اسکان ۶۵ هزار نفر زائر در موکب علی ابن باقر
مدیر موکب علی ابن باقر مطرح کرد؛
کریمی گفت: پیش بینی می‌شود در اربعین حسینی امسال ۶۵ هزار نفر شب زائر امام حسین (ع) در موکب علی ابن باقر (ع) اسکان داده شود و روزانه ۱۳ هزار وعده غذایی توزیع خواهد شد.
حاصل جدایی عترت از قرآن، تشکیل داعش است
حجت‌الاسلام بلک:
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: قرآن صامت و ساکت نیست و مویدان خود را می نوازد و بر آنهایی که به آن بی اعتنایی می کنند می تازد.
هر جامعه‌ای که بخواهد پیشرفت کند باید متصل به وقف شود
حجت‌الاسلام محمدی:
دبیر شورای توسعه قرآنی کشور گفت: هر جامعه‌ای که بخواهد پیشرفت کند باید متصل به وقف شود، علت پیشرفت اروپاییان اتصال مسیحیت به وقف است چرا که وقف یک صدقه جاریه است.
سعادت دنیا و آخرت در گرو داشتن ایمان است
امام جمعه موقت کاشان:
حجت الاسلام اسلامی تبار با اشاره به اینکه سعادت دنیا و آخرت در گرو داشتن ایمان است، گفت: تنها راه خوشبختی انسان در سایه ایمان است.
درس گفتار فقه دولت اسلامی در اصفهان برگزار می‌شود
مدیر گروه فرهنگی تبلیغی فتوح اندیشه:
مدیر گروه فرهنگی تبلیغی فتوح اندیشه گفت: دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با همکاری گروه فتوح اندیشه، درس گفتار فقه دولت اسلامی را ویژه طلاب خواهر و برادر را برگزار می کند.
رابطه عالم ملکوت با عالم ماده مانند رابطه انسان و سایه انسان است
دبیر جامعه روحانیت کاشان:
حجت الاسلام شاه فضل گفت: شهید مطهری می‌فرماید، رابطه عالم ملکوت با عالم ماده مانند رابطه انسان و سایه انسان است و انسان اصل و سایه انسان فرع است.
مسابقات قرآن عامل رشد فعالان قرآنی| برترین مسابقات قرآن کریم جهان در ایران
حجت الاسلام مقنی مطرح کرد؛
رییس بنیاد مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: ایران برترین مسابقات قرآن در جهان را دارد و به برکت این مسابقات برترین قاریان و حافظان قرآن را در کشور داریم.
کاری واجب‌تر از پرداختن به قرآن در کشور نداریم
رییس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه:
حجت الاسلام حسینی با تأکید بر جدی گرفتن فعالیت‌های قرآنی، گفت: ما در کشور کاری واجب‌تر از قرآن نداریم و باید مستمسک به قرآن شد تا تفکر و تربیت ما تربیت قرآنی باشد.
در ارائه سبک زندگی اسلامی به جامعه ناموفق بوده‌ایم
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس:
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: جامعه در سبک زندگی اسلامی خیلی موفق عمل نکرده است، به واقع همه امور زندگی‌مان به نوعی متاثر از نظام غرب است.
قبلی۴بعدی