نرم افزارهای تولید شده در مرکز تحقیقات رایانه‌ای اصفهان
صادقی تشریح کرد؛
مسؤول پژوهش و تحقیقات مرکز تحقیقات رایانه‌ای اصفهان، به تشریح فعالیت‌های جدید این مرکز و تولیدات مرکز تحقیقات رایانه‌ای اصفهان در حوزه خانواده و نوزادان پرداخت.
روحانیت مرزبان فرهنگ و عقیده مردم است + فیلم
حجت الاسلام والمسلمین تقوی:
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: روحانیت مرزبان کشور و فرهنگ و عقیده جامعه است، اما برخی تلاش می‌کنند مرز‌های اعتقادی مردم را بشکنند.
پیام رهبری به حجاج تزریق خون تازه به شریان‌های امت اسلامی است + فیلم
امام جمعه موقت کاشان:
حجت الاسلام احتشام پیام رهبر معظم انقلاب به حجاج را تزریق خون تازه به شریان‌های امت اسلامی دانست و گفت: پیام رهبر معظم انقلاب به حجاج پیام عزت آفرین و راهگشا است.
دعای عرفه کلاس عرفان اسلامی است + فیلم
استاد حوزه علمیه:
حجت الاسلام جعفری با اشاره به اینکه دعای عرفه همان عرفان اسلامی است بر مطالعه دعای عرفه تأکید کرد و گفت: دعای عرفه یک کلاس عرفان است.
هیئات مذهبی سنت حسنه جشن‌های باشکوه و اطعام در عید غدیر را احیا کنند
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان:
حجت الاسلام بصیرتی گفت: برگزاری جشن و سرور و اطعام در روز عید غدیر از سنت‌های حسنه و سفارش شده‌ای است که توسط هیئات مذهبی و گروه‌های مردمی باید احیا شود.
مراسم نکوداشت استاد اخلاق و مفسر قرآن آیت الله نجفی کاشانی برگزار شد
مراسم نکوداشت استاد اخلاق و مفسر قرآن آیت الله حاج شیخ علی آقا نجفی کاشانی با حضور طلاب، روحانیان و اقشار مختلف مردم کاشان در مسجدالحسین میرنشانه کاشان برگزار شد.
نداشتن سوء ظن به دیگران از علائم ایمان است
امام جمعه موقت کاشان:
حجت الاسلام اسلامی تبار یکی از ابزارهای ایمان را عدم سوء ظن نسبت به یکدیگر دانست و گفت: حس بدبینی و سوء ظن نسبت به دیگران یکی از عوامل تشویش ذهن انسان است.
دشمن آشفته و در حال احتضار است
امام جمعه موقت کاشان:
حجت الاسلام اسلامی تبار اردوگاه دشمن را آشفته خواند و با اشاره به اینکه دشمن امروز در حال احتضار است، گفت: امروز اعتماد همه از آمریکا سلب شده است.
اهل بیت به شهادت رسیدند تا به ما درس شجاعت در برابر دشمن بدهند
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
استاد حوزه علیمه گفت: نابودی دشمنان خدا و اسلام برای اهل بیت (ع) آسان بود، اما آن‌ها به شهادت رسیدند تا به ما درس شجاعت در برابر دشمن را بدهند.
قبلی۳بعدی