شبهه افکنی‌ها به دلیل خصومت دشمن با دین است
آیت الله مهدوی:
نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان از دین ضربه خورده‌اند و پس از انقلاب به دلیل وجود ولی فقیه منافع خود در کشور ما را از دست داده‌اند.
امانت‌داری از صفات شایسته پستچی‌ها است
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان:
آیت الله طباطبایی نژاد با اشاره امانتداری پستچی ها گفت: هر چند کار پست، خدماتی است اما چون بسیاری از اقدامات پست تکمیل‌کننده کار تولیدی است، همچون کار تولیدی با ارزش است.
نخبگان قرآنی در رفع مشکلات جامعه حضور داشته باشند
عضو هیأت امنای بنیاد مسابقات قرآن کریم:
زمانیان با تأکید بر ضرورت نقش آفرینی نخبگان قرآنی در عرصه های اجتماعی، گفت: نخبگان قرآنی سرمایه های نظام مقدس اسلامی هستند و باید برطرف کننده مشکلات جامعه باشند.
قرآن پاسخگوی همه نیازهای بشریت است
حجت الاسلام شیری:
مدیرکل بازرسی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: قرآن در هر عرصه‌ای می‌تواند نیازهای بشریت را پاسخگو باشد، همه اصناف و اقشار جامعه نسبت به قرآن وظیفه دارند.
اسلام در پزشکی حرف های زیادی برای گفتن دارد
نماینده ولی فقیه در کاشان:
آیت الله نمازی با تأکید بر اینکه اسلام در نظام پزشکی حرف های زیادی برای گفتن دارد، گفت: پیشرفت های پزشکی بعد از پیروزی انقلاب همه را شگفت زده کرده است.
نخستین مسابقات ملی کتابت قرآن کریم به میزبانی اصفهان
دبیر اجرایی مسابقات کتابت قرآن کریم خبر داد؛
پورنعمان با بیان اینکه مسابقه کتابت قرآن کریم به عنوان بخش هنری چهل و دومین مسابقات کشوری قرآن کریم در نظر گرفته شده، گفت: این مسابقات در مسجد جامع اصفهان برگزار می شود.
کاروان پیاده روی «کربلای معلا بصیرت حسینی» از کاشان عازم کربلا می‌شود
کاروان پیاده روی «کربلای معلا بصیرت حسینی» هفته آینده با 250 نفر از گلزار شهدای دارالسلام کاشان عازم کربلای معلی می شود.
رسانه‌‌ها مروج فرهنگ قرآن باشند
رییس اداره امور قرآنی سازمان اوقاف:
حجت الاسلام حسینی با تأکید بر ضرورت حمایت رسانه‌ها از فعالان قرآنی، گفت: فعالیت در عرصه قرآنی و فرهنگ‌سازی در جامعه از مهمترین فعالیت‌هایی است که باید به آن توجه داشت.
خنثی کردن توطئه‌های دشمن از دستاورد‌های اربعین حسینی است
نماینده ولی فقیه در کاشان:
آیت الله نمازی پیاده روی اربعین حسینی را دارای آثار و دستاورد‌های زیادی دانست و گفت: خنثی کردن توطئه‌های دشمنان اسلام یکی از این آثار و دستاورد‌ها است.
قبلی۳بعدی