افزایش فعالیت روحانیان و مبلغان دینی در مدارس آموزش و پرورش می‌تواند تأثیر فراوانی بر نفوس دانش آموزان و نسل جدید داشته باشد.
امروز بیش از هر زمانی نیازمند اهتمام به حوزه علمیه و سنگر معنویت هستیم
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی:
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: امروز با توجه به هجمه‌های شدید دشمنان و بدخواهان بیش از هر زمان دیگری نیازمند اهتمام به حوزه علمیه و سنگر معنویت هستیم.
قبلی۵بعدی