جهانی سازی غدیر از مهمترین اهداف شیعیان و مسلمانان جهان است + فیلم
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:
ساداتی نژاد با اشاره به اینکه عید غدیر خم یک روز آسمانی است و زمینی نیست، گفت: جهانی سازی تفکر غدیر مهمترین اهداف شیعیان و مسلمانان جهان است.
اصفهان برترین استان در حفظ قرآن کریم|رسانه ها دغدغه قرآنی ندارند
حجت الاسلام مقنی:
مسؤول بنیاد مسابقات قرآن کریم از برگزاری مسابقات کشوری قرآن کریم به میزبانی اصفهان خبر داد و گفت: قرآن در جامعه ما محجور است، رسانه‌ها دغدغه قرآنی ندارند.
مقابله با طاغوت از پیام‌های غدیر است + فیلم
استاد حوزه علمیه:
حجت الاسلام سرلک مقابله با طاغوت را یکی از پیام‌های غدیر دانست و گفت: اهل غدیرعلم مبارزه بر دوش دارد و اهل مبارزه با کسانی است که چشم دیدن بیرق اسلام را ندارند.
بدون مطالعه نهج البلاغه درک درستی از ولایت نداریم
حجت الاسلام حقیقت نژاد:
مدیر مؤسسه خطابه امیربیان گفت: بدون مطالعه نهج البلاغه نمی‌توانیم درک درستی از ولایت داشته باشیم، نهج البلاغه می‌تواند ما را ولایی کند.
فضائل امیرمومنان قابل احصاء و درک و فهم ما نیست
دبیر جامعه روحانیت کاشان:
حجت الاسلام شاه فضل گفت: فضائل امیرمومنان (ع) در آیات و روایات زیاد است به طوریکه خصلت‌ها و ویژگی‌ها و فضائل امیرمومنان (ع) قابل احصاء و درک و فهم ما نیست.
ائمه اطهار هستی خود را فدای اسلام کردند
استاد حوزه علمیه:
حجت الاسلام خادمی شیرازی گفت: ائمه اطهار (ع) هستی خود را در راه اعتلای کلمه توحید و برافراشتن پرچم اسلام فدا کردند.
شهریه طلاب برای امرار معاش کافی نیست
مدیر حوزه علمیه اصفهان:
آیت الله طباطبایی نژاد با تأکید بر ضرورت توجه طلاب به اخلاق، تقوا و جهاد علمی، گفت: تحصیل در حوزه به منظور دستیابی به اهداف مادی، کاری بی حاصل است.
مباحثه، توجه به قرآن و تسلط بر ادبیات عرب از لوازم طلبگی است
آیت الله مظاهری:
رییس حوزه علمیه اصفهان با اشاره به ضرورت توجه طلاب و مسؤولان حوزه های علمیه به فراگیری ادبیات عرب، گفت: سخت کوشی، انس با قرآن و پاسخگویی به شبهات از وظایف طلاب است.
جهانی سازی غدیر رسالت اصلی امت اسلامی است
مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کاشان:
حجت الاسلام احمدی جهانی سازی غدیر را رسالت اصلی امت اسلامی دانست و گفت: بعد از جهانی سازی عاشورا و اربعین امروز باید تلاش کنیم غدیر را نیز جهانی و بین المللی کنیم.
قبلی۲بعدی