تحقق جامعه متعالی درگرو همت عالی آحاد مردم است
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: تحقق تمدن نوین اسلامی و جامعه متعالی بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب درگرو همت عالی همه مردم و مسؤولان است.
بیانیه گام دوم مانیفست اجرایی مردم و مسؤولان در چله دوم انقلاب است
مسؤول نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان شمالی:
مسؤول نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان شمالی گفت: بیانیه گام دوم نه یک بیانیه صرف بلکه مانیفست اجرایی و منشور اعلایی است که باید در چله دوم کار را به پیش ببرد.
چند خبر کوتاه از خراسان شمالی
رسانه های مکتوب خراسان شمالی در قعر جدول استان های کشور و درخشش دانش آموز اسفراینی در مسابقات ملی عناوین برخی از اخبار فرهنگی این استان است.
بیانیه گام دوم انقلاب نقشه تقابل اسلام ناب با استکبار جهانی است
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
امام جمعه بجنورد گفت: بیانیه گام دوم کوثری در مقابل جریان تکاثری دنیا است که قرار است با ابترهای عالم مقابله کند؛ درنتیجه تقابل اسلام ناب با استکبار جهانی است.
نگرانی دشمنان نسبت به نظام اسلامی ریشه در اثرگذاری انقلاب دارد + صوت
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز:
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: نگرانی، آشفتگی و سراسیمگی دشمنان نسبت به نظام اسلامی ریشه در تداوم اثرگذاری انقلاب اسلامی در کشور، منطقه و جهان دارد.
منابر روحانیت عامل موجده و مبقیه نظام اسلامی است
امام جمعه بجنورد:
امام جمعه بجنورد گفت: افزون بر نقش منابر در شکل‌گیری انقلاب، بعد از پیروزی انقلاب هم منبرها و تریبون‌های نماز جمعه بود که حافظ انقلاب و ارزش‌های انقلاب شدند.
اجرای ۳۲ هزار عنوان برنامه انقلابی و مناسبتی در خراسان شمالی
رییس شورای تبلیغات اسلامی خراسان شمالی خبر داد؛
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: در چهلمین سال پیروزی انقلاب در استان بیش از 32 هزار برنامه با عاملیت دستگاه‌ها و سازمان‌های مختلف برگزار شد.
تولی و تبری جان‌مایه زیارت در فرهنگ شیعی است + صوت
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: جان‌مایه زیارت دو بعد تولی و تبری است؛ به این معنا که ما دوستدار دوستان خدا و دشمن دشمنان خدا هستیم.
نماز جمعه عهده‌دار تقویت و بالندگی امت اسلامی است
به مناسبت چهلمین سالروز اقامه نخستین نماز جمعه در کشور؛
باید نماز جمعه را آموزشگاهی بدانیم که رسالتش بارورسازی باورها، عمق و ژرفا بخشیدن به دین‌داری و دین‌داران و مسلح کردن آنان به منطق و عقلانیت در برابر شبهات وارداتی است.
قبلی۵بعدی