کشاورزی منشأ رونق تولید و کار است
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان:
آیت الله طباطبایی نژاد با انتقاد از پرداخت وام‌های ۲۰ درصد به کشاورزان، گفت: کشاورزی منشأ رونق تولید و کار است و باید با پرداخت وام‌های ۴ درصد از کشاورز حمایت کرد.
علم روح انسان را صیقل داده و پرورش می دهد
دبیر جامعه روحانیت کاشان:
حجت الاسلام شاه فضل گفت: وقتی روح انسان اخلاقی می‌شود قیمت بر می‌دارد و علم چیزی است که روح انسان را صیقل داده و پرورش می‌دهد و روز قیامت انسان با روح محشور می‌شود.
عید غدیر بزرگترین اعیاد مسلمانان و عید الله اکبر است + فیلم
حجت الاسلام والمسلمین فرحزاد:
استاد حوزه علمیه با تأکید بر برگزاری باشکوه جشن‌های عید غدیر خم و جشن‌های قبل و بعد از عید غدیر و عید مباهله، گفت: عید غدیر بزرگترین اعیاد مسلمانان و عید الله اکبر است.
انتخاب درست تضمین کننده ازدواج صحیح است
کارشناس مذهبی:
حجت الاسلام برمایی گفت: پس از ازدواج پدر و مادر بعد از همسر اولویت دوم هستند نه اینکه اولویت نخست باشند، چرا که همسر نفقه واجب است.
یاد مرگ سبب بالندگی و پویایی انسان می شود
دبیر جامعه روحانیت کاشان:
حجت الاسلام شاه فضل یاد مرگ را سبب بالندگی و پویایی انسان دانست و گفت: یاد مرگ سبب افسردگی نمی‌شود چرا که زمانی یاد مرگ سبب افسردگی خواهد شد که با مرگ همه چیز نابود شود.
انسان با تقوا امیر نفس است + فیلم
کارشناس مذهبی رسانه ملی:
حجت الاسلام سعیدی با اشاره به اینکه انسان با تقوا امیر نفس خودش است، گفت: امیرمومنان (ع) در خطبه متقین می‌فرماید، اهل تقوا اهل جنگیدن با نفس خود هستند.
بایستگی‌ها و ضرورت‌های کار تشکیلاتی
رییس اندیشکده دولت اسلامی مطرح کرد؛
رییس اندیشکده دولت اسلامی با تأکید بر ضرورت کار تشکیلاتی، گفت: در اسلام هدف از کار تشکیلاتی جمع کردن افراد در کنار یکدیگر است تا بتوانند رشد و انسجام پیدا کنند.
برگزاری جشنواره سراسری اهدای کتاب در شهرستان کاشان
سرپرست اداره کتابخانه های عمومی کاشان از اجرای جشنواره سراسری اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی با عنوان «بِحار کتاب انوار دانایی» در این شهرستان خبر داد.
دوره تمهیدیه تبلیغ در اصفهان برگزار می‌شود
حجت الاسلام اهتمام خبرداد:
سرپرست اداره کل امور فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: ویژه مبلغان برادر و خواهر دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان دوره آموزشی تمهیدیه تبلیغ برگزار خواهد شد.
قبلی۵بعدی