ارتباط با کفار سبب عزت و اقتدار هیچ کشوری نمی شود
دبیر جامعه روحانیت کاشان:
حجت الاسلام شاه فضل گفت: کسانی که تصور می‌کنند در سایه ارتباط با کفار می‌توانند به عزت و اقتدار برسند به شدت در اشتباه هستند چرا که عزت و اقتدار با بندگی خدا کسب می‌شود.
رونمایی از دو نرم افزار جدید در مدرسه دارالعلم آیت الله اعتمادی + فیلم
حجت الاسلام شریفیان خبر داد؛
مدیر مدرسه دارالعلم اسلامی آیت الله اعتمادی کاشانی از رونمایی دو نرم افزار جدید کتابخانه و اتوماسیون تغذیه در مدرسه دارالعلم اسلامی آیت الله اعتمادی خبر داد.
نگاه علمی و فعالیت جهادی از ضرورت های فعالیت سازمان اوقاف است
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان:
آیت الله طباطبایی نژاد گفت: استفاده بهینه از موقوفات از وظایف سازمان اوقاف و امور خیریه در سرتاسر کشور است، تمام ظرفیت های علمی و فعالیت های جهادی باید به کارگیری شود.
دفاع مقدس الگوی مقاومت در کشورهای منطقه است
حجت الاسلام والمسلمین خاموشی:
رییس سازمان اوقاف و امور خیریه دفاع مقدس را الگوی مقاومت در کشورهای منطقه ذکر کرد و گفت: این الگو نقشه راه این کشورها را تغییر داده است.
قرآن، تأمین کننده نیازهای بشر| سیاست‌های رهبر انقلاب برگرفته از قرآن است
آیت الله طباطبایی نژاد مطرح کرد؛
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: قرآن تأمین کننده همه نیازهای بشر است، قرآن تنها معجزه ای است که در دست امت پیامبری که بر آن نازل شده قرار گرفته است.
عمل به قرآن سبب نورانیت زندگی انسان می‌شود
دبیر جامعه روحانیت کاشان:
حجت الاسلام شاه فضل هرگونه ارتباطی با قرآن را سبب زندگی با برکت دانست و گفت: ارتباط زیاد با قرآن، تلاوت زیاد، تفکر در قرآن و عمل به قرآن سبب نورانیت زندگی انسان می‌شود.
انهدام آرامکو پیروزی بزرگی برای مردم یمن و انصارالله بود
امام جمعه موقت کاشان:
حجت الاسلام اسلامی تبار گفت: حمله موشکی یمن به تأسیسات نفتی عربستان و انهدام آن پیروزی بزرگی برای انصارالله، مردم یمن و شکست خفت بار آمریکا بود.
امروز شاهد هزینه‌های سازش در کشور هستیم| اروپا حامی منافع آمریکا است
آیت الله مهدوی:
امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به ضرورت مقاومت در برابر فشارهای اقتصادی و سیاسی دشمنان، گفت: بیانیه کشورهای اروپایی علیه ایران نشان داد که آنها حامی منافع آمریکا هستند.
نباید به دشمن اعتماد کرد| برخی مخالف فرهنگ استکبارستیزی هستند
امام جمعه موقت کاشان:
حجت الاسلام احتشام گفت: ما به غیر از آمریکا و اسرائیل، برای مذاکره و تعامل با دنیا مخالف نیستیم، اما نباید به دشمن اعتماد کرد و در برابر آنها قهقهه زد.
قبلی۵بعدی